Mağzadaki Ürünlerle İlgili Soru - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Mağzadaki Ürünlerle İlgili Soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pkunnn

Pkunnn

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Kredi
1$
Selam ben sitede yeniyim ve mağza içeriklerine göz atıyordum ve bir şey sormak istiyorum. Mağza kısmındaki destekçi plus dışında şubat ayı erişimi ve ayrı ayrı oyunlar var. Bu tek oyunların özelliği nedir ? Destekçi pluslar Şubat ayı etkinliğine dahil sanırım ama bu tek içerikleri tam çözemedim

Çözüm
Silence
Selam. Yeni çevrilen oyunlar paket halinde yayınlanıp geçici bir süre Beta'ya alınıyor. Anlamadığınız bir şey olursa paket açıklamalarını okuyabilirsiniz. Mesela The Genesis Order Türkçe Erişim paketini alarak Final verene kadar oyunun Türkçe çevirisine sahip olursunuz. 4 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi alırsanız, paket içindeki oyunlara Beta'dan çıkana kadar erişiminiz olur. Destekçi Plus alırsanız o ay içinde çıkan tüm oyunlara (özel çeviriler dahil) erişiminiz olur.
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Selam. Yeni çevrilen oyunlar paket halinde yayınlanıp geçici bir süre Beta'ya alınıyor. Anlamadığınız bir şey olursa paket açıklamalarını okuyabilirsiniz. Mesela The Genesis Order Türkçe Erişim paketini alarak Final verene kadar oyunun Türkçe çevirisine sahip olursunuz. 4 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi alırsanız, paket içindeki oyunlara Beta'dan çıkana kadar erişiminiz olur. Destekçi Plus alırsanız o ay içinde çıkan tüm oyunlara (özel çeviriler dahil) erişiminiz olur.

Çözüm
Pkunnn

Pkunnn

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
Kredi
1$
peki yanlışım yok değilmi destekçi plus her şeyi kapsıyor mu ? mesela şubat etkinliğini falan da ? Birde bu destekçi plusa bence 12 aylık bir satın alım da getirilebilir aklınızda bulunsun diye söylüyorum yanlış anlamayın beni her ay tekrar tekrar almaktansa öylesi daha kolay olabilir bizim için

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
peki yanlışım yok değilmi destekçi plus her şeyi kapsıyor mu ? mesela şubat etkinliğini falan da ? Birde bu destekçi plusa bence 12 aylık bir satın alım da getirilebilir aklınızda bulunsun diye söylüyorum yanlış anlamayın beni her ay tekrar tekrar almaktansa öylesi daha kolay olabilir bizim için
Birden fazla aylık almak istiyorsan bana özelden ulaşarak alabilirsin, mağazaya arada ekleniyor. Ama isteyen olursa ve bana ulaşırsa manuel olarak verebiliyorum birden fazla aylık plus.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt