Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Love Thy Neighbor

Güncel Sürüm Bilgisi
0.16

ProTest

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
299
Tepki puanı
331
Puanları
63
Love Thy Neighbor.jpg

GENEL BAKIŞ

Öyleyse, yeni komşunuz Kathy ile tanışın. 18 yaşında ve Sanat okuyor. Çoğunlukla güzellik ve sanatın fantastik dünyasında yaşayan romantik bir hayalperest. Şehirde yenidir: daha yeni geldiler. Kathy, okulundan, arkadaşlarından ve sevdiği ve umursadığı her şeyden uzaklaştırılan bu yeni ve tamamen garip şehirde çaresizce yalnızlık hissediyor. Annesi ve babası ona pek destek vermiyor. Babası ailenin geçimini sağlamak için çok çalışıyor, annesi ise etrafındaki erkekleri baştan çıkarmakla meşgul. Kathy ile derin bir bağ kurabilecek misin ?! Ve bu 'bağlantı' ne kadar ileri gidecek ?! Her şey yapmak seçimler bağlıdır. İyi oyunlar ?

Paylaşılan Tarih: 1.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.16
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.96 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.95 GB


Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Voyeurism, Seduction, Interracial, Oral Sex, Handjob
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Love Thy Neighbor oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN

MAC

MEGA - UPLOADHAVENGÖRSELLER


27187_kathy_c1s8_surprised.png 27188_sandra_c1s9_special1.png
 
Son düzenleme:
Üst Alt