Long Live the Princess - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Long Live the Princess

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.0.1
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri19.jpg
GENEL BAKIŞ

Kral öldü. Onun varisi Prenses Selena tacı alacak kişi. Ama bazı şeyler yanlış. Cinayet, Arkadan bıçaklama ve yok olma vizyonu iyi olan her şeyi mahvedilmesiyle tehdit ediliyor. Ve hepsinin merkezinde kişisel trajedi ve kayıp bir aşk hikayesi var. Sen doğru söyleten kişisin. Gücün yalan söyleyen birisi olunca onu anlıyorsun. Akıl hocan öldüğü için Prenses memleketine taç giydirme töreni içni döndüğünde onu koruma görevi sana düştü. Ama gizemli bir koca karı ve ağzı bozuk bir peri assistanının senin için farklı planları var. Yeni öğrenilen sırları açığa çıkarma ve bunları kendi yararınıza kullanma becerisiyle, Prenses Selena'yı karanlıktan kurtarmak için ona yakınlaşmakla görevlendirildiniz. Ama bunu başarmak için şehirdeki kızlara yanaşarak pratik yapmalısın. Gerçekten çok yakınlaşmalısın. Ve kaderine doğru ilerlerken, birisi seni çok yakından izliyor...

Paylaşılan Tarih: 12.07.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0.1
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.30 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.27 GB
Oyun Boyutu APK: 1.29 GB
Yapay zeka çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3DCG, Fantasy, Male Protagonist, Mind Control, Threesome, Lesbian, Voyeur, Anal sex, NTR (avoidable), Cheating, Mind control, Oral sex, Teasing, Vaginal sex
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Long Live the Princess oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - WORKUPLOAD

MAC

MEGA - WORKUPLOAD

ANDROİD

MEGA - WORKUPLOAD

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri20.jpg AdultOyunCeviri21.jpg AdultOyunCeviri22.jpg

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Defalarca kez baştan başladığım; ambiyansıyla beni bir hayli büyüleyen ancak belli şeylere ulaşmak konusunda beni bir hayli zorlayan bir oyun oldu. Yapımcımız Belle'nin ilk oyunu; oyunumuzun 2017'den beri geliştirildiğini ve 2022'nin sonlarına doğru bittiğini göz önüne alırsak, harika bir oyun yapıldığını söylemek mümkün. Oyunumuzun görev sistemi bir hayli zorlayıcı, bundan dolayı oyuna birçok kez baştan başladım, yaptığınız seçimlerin çok önemli olması ve aynı zamanda oyunun görev sistemli olması sizleri bir hayli zorluyor. Bütün sahnelere ulaşabilmek ve çoğu yan sahneyi açabilmek için 50 gününüzün olması da oyundaki diğer zorlayıcı bir unsur. Bundan dolayı oyunun zaman sınırlayıcısını kapatmanız ve oyunun sonunu istediğiniz zaman başlatmanız daha iyi olacaktır, zaten oyunun kendisi de bunu sizlere soracak :)

Oyunumuzun hikâyesinin güzel olduğunu söylemem gerekli. Ortaçağ ambiyansına sahip; içinde biraz büyü, biraz hayalî ögeler barındıran bir oyun oynuyoruz. Görevleri yerine getirerek belli ilişkiler kuruyoruz ve bunların bile bir sonucu oluyor. Sadece yaptığınız seçimler ile değil, bir karaktere bir şeyi ne zaman söylemeniz gerektiği bile önemli bir unsur taşıyor. Bu dediklerime kesinlikle dikkat edin, bir şeyi ne zaman söylediğiniz bile önemli. Belli karakterler ile bir birliktelik şansını kaçırmak istemezsiniz.

Oyundaki karakterlerin her biri gerçekten çok güzel, hiçbir karakter gerçekten abartılmadan Ortaçağ'a uygun bir şekilde yapılmış. Yani bu oyunda aşırı ekstrem, orası burası devasa büyüklükte olan kadın karakterler göremeyeceksiniz. Bu oyundaki kadın karakterlerle bir birliktelik yaşayabilmeniz için totonuzdan kan akacak :D Karakterlerin gerçekten çok güzel modellendiğini ve içlerinden çoğunun da iştah kabartan türden olduğunu söylemem gerekli. Oyunun başlarında hareketli animasyonları çok az göreceksiniz, oyunda ilerledikçe ( eğer düzgün bir şekilde ilerlerseniz) sahneler bollaşmaya başlayacak. Oyunda bulunan hareketli animasyonlar da gayet güzeldi, oyunun geliştirilmesine 2017'de başlanmış olmasına rağmen bu oyunun animasyonları birçok oyuna kök söktürür. Özellikle belli sahnelerin beni bir hayli büyülediğini söylemeden edemeyeceğim, çünkü belli karakterler çok hoşuma gitti.

Oyunun ambiyansı da gayet güzeldi, belli sırları çözmek için çeşit çeşit mekan geziyoruz. Oyunda bulunan müzikler de gayet güzeldi ve içlerinden epik olan bazı müzikler çok hoşuma gitti. Açıkçası oyunumuzun belli yönlerden çok başarılı olduğunu söylemem gerekli ancak bu oyunda kafanızı kullanmanız gerekli. Öyle ''hurra saldırın'' diye oyunu oynarsanız bir maymuna dönersiniz. Oyun gerçekten zorlayıcı ve büyük bir dikkat gerektiriyor, görevleri yaparken her şeyi dikkatli okumalı ve oyunu acele etmeden oynamalısınız. Eğer ki oyunu dikkatli bir şekilde oynamazsanız birçok kez baştan başlamanız gerekebilir, ben çok dikkatli oynamama rağmen birçok kez baştan başladım. Bol bol kayıt alın ve sabah, öğle, akşam demeden farklı kombinasyonlar ve seçenekler deneyin ancak bu şekilde birçok sahneye ulaşabiliyorsunuz. Oyunun İngilizcesinin de zorlayıcı olduğunu söylemem gerekli, oyun yaklaşık 1,5 ay kadar önce final verdi. Şu an burada güncel değil, umarım en kısa sürede güncellenir.

Son zamanlarda oynadığım en başarılı oyunlardan bir tanesi oldu. Açıkçası oyunun geliştirme sürecinin 2017'de başlaması sebebiyle oyuna biraz burun kıvırmıştım ancak iyi ki de bu oyunu oynamışım. Oyunun birçok sonu olduğunu söylemem gerekli, istediğiniz bütün karakterler ile bir son yaşayabiliyorsunuz, tabii belli yan karakterler hariç.

Ambiyansıyla beni büyüleyen, güzel bir hikâyesi olan, belli sahneleri ile aklımı başından alan harika bir oyun oynadım. Her ne kadar birçok konuda zorlansam da inanın bu zorlanmaya değdiğini söyleyebilirim. Özellikle belli sahneleri açmak için götümü yırttım ama inanın her şeye değer :D

Oyundaki belli şeyler benim için çok tahmin edilebilir olmuştu ancak bunu çok fazla adult oyun oynamama bağlıyorum. Belli karakterler sizleri çok şaşırtacak, özellikle içlerinden bir tanesi ağzınızı açık bırakabilir :D Neyse...

Buraya İngilizce bir rehber bırakıyorum, zorlanan kişiler buradan faydalanabilir. Türkçeye çevrilirse güzel olabilir.

Ekli dosyalar

• Long_Live_the_Princess_v1.0.0_Playthrough (1).pdf
    497 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Üst Alt