Life with Pleasure Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Life with Pleasure Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
lifewithpleasureturkceadultoyunceviri.jpg

GENEL BAKIŞ

İki çekici kızla yaşayan ve çok garip durumlara giren Nick adında genç bir adam olarak oynuyorsun. Ayrıca hastanede yeni bir iş buluyorsun ve bu da seni birçok sürpriz bekliyor demek oluyor. Oda arkadaşlarına direnebilecek misin? Yeni işinde arkadaş bulabilecek misin? Bu oyunu tüm bu soruların cevabını alacaksın.
Paylaşılan Tarih: 23.09.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.01 GB
Oyun Boyutu APK: 453 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Animated, Big ass, Big tits, Blackmail, Corruption, Groping, Harem, Masturbation, Milf, Ntr (AVOIDABLE), Oral sex, Romance, Teasing, Vaginal sex, Voyeurism, Creampie

Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Life with Pleasure oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
CLOUD - MEGA

ANDROID
CLOUD - MEGA

GÖRSELLER

113428_N7_3-min.png 113430_N7_5-min.png 113431_N7_6-min.png 216900_sc577-min.png 216903_sc822-min.png

'Danger

'Danger

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2 yıl önce falan oynadığım bir oyun yanılmıyorsam. Çerezlik bir oyun arıyorsanız tavsiye ederim.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Gerçekten beğenerek oynadığım oyunlardan birisi oldu.Görselleri gerçekten çok güzel,hareketli animasyonlarına emek verilmiş ancak iyi sonuçlara ulaşılamamış.Hikayesi ise çoğu oyunda gördüğümüz bir ev hikayesi ve ek olarak buna bir de hastane kısmı eklenmiş.Ben oyunu gerçekten başarılı buldum,güzel vakit geçirtecek bir oyun olmuş.Görselleri çok güzel olmasına karşın hareketli animasyonları başarılı değildi,ancak bu oyunu oynamak için bir engel değil.Tabii bunlar benim kişisel düşüncem,siz oyundaki animasyonları beğenebilirsiniz.

Oyunumuzda bir puan sistemi var.Şeçtiğiniz şeçenekler ile + ya da - puanlar alıyorsunuz.Hikayesi zorlayıcı ve derin olmadığı için oynanması kolay bir oyun olmuş.Şeçtiğiniz şeçimlerin en azından bir kısmı hikayenin gidişat kısmına etki ediyor.Şeçtiğimiz şeçeneklerin sonlara etkisi ise ufak tefek değişimler oluyor diyebilirim.Zaten göreceğiniz sonun sizi tatmin edeceğini düşünüyorum.

Güzelce vakit geçirebileceğiniz -her ne kadar oyun çerez olmasa da - çerezlik bir oyun olduğunu düşünüyorum.Yapımcımızın bütçesi kısıtlı olduğu için çok da büyük şeyler beklemek yapımcıya haksızlık olur.Klasik bir ev hikayesi olan,buna artı olarak birkaç mekanın da olduğu,görselleri güzel bir oyun olmuş.Yapımcının başlangıç projesi bir oyun olup,şu anda hali hazırda ''Losing Control'' adlı bir oyuna da devam etmekte.Umuyorum ileride daha başarılı işlere imza atar :)

Kesinlikle şans verilmesi gereken oyunlardan biri.Beklentinizi doruklara çıkarmayın ve arkanıza yaslanarak bu güzel oyunun tadını çıkarın :)

G

gtmany

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bunu hep beklemiştim teşekkürler.. emeğinize sağlık

E

Eko1925

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
oyun hikaye, açık dünya ??
Kanka spoiler kısmına bastığın zaman eğer sandbox yazıyorsa açık dünyadır. Dediğim şekilde yaparsan bilgiye daha hızlı erişirsin. Ve bu oyun görsel roman.

Louzen

Louzen

Kredi
0$
En sevdiğim oyunlardan biri. :love:

liptonkaan

liptonkaan

Kayıtlı Üye
Web Sitesi
www.instagram.com
Kredi
0$
Deneyelim bakalım nasılmış? ;)

yxa

Yakari35

Yakari35

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun bendeki tek ciddi eksisi bazı yerlerde size karar bırakıyo gibi gözüküyo ama
aslında sizi o anki karakterle etkileşime girmeye mecbur bırakıyo
yap veya yapma diye bi durum yok bazı yerlerde

Yakari35

Yakari35

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Oyunun bendeki tek ciddi eksisi bazı yerlerde size karar bırakıyo gibi gözüküyo ama
aslında sizi o anki karakterle etkileşime girmeye mecbur bırakıyo
yap veya yapma diye bi durum yok bazı yerlerde
Oyunu siz oynamıyosunuz resmen
Oyun kendi kafasına göre kişilerle sizi ilişkiye sokuyo ilişki puanının cok da önemi yok

Üst Alt