Lancaster Boarding House - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Lancaster Boarding House

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
RoseTheSlayer

RoseTheSlayer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Bir oyun düşünün hikayesi yok, "etkileşim" sahneleri düzgün tasarlanmamış hatta karakterleri bile yeteri kadar güzel değil işte o oyun bu oyundur. Oyunun açıklamasında şunu yazsalar daha iyi olurmuş aslında: Bir salakla bir avanak "etkileşime" geçip aşık oluyorlar ve salak herkesle "etkileşime" geçmek istiyor. Yinede yayınlayan Adult Oyun Çeviri ekibine teşekkür ediyoruz. Kötü oyunları oynamadan iyi oyun nedir bilemeyiz. İyi Oyunlar(Bu oyundan ne kadar iyi oyun çıkarsa artık).

"oyun yapıyorsanız düzgün yapın"

C

CEGOX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun içi seçeneklerde çelişkide kalmaktan biraz boğuldum

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Daha önce de bu oyunu oynamıştım ancak beni sarmamıştı.Oyuna bir kez daha şans vermek istedim ve oyun yokluğu çektiğim için oyunu baştan sona bitirdim.Önceki yorumumda renderların iyi olmadığını söylemiştim.Oyunu komple bitirdim ancak kayda değer hareketli renderlar da göremedim.

Hikaye için oyunu baştan sona oynamıştım ancak hikayesi de iyi değildi.Oynadığım oyunların sayısını zamanla çok arttırdım.Her ne kadar oyunu başta beğenmesem de, boş zamanlarımda o kadar kötü oyunlar oynadım ki bu oyuna şans vermemek haksızlık olurdu.Oyuna bir şans verin arkadaşlar ancak render ve hikaye anlamında beklentinizi çok yüksek tutmayın.Oyun harem tarzı olup,herkesin sizle ilgilendiği bir oyun olmuş.Bütün kızların iki dakikada üstümüze atlaması pek de hoş olmamıştı.En azından böyle bir şey olacaksa da biraz daha düzgün işlenmeliydi.

Oyunda birçok sahne hatası ve yapılamamış hareketli renderlar var.Oyun boyutu bu kadar büyük olan bir yapımdan daha fazla şey bekliyorsunuz ancak bu pek de mümkün olmuyor.

Kişisel olarak bazı şeyleri sevmesem de,herkes bunları sevmeyecek diye bir şey yok.Birkaç saatinizi ayırıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Ben oyuna biraz ''çerez'' gözü ile bakıyorum.Beklentinizi çok yükseklere çıkarmadığınız taktirde oyundan keyif alabilirsiniz :)

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir şey sorabilir miyim? Bu oyun bozuk mu? Oyun seçenek sunmuyor yada sunduktan sonra benim seçtiklerimin dışındaki, tercihleri de gösteriyor?? Herşeyi görüyorum kısacası...Saçmalık...

L

LastPhonix

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Anonfile linki bozuk sanırım siteden indirilmiyor

Üst Alt