Lady In Blue - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Lady In Blue

Güncel Sürüm Bilgisi
Final
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri13.jpg

GENEL BAKIŞ

Dağ köyünden başkente taşınmak için kadın kahramanı ve onun seçimlerine göre şekillenen bir oyunu takip ediyoruz. Bu noktada yerel barda garson / barmen olarak bir işe başladı fakat erkek müşterilerin pekte iyi olmadığı bir yer. İyi oyunlar ?

Paylaşılan Tarih: 13.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Final
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 426.3 MB
Oyun Boyutu MAC: 408.98 MB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male Protagonist, Anal Sex, Big Ass, Drugs, Exhibitionism, Handjob, Lesbian, Oral Sex, Prostitution, Titfuck, Vaginal sex, Virgin, Voyeurism, Point & Click, Creampie, Ahegao, Milf, Cheating, Sex Toys, Masturbation, Big Tits, Footjob, Interracial, Group sex, Multiple Penetration
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Lady In Blue oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

ANONFILE(VPN ile ulaşınız)

MAC

ANONFILE(VPN ile ulaşınız)

GÖRSELLER

Adultoyunceviri2.-min.png Adultoyunceviri3.-min.png Adultoyunceviri4.-min.png Adultoyunceviri5.-min.png Adultoyunceviri1-min.png

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Bazen hayatımız monoton olur uzun bir tatile çıkmak isteriz.Bu seyahatimiz bize ynei olaylar yeni insanlar ve yeni bir hayat sunar.İşte bu oyunda bunu ele alıyor diyebiliriz.''Paolo'' dostumuz bizi yeni yerimizde karşılayıp bizi gezdirerek sahil kasabasını bize tanıtıyor.Renderlar ve animasyonlar iyi dilebilirim.Hikaye ise her zaman ki gibi zorlayıcı değil tabi ki.Oyunda beğendiğim karakterler ''Lynn'', ''Sarah'', ''Carolyn'' ve ''Isabella'' oldu. Seçimler hikayenin gidişatını etkiliyor.Denenmesi gereken oyunlardandır.:)(y)

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyun gerçekten muazzam olmuş.Hikayesi gayet normal kalitede,görselleri mükemmel,hareketli rendarlı da harikaydı.Bazı yerlerdeki renderları beğenmeyebilirsiniz.Ben oyundaki görselliği ve renderları genel anlamda çok başarılı buldum.Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan biri.Hikayesinin konusu gayet normal olmuş. ( hani bazen hayattan çok bunalırsınız ve çekip gitmek istersiniz ya,tam o kıvamdaydı )
Yapımcı belli yerlerde sizlere eşlik ediyor ve onunla ufak bir muhabbet ediyorsunuz.Muhabbetin içeriğini söylemek spoiler olacaktır,onu da oynayacak olanlara bırakmak lazım :)

Yaptığınız şeylere belli yerlerde dikkat etmeniz lazım.Oyunun belli yerlerde kırılma noktaları var hatta görünmeyen bir puan sistemi var dersem daha doğru olur.Şeçtiğiniz şeçenekler sizleri belli şeylerden mahrum bırakabiliyor,bazı sonları ya da belli yan sahneleri göremeyebiliyorsunuz.Oyunumuzun üç adet ana kızı var; 'Sarah'' ,''Lynn'' ve ''Carolyn'' .Oyunun başlarında harem kafasında takılabilirsiniz ancak ortalarına doğru kızlar ile belli şeçenekler çıkacak,burada tercih edeceğiniz şeyler bazı sonları ya da yan hikayeleri görmenizi engelleyebilir.Bundan dolayı kırılma anı olduğunu düşündüğünüz yerlerde save almanız sizin için iyi olacaktır.

Oyun gerçekten çok güzel olmuş,şahsen ben oyunu çok beğendim.Boyutu çok küçük görünebilir ancak içeriği çok doyurucu olmuştu.Yapımcı koyduğu müzikler ile bizleri ağlatmayı amaçlamış sanırım, - ismi Sadge Game :D - oyunun iyi sonları olduğu kadar kötü sonları da var ancak bunları yapmak için uğraşmanız lazım.Genel anlamda oyun çok başarılı olmuş,kesinlikle vakit ayırmaya değer.Oyun yaklaşık 2 ila 3 saat sürüyor,tabii bütün sonları için uğraşırsanız biraz daha uzun sürebilir.Yeterli İngilizceniz olmasa bile oynanabilecek bir oyun olduğunu düşünüyorum.İster ister çoğu şeyi anlıyorsunuz,belli yerler için Translate sizlere yardımcı olacaktır.

Burada hikaye ile ilgili birkaç ipucu vereceğim,anlatacak olduklarım ağır spoiler olmasa da bazı arkadaşlar görmek istemeyebilir.
SPOİLER!

Oyunun ortalarına geldiğiniz zaman,bir yerde karşısınza üç adet şeçenek çıkacak; ''Surprise Perk'' ''Fitness Perk'' ve ''Perv Perk'' . Bu şeçenekler Ana hikayeye etkisi olmayan şeçenekler olup sadece yan sahneleri açar.Bu sahnelerin her biri farklı bir içeriği sizlere sunuyor.Aynı zamanda hikayenin başında sizlere iki adet kapı gösteriliyor.Bu kapıların her birinde farklı farklı sonlar bulunmakta;Kırmızı kapıda sizi tatmin etmeyecek olan sonları ve kötü sonları görebilirsiniz,Siyah kapıda ise mutlu sonlar bulunmakta.
Aynı zamanda mutlu sonlar ve muhtemel yan gidişatlar için buraya save dosyası bırakıyorum.Bu görevleri tekrar tekrar yapmak istemeyenler ya da bazılarını yapamayanlar olabilir :)

İndir LT1 save MUTLU SONLAR
İndir LT1 save YAN SAHNELER İÇİN ŞEÇENEKLER

Umarım dosyaları yanlış atmamışımdır.Oyuna kesinlikle vakit ayırın,pişman olmazsınız.

Simurq

Simurq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun gerçekten muazzam olmuş.Hikayesi gayet normal kalitede,görselleri mükemmel,hareketli rendarlı da harikaydı.Bazı yerlerdeki renderları beğenmeyebilirsiniz.Ben oyundaki görselliği ve renderları genel anlamda çok başarılı buldum.Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan biri.Hikayesinin konusu gayet normal olmuş. ( hani bazen hayattan çok bunalırsınız ve çekip gitmek istersiniz ya,tam o kıvamdaydı )
Yapımcı belli yerlerde sizlere eşlik ediyor ve onunla ufak bir muhabbet ediyorsunuz.Muhabbetin içeriğini söylemek spoiler olacaktır,onu da oynayacak olanlara bırakmak lazım :)

Yaptığınız şeylere belli yerlerde dikkat etmeniz lazım.Oyunun belli yerlerde kırılma noktaları var hatta görünmeyen bir puan sistemi var dersem daha doğru olur.Şeçtiğiniz şeçenekler sizleri belli şeylerden mahrum bırakabiliyor,bazı sonları ya da belli yan sahneleri göremeyebiliyorsunuz.Oyunumuzun üç adet ana kızı var; 'Sarah'' ,''Lynn'' ve ''Carolyn'' .Oyunun başlarında harem kafasında takılabilirsiniz ancak ortalarına doğru kızlar ile belli şeçenekler çıkacak,burada tercih edeceğiniz şeyler bazı sonları ya da yan hikayeleri görmenizi engelleyebilir.Bundan dolayı kırılma anı olduğunu düşündüğünüz yerlerde save almanız sizin için iyi olacaktır.

Oyun gerçekten çok güzel olmuş,şahsen ben oyunu çok beğendim.Boyutu çok küçük görünebilir ancak içeriği çok doyurucu olmuştu.Yapımcı koyduğu müzikler ile bizleri ağlatmayı amaçlamış sanırım, - ismi Sadge Game :D - oyunun iyi sonları olduğu kadar kötü sonları da var ancak bunları yapmak için uğraşmanız lazım.Genel anlamda oyun çok başarılı olmuş,kesinlikle vakit ayırmaya değer.Oyun yaklaşık 2 ila 3 saat sürüyor,tabii bütün sonları için uğraşırsanız biraz daha uzun sürebilir.Yeterli İngilizceniz olmasa bile oynanabilecek bir oyun olduğunu düşünüyorum.İster ister çoğu şeyi anlıyorsunuz,belli yerler için Translate sizlere yardımcı olacaktır.

Burada hikaye ile ilgili birkaç ipucu vereceğim,anlatacak olduklarım ağır spoiler olmasa da bazı arkadaşlar görmek istemeyebilir.
SPOİLER!

Oyunun ortalarına geldiğiniz zaman,bir yerde karşısınza üç adet şeçenek çıkacak; ''Surprise Perk'' ''Fitness Perk'' ve ''Perv Perk'' . Bu şeçenekler Ana hikayeye etkisi olmayan şeçenekler olup sadece yan sahneleri açar.Bu sahnelerin her biri farklı bir içeriği sizlere sunuyor.Aynı zamanda hikayenin başında sizlere iki adet kapı gösteriliyor.Bu kapıların her birinde farklı farklı sonlar bulunmakta;Kırmızı kapıda sizi tatmin etmeyecek olan sonları ve kötü sonları görebilirsiniz,Siyah kapıda ise mutlu sonlar bulunmakta.
Aynı zamanda mutlu sonlar ve muhtemel yan gidişatlar için buraya save dosyası bırakıyorum.Bu görevleri tekrar tekrar yapmak istemeyenler ya da bazılarını yapamayanlar olabilir :)

İndir LT1 save MUTLU SONLAR
İndir LT1 save YAN SAHNELER İÇİN ŞEÇENEKLER

Umarım dosyaları yanlış atmamışımdır.Oyuna kesinlikle vakit ayırın,pişman olmazsınız.
Çok övdün oynucam :D oynayamıyorum linkler ölü :D

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Çok övdün oynucam :D oynayamıyorum linkler ölü :D
Genelde final yapmış oyunları oynamaya çalışıyorum.Bu aralar final yapmış Türkçe oyun bulamadığım için İngilizce oyunlara sardım :D
Kesinlik güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum.Oynayacak oyun bulamadığım bu sıralarda,bana ilaç gibi geldi desem tam yeri olur.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Nereden başlasak bilmiyorum valla... Arkadaşlar oyunumuz kendini boşlukta ve karamsarlıkta hisseden bir Genç delikanlının diyeyim. Son umut olarak bir arkadaşını araması , şehir değiştirmesi, hayalleri, yıkılan ve yapılan hayalleri, kendi iç hesaplaşmaları, eski başarısızlıklarının getirdigi mental yorgunlugun işlendigi başı piskolojik, ortası eğlenceli, sonu size kalmış bir oyun. (nokta)

Diyeceksin ki böyle oyun mu olur. Aha elin adamı yapmış bize de oynayıp degerlendirmek kaldı. En sonda söyliceklerimi şimdiden söyliyeyim de sizleri fazla merakta bırakmış olmayayim.

Karekterlerimizin hepsinin bir birinden faklı hikayeleri var ve bu olay sanki sizde bir zaman o duygulara kapılmışsınız yaşamışsınız gibi aktarıyor. Bana göre 3 ana kız karekter var biri kankanızın kız kardeşi, biri TxRBxCx yetim fakir ve ezilmiş kız, biride normal ama sakin kız arakadaşınız olan kızımız. Olay bunlar arasında ve etrafında geçsede bir sürü 10 taneye yakın başka bayanlarda o KARA hayatınıza giriyor. Tabi bunada sebeb son çare olarak eski kankanızı arayıp şehir değiştirmeniz ve onun Zenginliklerinden yaralanmanız sayesinde oluşuyor. Allah hepimize böyle kankalar versin (Amin).

Oyunun başında alexsandır, tokmak sallandır gibi oynayabilirsiniz ama ortalara dogru yaptıgınız seçimler önemli ve genelde seçimleriniz yan olay ve sahnelere sebeb oluyor. Onun için sizin için önemli yerlerde savenizi esirgemeyin. Resimler güzel süper değil ama kaliteli, ayrıca ayrıntılı 78 yakın animasyon var. Başlarda Anileri begenmeseniz de zamanla onlarda geliştiriciden nasibini almış. Kısaca zevkli ve sizleri bol bol düşündürecek bir oyun. 5 yıldız vermemdeki en önemli sebeblerden biride MÜZİKLERİ. Özellikle yaşı 30 üzeri olan arkadaşlar bayılacak ve 80" , 90" ,2000 yolculuk yapacak. Hem oyun geneli sehy sahnelere göre çok başarılı bir ses ve müzik olayı var. Bazen şarkıları söylemekten alt yazıları okumadıgım bile oldu.

Kapı olayını diğer arkadaş yazmış ben burada yazıp kafanızı ütülemiyeceğim. İyi sonlarda var kötülerde seçimler sizde ama.....

Saygılarım ile...

Üst Alt