Intwo - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
  • Konuyu başlatan Phoenix
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
4.0.2
Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
bannerv1.jpg

GENEL BAKIŞ

Intwo, romantik ve sevgi dolu bir oyunudur. Romantik seçeneklerin çoğu şu anda kızlar ve lezbiyen ilişkilere odaklanacak, ancak endişelenmeyin, baştan çıkarabileceğiniz ve aşık olabileceğiniz erkekler de olacak. Bu yetişkinlere yönelik bir oyun olmasına rağmen, ilk çocuğumun sadece bir yetişkin oyunundan daha fazlası olmasını istiyorum, bu yüzden hikaye ve oynanışa çok odaklanacağım. Oyun henüz yeni ve favori şeylerime dayanıyor, bu yüzden beğeneceğiniz şeyleri henüz görmemiş olabilirsiniz, ancak henüz benden vazgeçmeyin, bana isteklerinizi ve geri bildirimlerinizi vererek bana yardımcı olabilirsiniz ve onları gerçeğe dönüştüreceğim. Bu yüzden teşekkür ederim ve Intwo'ya hoş geldiniz. İyi oyunlar..

Paylaşılan Tarih: 09.07.2023
Güncellenen Tarih: 08.07.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 4.0.2
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 3.6 GB
Oyun Boyutu MAC: 3.6 GB

Oyun Konuları
3DCG, Female Protaganist, Female Domination, Male Domination, Exhibitionism , Groping, Handjob, Humiliation, Lesbian, Masturbation, Oral Sex, Sexual Harassment, Teasing, Romance, School setting, Vaginal sex, Anall sex
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Intwo oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

GDRIVE - GOFILE

MAC

GDRIVE - GOFILE

GÖRSELLER

resim_2023-07-09_173154843.png resim_2023-07-09_173227443.png resim_2023-07-09_173239650.png

Son düzenleme:
Üst Alt