Inside Jennifer - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Inside Jennifer

• Konuyu başlatan XRP
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri602.jpg
GENEL BAKIŞ

Jennifer, nişanlısı Mark ile New York'ta yaşayan 24 yaşında bir kızdır. Mark'ın yeni bir iş bulması nedeniyle yeni bir daireye yeni taşındılar. Jennifer üniversiteyi yeni bitirmişti, bu yüzden hala işsizdi. Bir lisede öğretmenlik yapmayı umuyordu. Çünkü bu onun hayalindeki işti. Hatta dairesinden çok uzakta olmayan bir lisede mülakata bile girdi. Bu güne kadar her şey mükemmel gidiyordu...

Paylaşılan Tarih: 04.10.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 5
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 5.83 GB
Oyun Boyutu MAC: 5.80 GB
Oyun Boyutu APK: 768.58 MB

Oyun Konuları
3DCG, Female Protagonist, adventure, animated, cheating, big tits, big ass, ntr
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Inside Jennifer oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

MEGA - MIXDROP

ANDROİD

MIXDROP

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri603.jpg AdultOyunCeviri604.jpg AdultOyunCeviri605.jpg

Son düzenleme:
O

Oksipital

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun türkçesi bir an önce gelmeli lütfen ilgilenir misiniz

Zireael.

Zireael.

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu oyunda umarım bir an önce çevrilinir discorda oyun önizlemeleri kısmında çok gördüm merek ediyorum.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyunumuzun baş karakteri bir kadın, Inceton adlı yapımcımızın ilk oyunu ve ben her ne kadar NTR oyunlarından nefret etsem de bu oyunu beğendiğimi söyleyebilirim. Oyunun hikayesi ortalama düzeydi, hikaye için en fazla idare eder diyebilirim. Normalde NTR tarzı oyunlarda genellikle kadınların hiçbir iradesi olmuyor ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor, oyunun başlarında bu oyunu da yarıda bırakacağımı düşündüm ancak ilk gördüğüm sahnede seçimlerimizin bir etkisinin olduğunu ve başrol olan kadın karakterimizin çok fazla irade sahibi olduğunu gördüm. Oyunda ister sevgilinize sadık kalabiliyorsunuz, ister ayrı bir yol tercih edebiliyorsunuz, isterseniz de NTR yolundan gidebiliyorsunuz. Açıkçası seçimlerimizin gidişata çok fazla etkisi var, seçtiğiniz çoğu seçenek oyuna etki ediyor ve bu yönüyle de oyunu aşırı derecede beğendim, aynı zamanda kadın karakteri yöneten biri olarak erkek karakterlere boyun eğmeyip dominant olmak da bana ayrı bir zevk verdi. NTR oyunlarını böyle yapın canımı yiyin sevgili yapımcılar.

Oyundaki kadın karakterlerin hepsi gerçekten çok güzeldi, içlerinden bir tanesine bile kötü demem mümkün değil. Oyundaki hareketsiz animasyonlar ve aynı zamanda hareketli animasyon sahneleri de gayet yerinde ve güzeldi, hatta içlerinden birkaç tanesi gerçekten mükemmeldi. Oyunda beğenmediğim belli karakterler vardı ancak yapımcı seçenek bolluğu ile bizlere bunlardan kurtulma şansı vermiş. Açıkçası boyun eğmeyen bir kadın karakteri oynayabilmek gerçekten çok güzel hissettirdi, en azından kendinizi belli yerlerde savunabiliyorsunuz, belli erkek karakterlere tekme tokat dalabiliyorsunuz. Bu özellik benim çok hoşuma gitti, çünkü birçok NTR oyununda kadın karakterlerin hiçbir iradesi olmuyor ya da hepsini bir sürtük gibi oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Oyunun kendine ait bir müziği de bulunuyor, oyunu müzik eşliğinde oynuyorsunuz, aynı zamanda bazen ekranın sağ üst kısmında ya da sağ orta kısmında, kadın başrolümüze ait belli tasarımlar yapılmış, bunları tıklayarak açıyorsunuz, bir nevi bu sahnelerin fotoğraflarını topluyoruz gibi düşünebilirsiniz. Oyunda yaklaşık 5 tane son gördüm ve içlerinden 2 tanesi çok hoşuma gitti, diğer sonları pek beğenmedim ancak oyunda seçimlerin sona ayrı ayrı etki etmesi de çok hoş bir unsurdu.

Oyunun bütün sonlarını görerek oynamak isterseniz yaklaşık 7-8 saatinizi alabilir. Tabii hızlı bir şekilde diğer sonları görmek isterseniz bu süre bir hayli kısalacaktır. Oyunun kendisi zaten çok uzun değil, oyunu bitirmek yaklaşık 3 saatinizi alıyor ancak daha sonra diğer sonları da görmek istiyorsunuz. Oynanabilecek güzel bir oyun olmuş, çerez niyetine girip oynayabilirsiniz, beklentinizi arşa çıkarmadığınız sürece keyif alabilirsiniz. Benim gibi NTR sevmeyenler bile deneyebilir, belli sahneler gene çok sinirinize dokunuyor ama genel anlamda sevmediğiniz kişilerden kurtulmanız mümkün, kadın karakterimizin bir iradesi var. Yapımcımız devam oyununu kesinlikle yapacak, zaten bu oyun şu an sezon 1 olarak geçiyor, şu anda final verdi ancak Adult Oyun Çeviri'de güncel değil, umarım en kısa sürede güncelleme gelir :)

İnanın bana o kadar çok NTR oyun oynadım ki çoğunda kadının bir iradesi olmuyor, burada da beğenmediğim çok fazla saçma sapan sahne oldu ve gerçekten baş karakterimiz hiç olmayacak şeyler yaşıyor ancak en azından bunlardan bir çıkış yolu bulabiliyorsunuz ve oyunun bütün sonlarını görerek oynamanız sizler için çok iyi olur, illa erkek karakterlerle birlikte olacak değilsiniz ya aslan gibi kadının aslan gibi kız arkadaşı olur :D

Bu yorumumu yapay zeka çevirisi için yapmıştım ancak İngilizce oynamak isteyenler için buraya da koymak istedim :)

K

kralper35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunumuzun baş karakteri bir kadın, Inceton adlı yapımcımızın ilk oyunu ve ben her ne kadar NTR oyunlarından nefret etsem de bu oyunu beğendiğimi söyleyebilirim. Oyunun hikayesi ortalama düzeydi, hikaye için en fazla idare eder diyebilirim. Normalde NTR tarzı oyunlarda genellikle kadınların hiçbir iradesi olmuyor ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor, oyunun başlarında bu oyunu da yarıda bırakacağımı düşündüm ancak ilk gördüğüm sahnede seçimlerimizin bir etkisinin olduğunu ve başrol olan kadın karakterimizin çok fazla irade sahibi olduğunu gördüm. Oyunda ister sevgilinize sadık kalabiliyorsunuz, ister ayrı bir yol tercih edebiliyorsunuz, isterseniz de NTR yolundan gidebiliyorsunuz. Açıkçası seçimlerimizin gidişata çok fazla etkisi var, seçtiğiniz çoğu seçenek oyuna etki ediyor ve bu yönüyle de oyunu aşırı derecede beğendim, aynı zamanda kadın karakteri yöneten biri olarak erkek karakterlere boyun eğmeyip dominant olmak da bana ayrı bir zevk verdi. NTR oyunlarını böyle yapın canımı yiyin sevgili yapımcılar.

Oyundaki kadın karakterlerin hepsi gerçekten çok güzeldi, içlerinden bir tanesine bile kötü demem mümkün değil. Oyundaki hareketsiz animasyonlar ve aynı zamanda hareketli animasyon sahneleri de gayet yerinde ve güzeldi, hatta içlerinden birkaç tanesi gerçekten mükemmeldi. Oyunda beğenmediğim belli karakterler vardı ancak yapımcı seçenek bolluğu ile bizlere bunlardan kurtulma şansı vermiş. Açıkçası boyun eğmeyen bir kadın karakteri oynayabilmek gerçekten çok güzel hissettirdi, en azından kendinizi belli yerlerde savunabiliyorsunuz, belli erkek karakterlere tekme tokat dalabiliyorsunuz. Bu özellik benim çok hoşuma gitti, çünkü birçok NTR oyununda kadın karakterlerin hiçbir iradesi olmuyor ya da hepsini bir sürtük gibi oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Oyunun kendine ait bir müziği de bulunuyor, oyunu müzik eşliğinde oynuyorsunuz, aynı zamanda bazen ekranın sağ üst kısmında ya da sağ orta kısmında, kadın başrolümüze ait belli tasarımlar yapılmış, bunları tıklayarak açıyorsunuz, bir nevi bu sahnelerin fotoğraflarını topluyoruz gibi düşünebilirsiniz. Oyunda yaklaşık 5 tane son gördüm ve içlerinden 2 tanesi çok hoşuma gitti, diğer sonları pek beğenmedim ancak oyunda seçimlerin sona ayrı ayrı etki etmesi de çok hoş bir unsurdu.

Oyunun bütün sonlarını görerek oynamak isterseniz yaklaşık 7-8 saatinizi alabilir. Tabii hızlı bir şekilde diğer sonları görmek isterseniz bu süre bir hayli kısalacaktır. Oyunun kendisi zaten çok uzun değil, oyunu bitirmek yaklaşık 3 saatinizi alıyor ancak daha sonra diğer sonları da görmek istiyorsunuz. Oynanabilecek güzel bir oyun olmuş, çerez niyetine girip oynayabilirsiniz, beklentinizi arşa çıkarmadığınız sürece keyif alabilirsiniz. Benim gibi NTR sevmeyenler bile deneyebilir, belli sahneler gene çok sinirinize dokunuyor ama genel anlamda sevmediğiniz kişilerden kurtulmanız mümkün, kadın karakterimizin bir iradesi var. Yapımcımız devam oyununu kesinlikle yapacak, zaten bu oyun şu an sezon 1 olarak geçiyor, şu anda final verdi ancak Adult Oyun Çeviri'de güncel değil, umarım en kısa sürede güncelleme gelir :)

İnanın bana o kadar çok NTR oyun oynadım ki çoğunda kadının bir iradesi olmuyor, burada da beğenmediğim çok fazla saçma sapan sahne oldu ve gerçekten baş karakterimiz hiç olmayacak şeyler yaşıyor ancak en azından bunlardan bir çıkış yolu bulabiliyorsunuz ve oyunun bütün sonlarını görerek oynamanız sizler için çok iyi olur, illa erkek karakterlerle birlikte olacak değilsiniz ya aslan gibi kadının aslan gibi kız arkadaşı olur :D

Bu yorumumu yapay zeka çevirisi için yapmıştım ancak İngilizce oynamak isteyenler için buraya da koymak istedim :)
türkçe yada yapay zeka çevirde bu tarz başka önerebileceğin oyun var mı

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
türkçe yada yapay zeka çevirde bu tarz başka önerebileceğin oyun var mı
Bu tarz irademizin olduğu oyun sayısı neredeyse yok. Eğer NTR tarzını seviyorsanız oyun önerebilirim ancak bu tarza sahip oyun ne yazık ki yok. Bu yapım oynanış itibariyle diğerlerinden ayrılıyor. NTR türünü daha iyi işlemiş bir oyun.

K

kralper35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tarz irademizin olduğu oyun sayısı neredeyse yok. Eğer NTR tarzını seviyorsanız oyun önerebilirim ancak bu tarza sahip oyun ne yazık ki yok. Bu yapım oynanış itibariyle diğerlerinden ayrılıyor. NTR türünü daha iyi işlemiş bir oyun.
olur NTR tarzı oyun da severim

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
olur NTR tarzı oyun da severim
Her şeyden önce NTR tarzı içerikleri sevdiğiniz için bu oyunları paylaşıyorum, yoksa bu türü pek beğenmiyorum ancak sizler benden daha fazla sevebilirsiniz. Void Star'ın Forgetten Paradise isimli oyununu oynayabilirsiniz, bu oyunumuzdan farklı olarak hikâye bir nevi uzay gemisi gibi bir yerde geçiyor, oyunda kısmi NTR bulunmakta: Forgotten Paradise Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Gene beni içeriğinden dolayı bolca sinirlendiren ancak NTR severlerin beğendiğini Pandorax Box adlı bir oyun var: Pandora's Box Türkçe Yapay Zeka - 1.0 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Oyunda Türkçe yapay zeka çevirisi bulunmakta, normal Türkçe çeviriler kadar iyi değil.

Aynı zamanda Pandorax Box'un devam oyunu olan, henüz final vermemiş Pandorax Box 2 var. İlk oyunu bitirince buna da bakabilirsiniz: Pandora's Box 2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman
Oyun İngilizce

Bu oyunlardaki iradeniz ilk oyun dışında çok az, bunu bilerek oynayın. İnside Jennifer NTR tarzında bana göre daha başarılı bir yol izlemiş. Bu tür dışında daha güzel oyunlar bulunmakta. Bu türü sevdiğiniz için tavsiye ettiğim oyunlar bu şekilde oldu. Bazılarını tarzı itibariyle beğenmezseniz daha farklı oyunları önerebilirim. Çünkü NTR tarzını seven çok fazla oyuncu kitlesi olmuyor genelde...

Üst Alt