Inside Jennifer Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Inside Jennifer Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
C

canıszxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
summertıme saga tarzı acık dunya oyunlarını öneriniz varmı ?
,

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyunumuzun baş karakteri bir kadın, Inceton adlı yapımcımızın ilk oyunu ve ben her ne kadar NTR oyunlarından nefret etsem de bu oyunu beğendiğimi söyleyebilirim. Oyunun hikayesi ortalama düzeydi, hikaye için en fazla idare eder diyebilirim. Normalde NTR tarzı oyunlarda genellikle kadınların hiçbir iradesi olmuyor ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor, oyunun başlarında bu oyunu da yarıda bırakacağımı düşündüm ancak ilk gördüğüm sahnede seçimlerimizin bir etkisinin olduğunu ve başrol olan kadın karakterimizin çok fazla irade sahibi olduğunu gördüm. Oyunda ister sevgilinize sadık kalabiliyorsunuz, ister ayrı bir yol tercih edebiliyorsunuz, isterseniz de NTR yolundan gidebiliyorsunuz. Açıkçası seçimlerimizin gidişata çok fazla etkisi var, seçtiğiniz çoğu seçenek oyuna etki ediyor ve bu yönüyle de oyunu aşırı derecede beğendim, aynı zamanda kadın karakteri yöneten biri olarak erkek karakterlere boyun eğmeyip dominant olmak da bana ayrı bir zevk verdi. NTR oyunlarını böyle yapın canımı yiyin sevgili yapımcılar.

Oyundaki kadın karakterlerin hepsi gerçekten çok güzeldi, içlerinden bir tanesine bile kötü demem mümkün değil. Oyundaki hareketsiz animasyonlar ve aynı zamanda hareketli animasyon sahneleri de gayet yerinde ve güzeldi, hatta içlerinden birkaç tanesi gerçekten mükemmeldi. Oyunda beğenmediğim belli karakterler vardı ancak yapımcı seçenek bolluğu ile bizlere bunlardan kurtulma şansı vermiş. Açıkçası boyun eğmeyen bir kadın karakteri oynayabilmek gerçekten çok güzel hissettirdi, en azından kendinizi belli yerlerde savunabiliyorsunuz, belli erkek karakterlere tekme tokat dalabiliyorsunuz. Bu özellik benim çok hoşuma gitti, çünkü birçok NTR oyununda kadın karakterlerin hiçbir iradesi olmuyor ya da hepsini bir sürtük gibi oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Oyunun kendine ait bir müziği de bulunuyor, oyunu müzik eşliğinde oynuyorsunuz, aynı zamanda bazen ekranın sağ üst kısmında ya da sağ orta kısmında, kadın başrolümüze ait belli tasarımlar yapılmış, bunları tıklayarak açıyorsunuz, bir nevi bu sahnelerin fotoğraflarını topluyoruz gibi düşünebilirsiniz. Oyunda yaklaşık 5 tane son gördüm ve içlerinden 2 tanesi çok hoşuma gitti, diğer sonları pek beğenmedim ancak oyunda seçimlerin sona ayrı ayrı etki etmesi de çok hoş bir unsurdu.

Oyunun bütün sonlarını görerek oynamak isterseniz yaklaşık 7-8 saatinizi alabilir. Tabii hızlı bir şekilde diğer sonları görmek isterseniz bu süre bir hayli kısalacaktır. Oyunun kendisi zaten çok uzun değil, oyunu bitirmek yaklaşık 3 saatinizi alıyor ancak daha sonra diğer sonları da görmek istiyorsunuz. Oynanabilecek güzel bir oyun olmuş, çerez niyetine girip oynayabilirsiniz, beklentinizi arşa çıkarmadığınız sürece keyif alabilirsiniz. Benim gibi NTR sevmeyenler bile deneyebilir, belli sahneler gene çok sinirinize dokunuyor ama genel anlamda sevmediğiniz kişilerden kurtulmanız mümkün, kadın karakterimizin bir iradesi var. Yapımcımız devam oyununu kesinlikle yapacak, zaten bu oyun şu an sezon 1 olarak geçiyor, şu anda final verdi ancak Adult Oyun Çeviri'de güncel değil, umarım en kısa sürede güncelleme gelir :)

İnanın bana o kadar çok NTR oyun oynadım ki çoğunda kadının bir iradesi olmuyor, burada da beğenmediğim çok fazla saçma sapan sahne oldu ve gerçekten baş karakterimiz hiç olmayacak şeyler yaşıyor ancak en azından bunlardan bir çıkış yolu bulabiliyorsunuz ve oyunun bütün sonlarını görerek oynamanız sizler için çok iyi olur, illa erkek karakterlerle birlikte olacak değilsiniz ya aslan gibi kadının aslan gibi kız arkadaşı olur :D

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kadın başrollerin olduğu oyunlarda, tamamı hayvanlardan---bakın hayvanlar diyorum---oluşan erkekler ile doluysa oyun, ana karakteri gidip başka bir kadınla baş göz ediyorum.
İnsan kalabilmiş bir erkek varsa tabi ki öncelik onundur.
Zaten normalde kadın başrol oyunlarının ayarı yokken bu NTR oyunlarında iyice afedersiniz bokunu çıkarıyorlar çünkü...

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Kadın başrollerin olduğu oyunlarda, tamamı hayvanlardan---bakın hayvanlar diyorum---oluşan erkekler ile doluysa oyun, ana karakteri gidip başka bir kadınla baş göz ediyorum.
İnsan kalabilmiş bir erkek varsa tabi ki öncelik onundur.
Zaten normalde kadın başrol oyunlarının ayarı yokken bu NTR oyunlarında iyice afedersiniz bokunu çıkarıyorlar çünkü...
NTR oyunları zaten genel anlamda sıkıntılı ancak bu oyunda 1 ya da 2 tane seçeneğiniz oluyor, en azından ben yapımcıya bizlere bir çıkış şansı verdiği için müteşekkirim. O kadar çok saçma sapan NTR oyunu oynadım ki hepsinde insan olmayan erkekler vardı, bu oyunda da var ancak en azından bunlardan kurtulabiliyoruz. Sadık kalırsanız da güzel bir sona ulaşmanız mümkün, isterseniz başka ilişkilere de yelken açabiliyorsunuz. Diğer oyunlarda kadınları resmen cinsel ilişki makinesi gibi oynamak zorunda kalıyoruz, birkaç oyun istisnai tabii. Umarım kadın dominant oyunları ve kadınların iradesinin çok daha fazla olduğu oyunları görebiliriz. Hali hazırda bu oyunlarda birkaç tane var ama sayıları gerçekten yetersiz. Sırf bu yüzden NTR etiketli oyunlara bir ön yargı ile yaklaşıyorum, özellikle başrol bir kadın karakter ise...

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu yapımcının yeni bir NTR etiketli oyunu daha var...Yani hala yapım aşamasında ama çıkacak işte.
O oyunu da tıpkı yukarıda bahsettiğim gibi oynayacağım ve umarım sizin de yazdığınız gibi, bizim gibi oyunculara da hem oyunu vicdanı sızlatmadan oynatır, hem de rızaya dayalı içerikleri daha fazla çıkarırlar.
Darısı diğer kadın başrol oyunlarının başına...

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Bu yapımcının yeni bir NTR etiketli oyunu daha var...Yani hala yapım aşamasında ama çıkacak işte.
O oyunu da tıpkı yukarıda bahsettiğim gibi oynayacağım ve umarım sizin de yazdığınız gibi, bizim gibi oyunculara da hem oyunu vicdanı sızlatmadan oynatır, hem de rızaya dayalı içerikleri daha fazla çıkarırlar.
Darısı diğer kadın başrol oyunlarının başına...
Ben de öyle umut ediyorum ancak ne yazık ki çoğu oyunda kadın başroller harcanıyor, umarım kadın başrollü daha güzel oyunlar görmek biz oyunculara nasip olur. Kadın başrollerin yaşadığı aşağılanmadan ve yaşadıkları saçma sapan olayları içeren oyunlardan gerçekten ben de baydım.

D

Dehseth

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Angelica's temptation
Bu oyunu bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada discord sunucunuz varsa bulamıyorum onunda linkini atarsanız sevinirim indirme linklerinde vpnle bağlandığımı söylüyor bu konuda konuşmak isterim şimdiden teşekkürler

RionaBenim

RionaBenim

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunu bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada discord sunucunuz varsa bulamıyorum onunda linkini atarsanız sevinirim indirme linklerinde vpnle bağlandığımı söylüyor bu konuda konuşmak isterim şimdiden teşekkürler

R

rag0s

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linklerden oyunu indiremiyorum bir türlü

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
linklerden oyunu indiremiyorum bir türlü
Aşağıya ay.link'in nasıl geçileceğini gösteren konuyu bıraktım.

R

rag0s

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aşağıya ay.link'in nasıl geçileceğini gösteren konuyu bıraktım.

Saolasın

E

elsad.0740

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu telefona indiriyorum izinleride veriyorum ama izin verilmedi yaziyor napmaliyim

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
oyunu telefona indiriyorum izinleride veriyorum ama izin verilmedi yaziyor napmaliyim
Sürümünüz android 13 ise şu anlık yapacak bir şey yok. Artık android 13'de 3.parti yüklenen APK dosyalarında dosya izni istenmiyor, Google kaldırdı. Biz de bir çözümünü bulduk, zamanla tüm oyunları android 13 de istenen izinlere uygun hale getireceğiz.

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güzelim kadını böyle saçma sapan bir hikaye ile harcamışlar ya yazık...

E

elsad.0740

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürümünüz android 13 ise şu anlık yapacak bir şey yok. Artık android 13'de 3.parti yüklenen APK dosyalarında dosya izni istenmiyor, Google kaldırdı. Biz de bir çözümünü bulduk, zamanla tüm oyunları android 13 de istenen izinlere uygun hale getireceğiz.
teşekürler tahmini zaman söyleye bilirmisiz android 13 gel nezaman oyun oynaya bilicek

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
İndirme linkine ulaşadım. Hep eskort sitesi çıkıyor
Oyuna nasıl ulaşabileceğini gösteren konuyu aşağıya bıraktım.

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
NTR içeriği tam olarak ne anlama geliyor? anlayamadım.. örneklerle, uzunca açıklayabilir misiniz? ciddiyim... :D

Üst Alt