Inside Jennifer Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Inside Jennifer Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunumuzun baş karakteri bir kadın, Inceton adlı yapımcımızın ilk oyunu ve ben her ne kadar NTR oyunlarından nefret etsem de bu oyunu beğendiğimi söyleyebilirim. Oyunun hikayesi ortalama düzeydi, hikaye için en fazla idare eder diyebilirim. Normalde NTR tarzı oyunlarda genellikle kadınların hiçbir iradesi olmuyor ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor, oyunun başlarında bu oyunu da yarıda bırakacağımı düşündüm ancak ilk gördüğüm sahnede seçimlerimizin bir etkisinin olduğunu ve başrol olan kadın karakterimizin çok fazla irade sahibi olduğunu gördüm. Oyunda ister sevgilinize sadık kalabiliyorsunuz, ister ayrı bir yol tercih edebiliyorsunuz, isterseniz de NTR yolundan gidebiliyorsunuz. Açıkçası seçimlerimizin gidişata çok fazla etkisi var, seçtiğiniz çoğu seçenek oyuna etki ediyor ve bu yönüyle de oyunu aşırı derecede beğendim, aynı zamanda kadın karakteri yöneten biri olarak erkek karakterlere boyun eğmeyip dominant olmak da bana ayrı bir zevk verdi. NTR oyunlarını böyle yapın canımı yiyin sevgili yapımcılar.

Oyundaki kadın karakterlerin hepsi gerçekten çok güzeldi, içlerinden bir tanesine bile kötü demem mümkün değil. Oyundaki hareketsiz animasyonlar ve aynı zamanda hareketli animasyon sahneleri de gayet yerinde ve güzeldi, hatta içlerinden birkaç tanesi gerçekten mükemmeldi. Oyunda beğenmediğim belli karakterler vardı ancak yapımcı seçenek bolluğu ile bizlere bunlardan kurtulma şansı vermiş. Açıkçası boyun eğmeyen bir kadın karakteri oynayabilmek gerçekten çok güzel hissettirdi, en azından kendinizi belli yerlerde savunabiliyorsunuz, belli erkek karakterlere tekme tokat dalabiliyorsunuz. Bu özellik benim çok hoşuma gitti, çünkü birçok NTR oyununda kadın karakterlerin hiçbir iradesi olmuyor ya da hepsini bir sürtük gibi oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Oyunun kendine ait bir müziği de bulunuyor, oyunu müzik eşliğinde oynuyorsunuz, aynı zamanda bazen ekranın sağ üst kısmında ya da sağ orta kısmında, kadın başrolümüze ait belli tasarımlar yapılmış, bunları tıklayarak açıyorsunuz, bir nevi bu sahnelerin fotoğraflarını topluyoruz gibi düşünebilirsiniz. Oyunda yaklaşık 5 tane son gördüm ve içlerinden 2 tanesi çok hoşuma gitti, diğer sonları pek beğenmedim ancak oyunda seçimlerin sona ayrı ayrı etki etmesi de çok hoş bir unsurdu.

Oyunun bütün sonlarını görerek oynamak isterseniz yaklaşık 7-8 saatinizi alabilir. Tabii hızlı bir şekilde diğer sonları görmek isterseniz bu süre bir hayli kısalacaktır. Oyunun kendisi zaten çok uzun değil, oyunu bitirmek yaklaşık 3 saatinizi alıyor ancak daha sonra diğer sonları da görmek istiyorsunuz. Oynanabilecek güzel bir oyun olmuş, çerez niyetine girip oynayabilirsiniz, beklentinizi arşa çıkarmadığınız sürece keyif alabilirsiniz. Benim gibi NTR sevmeyenler bile deneyebilir, belli sahneler gene çok sinirinize dokunuyor ama genel anlamda sevmediğiniz kişilerden kurtulmanız mümkün, kadın karakterimizin bir iradesi var. Yapımcımız devam oyununu kesinlikle yapacak, zaten bu oyun şu an sezon 1 olarak geçiyor, şu anda final verdi ancak Adult Oyun Çeviri'de güncel değil, umarım en kısa sürede güncelleme gelir :)

İnanın bana o kadar çok NTR oyun oynadım ki çoğunda kadının bir iradesi olmuyor, burada da beğenmediğim çok fazla saçma sapan sahne oldu ve gerçekten baş karakterimiz hiç olmayacak şeyler yaşıyor ancak en azından bunlardan bir çıkış yolu bulabiliyorsunuz ve oyunun bütün sonlarını görerek oynamanız sizler için çok iyi olur, illa erkek karakterlerle birlikte olacak değilsiniz ya aslan gibi kadının aslan gibi kız arkadaşı olur :D
bu oyun bölüm 5 e kadar yarım mı kalıyor? hikaye yoksa final mi yaptı?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
bu oyun bölüm 5 e kadar yarım mı kalıyor? hikaye yoksa final mi yaptı?
Oyunumuz henüz burada final yapmamış ancak oyunumuzun kendisi episode 5 ile yani bölüm 5 ile 2022'nin Aralık ayında 12'inci gününde final verdi. Yapımcımız şu an Limits of Sky adlı yeni oyununu yapmakta :) Bölüm 5 ile oyuna birkaç şey daha eklendi, yapımcı artık yeni oyununu yapıyor. İlerleyen zamanlarda bu oyuna yeni bir isim ile devam eder mi bilmiyorum ancak şu an yeni oyununu yapıyor.

S

shadowsc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunumuz henüz burada final yapmamış ancak oyunumuzun kendisi episode 5 ile yani bölüm 5 ile 2022'nin Aralık ayında 12'inci gününde final verdi. Yapımcımız şu an Limits of Sky adlı yeni oyununu yapmakta :) Bölüm 5 ile oyuna birkaç şey daha eklendi, yapımcı artık yeni oyununu yapıyor. İlerleyen zamanlarda bu oyuna yeni bir isim ile devam eder mi bilmiyorum ancak şu an yeni oyununu yapıyor.
Limits of sky bizim sitemize ne zaman gelir peki?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Limits of sky bizim sitemize ne zaman gelir peki?
Yani ben yetkili değilim :D ancak genelde bu tip oyunların eklenmesi biraz popülerliği ile ilgili oluyor. Umarım ek kısa sürede eklenir. Şunu belirtmeliyim ki şu an ki oyunu global forumlarda pek iyi dönütler almamış. Bunu da göz önünde bulundurun :)

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
güzelim hatunu saçma sapan bir hikaye ile harcamışlar resmen.. NTR yapacağız diye oyunun içine etmişler

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yani ben yetkili değilim :D ancak genelde bu tip oyunların eklenmesi biraz popülerliği ile ilgili oluyor. Umarım ek kısa sürede eklenir. Şunu belirtmeliyim ki şu an ki oyunu global forumlarda pek iyi dönütler almamış. Bunu da göz önünde bulundurun :)
Sky mı iyi dönütler almıyo yoksa Jennifer mi??

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Sky mı iyi dönütler almıyo yoksa Jennifer mi??
Inside Jennifer global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız almış ancak yapımcımızın ikinci oyunu Limits of Sky 5 yıldız üzerinden 2.5 yıldız almış. Limits of Sky daha başlangıç aşamasında bir oyun, şu an için bu puanlamaları normal görüyorum :) Aynı zamanda Limits of Sky oyununu oylayan çok az kişi var.

meuaseea

meuaseea

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Açılamıyor. İzin verilmedi deniyor ama izin gerektirmiyor.

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Açılamıyor. İzin verilmedi deniyor ama izin gerektirmiyor.
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şu ntr sevmeyen arkadaşların ntr içeriği olan oyunlara girip bu oyunları kötülemesi bitiriyor beni. balık sevmeyip deniz kenarındaki bir balık restoranına gidip yemekler çok kötü demek gibi bir şey.

L

linkinpark_k

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yani 500 kb hızla indiriyor oyunu. 4 saat sonra diyor. 80 mbps hız var. gözünüzü seveyim başka siteye upload edeyin yahu

H

hasanagar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu sadece beşinci bölümü mü içeriyor yoksa içerisinde 5 bölüm de var mı?

Üst Alt