House Party - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity House Party

Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.2.1
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri01.jpg
GENEL BAKIŞ

House Party, 90'ların klasik komedilerinden ilham alan macera içeren ve karıştırılmış açık uçlu bir sosyal simülatördür. Her karar hikayenizi değiştirir ve her karakterin ortaya çıkaracağı bir şey vardır. Zor ama eğlenceli bir oyun.İyi eğlenceler

Paylaşılan Tarih: 12.06.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: v.1.2.1+ Doja Cat DLC+Liz Katz DLC
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce-Türkçe(Translate)
Oyun Boyutu PC: 4.47 GB
Oyun Boyutu PC 32 BİT: 2.61 GB

Oyun Konuları
3D Game, 3DCG, Adventure, Animated, Combat, Corruption, Dating sim, Drugs, Exhibitionism, Gay (avoidable), Groping, Humor, Male protagonist, Masturbation, Multiple endings, Oral sex, Point & click, Romance, Sandbox, Sexual harassment, Simulator, Stripping, Vaginal sex, Voiced, Voyeurism
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra House Party oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS 64 BIT

PIXELDRAIN - GOFILE

WINDOWS 64 BIT(Sadece İngilizce Kadın olarak oyna)

MEGA - MIXDROP

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri05.jpg AdultOyunCeviri04.jpg AdultOyunCeviri03.jpg

Son düzenleme:
Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Bu oyunu farklı bır sıteden indirmiştim oyun çok zor çünkü türkçesi berbat denilenecek derecede ve optimisazyon sıkıntısı var grafikleri dusukte oynasanız bıle bazen kasıyor ( full grafıktede aynı ) oyundaki amacınız partideki kişilerle ilişki kurmak ama dikkat edin partide erkeklerlede ilişki yaşayabiliyorsunuz ve alt görevler çok önemli ana gorevlerı yaparken alt görevlerı altlarsanız hikaye devam etmiyor 2 ay boyunca 6 7 kez baştan başlamışlığım var sırf bu yüzden. Oyunu iyi yanlarıda elbette var renderlar çok iyi karakterlere birebir diyalog içindesiniz ve diğer oyunlar gibi değil karakterler eve gezebiliyor ( normal animasyonlu yürüyerek) ve s3ks kısmıda animasyonlu şekilde size bağlı bir çok pozu siz yönetiyorsunuz... Merak eden varsa söylüyorum oyunu bitiremedim

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Bu oyunu farklı bır sıteden indirmiştim oyun çok zor çünkü türkçesi berbat denilenecek derecede ve optimisazyon sıkıntısı var grafikleri dusukte oynasanız bıle bazen kasıyor ( full grafıktede aynı ) oyundaki amacınız partideki kişilerle ilişki kurmak ama dikkat edin partide erkeklerlede ilişki yaşayabiliyorsunuz ve alt görevler çok önemli ana gorevlerı yaparken alt görevlerı altlarsanız hikaye devam etmiyor 2 ay boyunca 6 7 kez baştan başlamışlığım var sırf bu yüzden. Oyunu iyi yanlarıda elbette var renderlar çok iyi karakterlere birebir diyalog içindesiniz ve diğer oyunlar gibi değil karakterler eve gezebiliyor ( normal animasyonlu yürüyerek) ve s3ks kısmıda animasyonlu şekilde size bağlı bir çok pozu siz yönetiyorsunuz... Merak eden varsa söylüyorum oyunu bitiremedim
Oyunun Türkçesi yapımcı tarafından eklenmiş olmakta içine gömmüş yani kısacası translate olabilir.

Bresla19

Bresla19

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Oyunun Türkçesi yapımcı tarafından eklenmiş olmakta içine gömmüş yani kısacası translate olabilir.
Evet öyle çevirinin siz tarafından yapılmadığının farkındayım yanlış anlaşılmak istemem tabi ki :)

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Sisteminiz yetmiyor olabilir.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sadece windows 64 bit yazan ve gofile linki olan yerden indirince erkek olarakmı oynuyoruz acaba ? Bi altında 64 bit sadece kadın diyorda.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Eek! Games, LLC tarafından geliştirilen ve ilk zamanlarında steam üzerinden oynadığım bir oyundu. Oyunun çok zor olduğunu ve bir rehber olmadan oynamanın sizleri büyük bir şekilde bayacağını söylemem lazım. Bu oyunun görev sistemi zorluğunu neredeyse oynadığım hiçbir oyunda görmedim. Bol bol kayıt alarak askeri bir disiplin içinde oyunu oynamanız lazım. Oyunu tek başınıza akıl yürüterek oynamanız inanılmaz derecede çok zor, bundan dolayı oyunun steam rehberine bakmanızı tavsiye ederim.

Tabii buraya koyduğum rehberin de çok karışık olduğunu söyleyebilirim ancak hiç yoktan iyidir. Rehberdeki adımları birebir uygulamanız ve bol bol kayıt almanız lazım. Oyundaki bütün karakterlerin yolundan gitmeniz neredeyse imkansız, bundan dolayı ilk baş belli karakterler ile olan sahneleri açıyorsunuz ve ardından da başka bir kayıttan diğer karakterler ile ilerliyorsunuz, bu oyunun en sevmediğim yanı olabilir.

Oyundaki ortamı ve ambiyansı çok sevdiğimi ve bir şeyler çözmek uğrunda bu oyunda saatlerimi hatta günlerimi hatta haftalarımı kaybettiğimi söyleyebilirim. Benim gibi bir şeyleri çözme hastası iseniz kesinlikle bu oyuna bulaşmayın, sahneleri ödül gibi alıyorsunuz ve bu sahnelere ulaşmak inanılmaz derecede zor, oyunun kendi yapısı başlı başına sizlere zorluk çıkarıyor. Zorlanmayı seven bir oyuncu iseniz bu oyundan inanılmaz derecede keyif almanız muhtemel, oyundaki karakterlerin hepsi çok çılgın ve sizlere güldüren hatta güldürmekten altınıza sıçırtan pek çok sahne var. Karakterlerin her biriyle iletişim halinde olmak, küçük de olsa o ev ortamında gezip dolaşmak, sizleri sanki o ev içindeki partideymiş gibi hissettiriyor, en azından bana böyle hissettirmişti :D

Oyunda arkadaşımızın davet ettiği bir partiye katılıyoruz, bununla birlikte partideki kişileri tanıyor ve onların sorunları çözerek oyunda ilerliyoruz. Açıkçası tema bakımından beni çok içine çeken bir oyun oldu, başlı başına bir karakteri kontrol etmek ve evdeki gizemleri ve zorlu görevleri çözmek bana kimi zaman keyif verdi kimi zaman da çileden çıkmama sebep oldu.

Oyundaki karakterlerin hepsi gerçekten çok güzel. Karakterlerin çoğunun çatlak birer ruh hastası olduğunu söyleyebilirim :D Bu da oyunda eğlenme dozajını bir hayli arttırıyor, sadece kadın karakterler değil erkek karakterler de fazlasıyla sizleri eğlendiriyor ve güldürüyor. Oyun bu yönüyle gerçekten çok başarılı, oyunun yapımcısı bu zamana kadar oyunu devam ettirdi ve destekçileri sayesinde -ki Eek! Games topluluğu, inanılmaz derecede çılgın bir topluluk- oyunu tamama erdirdi. Oyunda hala birçok eksiğin olduğunu söylemem lazım, oyundaki Türkçe çeviri de pek başarılı değil, zaten zamanında hayranları tarafından yapılmıştı.

Oyundaki karakterler çok başarılı ancak hareketli animasyonlarının o kadar da güzel olduğunu söylemem. Belli hareketli animasyonlar gerçekten çok güzel ancak genel anlamda animasyonlar ortalama seviyede ve çoğunun animasyon açısı gerçekten iyi değil. Oyunun grafikleri zorlayıcı olduğu için iyi bir bilgisayarınız olması da gerekli, bu da aklınızda bulunsun :)

Bu noktaya dikkat çekmek istiyorum, eğer zorlanmayı ve zorlayıcı görevleri olan bir oyunu oynamaktan hoşlanmıyorsanız bu oyun sizlere hitap etmiyor. İsterseniz girip bir şansınızı deneyin ancak bu tip oyunlara ilginiz yoksa bu oyun kesinlikle hoşunuza gitmez. Oldukça fazla bir şekilde beyninizi kullanmanız lazım, yani oyuna girip '' go go next'' şeklinde devam etmeniz söz konusu bile değil. Oyunda birçok şeyi değiştiren faktör, görev, ilerleyiş sistemi bulunmakta. Bir görevi yaparken diğer görevi ya da gidişat yönünü kapatmış oluyorsunuz.

Benim için her daim güzel bir oyun olmuştur, oyun tam sürüm olsa da oyuna hala güncelleme ve içerik geliyor. Oyunun ana hikayesinin içerikleri başarılı ancak yan paketleri için aynı şeyleri söylemem. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için steam yorumlarına bakmanız sizlere çok büyük fayda sağlayacaktır. Zamanında 20 liraya alıp oynayabileceğiniz bir oyundu, şu an ise Steam'de oyun 300 tl :D

''Howz It Goin Dood''

qsam

qsam

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun mevcut çevirisi, Crowdin projesi ile topluluk desteği tarafından oluşturuldu ve oyuna eklendi. Eklendiği zamanda yarım yamalak denecek şekilde ve farklı kişiler tarafından desteklendi.. Güncel halini denemedim ama duyurularını takip ediyorum ve bildiğim kadarıyla halen TR dil tam ve güncel değil. Keşke birileri bu oyuna bi el atsa..

İlgilenenler için: En son Discord sunucularından yapımcılar yerelleştirme için istekli kişilere gerekli argümanları sağlıyordu.

S

simisi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna benzer grafikli hareketli oyun var mı? Genelde bu sitedeki oyunlar durağan görsellere dayanıyor.

Üst Alt