Honey Select vs Koikatsu - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Honey Select vs Koikatsu

Honey Select vs Koikatsu

• Kullanılan toplam oy
    32
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
zaten çoğunuz biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için kısa özet geçeyim, anketteki oyunları kullanarak oyun yapabiliyorsunuz. her ne kadar bunların sahibi olan firma illusion yasak dese de bunları kullanarak oluşturulan yüzlerce oyun var ve pek umursamıyolar gibi. ben de bu ikisinden birini kullanarak oyun yapmak istiyorum. hangisiyle yapacağım az çok belli ama sitenin de görüşünü merak ettim. sizce GÖRSEL açıdan hangisi daha iyi? İki tane örnek resim koyuyorum, o tarzda çoğu oyun aşağı yukarı birbirine benziyor zaten.

Honey Select Kullanılarak yapılan Eternum

dfsdsf.jpg

Bu oyunun ismi direkt Koikatsu sanırım
maxresdefault.jpg

Erayozl

Erayozl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Honey sekect daha çok hoşuma gidiyor hem 2dcg hem 3dcg gibi görünüyor yani 2.5dcg gibi bir şey üstüne anime tarzı vs kaliteli oluyor

Üst Alt