Honey Select vs Koikatsu - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Honey Select vs Koikatsu

Honey Select vs Koikatsu

• Kullanılan toplam oy
    50
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
zaten çoğunuz biliyorsunuzdur ama bilmeyenler için kısa özet geçeyim, anketteki oyunları kullanarak oyun yapabiliyorsunuz. her ne kadar bunların sahibi olan firma illusion yasak dese de bunları kullanarak oluşturulan yüzlerce oyun var ve pek umursamıyolar gibi. ben de bu ikisinden birini kullanarak oyun yapmak istiyorum. hangisiyle yapacağım az çok belli ama sitenin de görüşünü merak ettim. sizce GÖRSEL açıdan hangisi daha iyi? İki tane örnek resim koyuyorum, o tarzda çoğu oyun aşağı yukarı birbirine benziyor zaten.

Honey Select Kullanılarak yapılan Eternum

dfsdsf.jpg

Bu oyunun ismi direkt Koikatsu sanırım
maxresdefault.jpg

Erayozl

Erayozl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Honey sekect daha çok hoşuma gidiyor hem 2dcg hem 3dcg gibi görünüyor yani 2.5dcg gibi bir şey üstüne anime tarzı vs kaliteli oluyor

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
2d yapılan bir oyunun kitlesi daha az oluyor. Ancak Honey Select tarzı bir çizim oldukça zordur. Birkaç örneği var ya birden tutuluyorlar ya da kimse yüzüne bile bakmıyor. Biraz şans ve reklam işi..

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2d yapılan bir oyunun kitlesi daha az oluyor. Ancak Honey Select tarzı bir çizim oldukça zordur. Birkaç örneği var ya birden tutuluyorlar ya da kimse yüzüne bile bakmıyor. Biraz şans ve reklam işi..
çok büyük bi kitlesi var aslında global forumlarda sadece hs veya koi oyunları oynayan bi tayfa bile var sırf anime sevdikleri için. eternum ripples pale carnations falan tonla sağlam örneği var sadece düzgün yapman lazım

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Tabi bahsettiğim şey buydu tutanlar şu gibi gidiyor bu da senin sistemine ve yeteneğine bağlı

VeriyerisDev

VeriyerisDev

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Koikatsu [Chara Studio] kullanarak oyun yapan birisi olarak söylüyorum kesinlikle Honey Select 2 daha iyi.

Üst Alt