High Rise Climb Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe High Rise Climb Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.92a
R

RockySD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başrol erkek mi ?

Zaza

Zaza

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güzel ve uzun belli bir aşamadan sonra kayıt alınamıyor. Hile kaynaklı olabilir. 6 ssatlik oyun boşa gitti. Baştan başlamakta sıkar artık.

D

ddxm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürüm gelicek mi? Gelecekse tahmini tarih varmi?

Mʀ.Sʜᴇʟʙʏ

Mʀ.Sʜᴇʟʙʏ

Doğasever
Kredi
0$
Oyunları yakından takip ediyoruz, güncelleme alan oyunlar en kısa sürede çevirisi de güncellenerek siteye eklenir, iyi forumlar.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Daha önce oynadım çok kaliteli bir oyun tavsiye ederim. 👌 :love:

Steve Rogers

Steve Rogers

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Bir Başka amele oyunu daha hikayeyi sevmedim zaten açık dünya sandbox hiç sevmem
Sen sevmiyon diye amele oyunu mu oluyor? Sen ne seversen söyle de bizde onu sevelim istersen. Yani bazen çok yoruyorsunuz insanı.

S

Suprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostum benim fikrim bu sanane istediğim gibi eleştiririm

Mʀ.Sʜᴇʟʙʏ

Mʀ.Sʜᴇʟʙʏ

Doğasever
Kredi
0$
Arkadaşlar lütfen gereksiz polemiklere girmeyelim herkesin oyun zevki farklıdır fikirlerimize saygı duyalım. Çevirmene hakaret edilmediği sürece bir sorun yok iyi forumlar.

E

EGEMN

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Discordda da sordum ama buraya da sorayım
Angela evde süprize çağırıyor ya 18.00 dan önce gidiyorum ne yapmam lazım ondan sonra her türlü trip yiyorum karakterden böyle mi
olmalı

B

babayorgunss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1. bölüm yükseliş yazan yerden sonra ilerleyemiyorum menüye falan giriyor ama gecemiyorum orayı napmam lazım

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadığım en güzel oyunşardan bir tanesi. Hikayesi olsun render animasyonları olsun çok iyi. Yapımcı biraz daha uzun tutabilirmiş animayonları ama olsun yine de güzel. Çok karmaşık bir hikayesi ya da oynanış tarzı yok ama mutlaka denemelisiniz sizde seveceksiniz. Benim listemde ilk 5 te yer alır bu oyun. Teşekkürler AOÇ ailesi.

H

Han51

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linklerde bir tek bende mi sorun var
Ay.live kısmı açılmıyor

Üst Alt