Helping The Hotties - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Helping The Hotties

Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
S

Semih52

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Part 2 yi oynamak için ne yapmamız lazım bilen biri var mı?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
xRed Games adlı yapımcımızın ikinci oyunu. Açıkçası bu oyunumuzun potansiyeli ve karakterleri feci bir şekilde harcanmış. Oyunumuzun ilk başları ve ortaları gerçekten güzel gidiyor. Ana hikâyede kampta, bir nevi rehabilitasyon merkezi gibi bir yerde çalışıyoruz. Bu kampa gelenlerin geçmişte yaşadığı travmaları var. Tabii burası tam anlamıyla bir rehabilitasyon merkezi değil, diğerlerine göre daha farklı; doğayla içe içe, insanların rahatlayabileceği ve huzur bulabileceği bir yer. Karakterimiz daha önce burada çalışmış biri, tabii bu sefer işler biraz daha farklı bir şekilde ilerliyor, kampa pek çok genç kız geliyor. Hikâyenin nasıl şekillendiğini az çok anlamışsınızdır.

Oyunda yaptığınız seçimler karakter bazlı. Yani yaptığınız seçimlere göre karakterlerin bazılarında ilerleyip bazılarında geri kalıyorsunuz, bu da sizin bazı sahneleri kaçırmanıza sebebiyet veriyor. Oyunda pek çok seçim var, bu bir süre sonra sıkıcı bir hale geliyor. Çünkü neredeyse oyunun her küçük şeyi için seçim yapıyoruz. ''Oraya mı gitsem, buraya mı gitsem?'' gibi pek çok seçim var. Bu seçimlerin keşke hikâyeye bir katkısı olsa. Ayrıca bazen ne yaparsanız yapın istemediğiniz biriyle de birlikte oluyorsunuz, oyun bazı yerlerde sizin iradenizi hiçe sayıyor. Seçimlerin etkileyici bir yanı yok, çünkü neredeyse bütün kızlar size yürüyor. Seçimlerin etkin olduğu tek yer ise bazı kızların kıskanç olması. Siz sadece hangileri ile ilerleyeceğinizi seçiyorsunuz.

Oyunumuzun tek başarılı olduğu yer karakterler ve karakterlerin işleniş şekli. Oyunu oynarken gerçekten her birinin farklı bir kişiliği olduğunu hissediyorsunuz. Zaman zaman onlarla ilişki kurup onları daha iyi tanımaya çalışıyorsunuz. Yaptıklarınıza bağlı olarak ya size daha fazla açılıyorlar ya da sizden daha fazla uzaklaşıyorlar. Kimisi her şeyi denemek istiyor, kimisi içine kapanık, kimisinin dünya umurunda değil, kimisi de her ne kadar kötü de gözükse iyi biri. Oyun bunu gerçekten çok güzel bir şekilde yansıtıyor. Oyunumuzun karakter modellemeleri ve hareketli animasyonları da güzeldi. Bazı sahnelerde karakterler biraz donuk ve hareketli animasyonlarsa biraz yavan kalıyor. Genel anlamda oyunun animasyon ve karakter modellemelerinin başarılı olduğunu söylemem gerekli. Ayrıca neredeyse oyunun son kısımlarına kadar her bir karakterin İngilizce seslendirmesi var, bu da oyuna ayrı bir gerçekçilik katmış.

Gelelim oyunun en can alıcı noktalarına. Oyunda her şey iyi ve güzel bir şekilde ilerken yapımcıya bir anda gökten vahiy inmesi sonucu oyun bir anda bitiyor. Evet doğru duydunuz; karakterlerle tonca şey yapıyoruz, birçok seçim yapıyoruz ve oyun bir anda bitiyor. Karakterlere özel son göremiyoruz. Ayrıca oyunun başında bir kız arkadaşımız var, ona ve bütün kızlara anlamlı bir hikâye yazılacağını düşünmüştüm. Oyunun son çeyreğini yapımcı öyle bir saçmalıyor ki gerçekten üzülüyorsunuz. Saatlerce oyunu oynayıp görmek istediğim son bu değildi. O kadar karakterlerle ilerledim, birçok kayıt aldım, birçok seçim yaptım ve hangisi daha iyi olur diye düşündüm. Bu sefer bu oyun güzel olacak demiştim ancak bu unsurlar çerçevesinde yapımımız ortalama bir oyundan öteye gidemez. Oyun yaklaşık bütün yolları da görerek oynamak isterseniz 6-7 saat içinde bitiyor. Oyunumuzun global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız aldığını da söylemem gerekli.

Çok güzel bir oyun olabilirdi ancak oyun böyle bitmemeliydi. Yapımcı kesinlikle bu oyunun ikincisini yapmalı, çünkü her şeyi ortada bıraktı. Son zamanlarda birçok yapımda bunu görmeye başladım, oyunun sonları aceleye getiriliyor ve git gide kaliteli oyunların sayısı azalıyor...

C

Cemalpasa35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Görselleri çok iyi görünüyor.Türkçesinin yakın zamanda gelme ihtimali var mı?

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Görselleri çok iyi görünüyor.Türkçesinin yakın zamanda gelme ihtimali var mı?
Şu anda etkinliğe dahil olduğundan erişemezsin ancak Türkçesi mevcut.

Z

zeustar26

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Belli bir noktadan sonra altyazılar kayıyor , seçtiğimiz seçenekler de dolayısıyla farklı yazılarla geliyor

Son düzenleme:
Üst Alt