Helping the Hotties Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Helping the Hotties Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
R

RatherBe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun ilerliyen kısımlarımda (tahminimce 9. bölümde) altyazıları senkronizasyonu bozuluyor duzeltirseniz ve düzeltildiğinde bilgilendirirseniz sevinirim

R

RatherBe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evet bende de bozuldu bi anda
yabancı bir siteden bastan indirip save dosyasını 1 e cektim ve oyunu yeniden actigimda düzeldi tahminimce 3 ya da 2 den sonrasına ilerleyince bozuluyor eger oynamaya devam etmek istersen deneyebilirsin

M

mahmudiye

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kullanıcı ve şifre hatası alıyorum herkese açık değil mi oyun

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şu oyunun gerçekten endingi yok mu ya final etiketi olan oyunlar daha çok sarıyor ama ending yoksa oynamaya değmez gibi bence.

K

kralben11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun kendi bilgisayarımdaki save dosyalarını nerde bulabilirim. Kaydetme seçeneği bozulduğu için save'e geri dönemiyorum

M

mete731

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun nedense hata veriyor, anlayamadigim bir seyden dolayi bir kisimda hata verdi ve suan her diyalogun yeri kaydi dr.Eve nin soylediklerini ana karakter soyluyor mesela nasil cozerim

Üst Alt