Helping the Hotties İncelemesi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Helping the Hotties İncelemesi

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
370
Tepki puanı
572
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
hotties.png

HİKÂYENİN ANA TEMELLERİ

Genç yaşlarında üniversitede okuyan bir (erkek) gençsiniz. Daha önceki yaz tatillerinizde ''Red Falls'' adında bir rehabilitasyon merkezinde çalıştınız. Tabii burası diğer rehabilitasyon merkezlerinden biraz daha farklı, doğayla iç içe. Üniversiteniz yaz tatiline giriyor ve siz de bu yaz tatilini kız arkadaşınızla birlikte geçirmek istiyorsunuz. Kafanızda onunla beraber neler yapacağınızı kurguluyor ve hayallere dalıyorsunuz. Tabii bu hayaller biraz yarım kalıyor, çünkü çalıştığınız yerden bir arama alıyorsunuz.

Bu telefon araması tam anlamıyla hayatınızdaki belli şeyleri değiştiriyor. Daha önce bu kampta çalışmanıza rağmen bu seneki yaz tatilinde işler biraz daha farklı bir çehreye bürünüyor. Eskiden bu rehabilitasyon merkezine yaşını almış erkekler geliyordu ancak şimdi gelenlerin hepsi kız ve hepsi de genç. Bu kampa gelenlerin ortak amacı; yaşadığı travmaları atlatmak ya da bunlara çözüm bulup sorunu hafifletmek, aynı zamanda davranışlarını da belli yönlerde kontrol etmek. Bu süreç boyunca kampta yapmanız gereken pek çok görev ve iş olacak. Tabii sadece işlerle değil bir yandan kızlarla da meşgul olacaksınız. Birçok seçim yapacaksınız, gideceğiniz yolda bazı şeyleri kaçırıp bazı şeyleri de elde edeceksiniz.

+ OYUNUN İYİ YANLARI

+ Oyundaki karakter modellemeleri harika.
+ Oyundaki karakterler detaylı bir şekilde işleniyor.
+ Her bir karakterin farklı farklı bir kişiliği var ve bu çok güzel bir şekilde gösteriliyor.
+ Oyunda yaptığınız pek çok seçim var, bunlar hikâyeyi etkilemese de göreceğiniz sahneleri etkiliyor.
+ Oyundaki karakterlerin İngilizce seslendirmeleri var, bu oyuna ayrı bir gerçekçilik katıyor.
+ Hikâyemiz en azından oyunun son çeyreğine kadar güzel ilerliyor.
+ Oyunun hareketli animasyonları güzel.

- OYUNUN KÖTÜ YANLARI

- Oyunun sonuna kadar fena gitmeyen hikâye çok kötü bir şekilde bitiyor.
- Birçok karakterle ilişki kurmamıza rağmen karakterlere özel bir son göremiyoruz.
- En ince ayrıntısına kadar seçim yapmamıza rağmen bu seçimler hikâyeyi etkilemiyor.
- Oyunun sonunda birçok şey yarıda kalıyor.

Oyunumuza buradan ulaşabilirsiniz: Helping the Hotties Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

- KENDİ OYUN TECRÜBEM VE DEĞERLENDİRMEM -


xRed Games adlı yapımcımızın ikinci oyunu. Açıkçası bu oyunumuzun potansiyeli ve karakterleri feci bir şekilde harcanmış. Oyunumuzun ilk başları ve ortaları gerçekten güzel gidiyor. Ana hikâyede kampta, bir nevi rehabilitasyon merkezi gibi bir yerde çalışıyoruz. Bu kampa gelenlerin geçmişte yaşadığı travmaları var. Tabii burası tam anlamıyla bir rehabilitasyon merkezi değil, diğerlerine göre daha farklı; doğayla içe içe, insanların rahatlayabileceği ve huzur bulabileceği bir yer. Karakterimiz daha önce burada çalışmış biri, tabii bu sefer işler biraz daha farklı bir şekilde ilerliyor, kampa pek çok genç kız geliyor. Hikâyenin nasıl şekillendiğini az çok anlamışsınızdır.

Oyunda yaptığınız seçimler karakter bazlı. Yani yaptığınız seçimlere göre karakterlerin bazılarında ilerleyip bazılarında geri kalıyorsunuz, bu da sizin bazı sahneleri kaçırmanıza sebebiyet veriyor. Oyunda pek çok seçim var, bu bir süre sonra sıkıcı bir hale geliyor. Çünkü neredeyse oyunun her küçük şeyi için seçim yapıyoruz. ''Oraya mı gitsem, buraya mı gitsem?'' gibi pek çok seçim var. Bu seçimlerin keşke hikâyeye bir katkısı olsa. Ayrıca bazen ne yaparsanız yapın istemediğiniz biriyle de birlikte oluyorsunuz, oyun bazı yerlerde sizin iradenizi hiçe sayıyor. Seçimlerin etkileyici bir yanı yok, çünkü neredeyse bütün kızlar size yürüyor. Seçimlerin etkin olduğu tek yer ise bazı kızların kıskanç olması. Siz sadece hangileri ile ilerleyeceğinizi seçiyorsunuz.

Oyunumuzun tek başarılı olduğu yer karakterler ve karakterlerin işleniş şekli. Oyunu oynarken gerçekten her birinin farklı bir kişiliği olduğunu hissediyorsunuz. Zaman zaman onlarla ilişki kurup onları daha iyi tanımaya çalışıyorsunuz. Yaptıklarınıza bağlı olarak ya size daha fazla açılıyorlar ya da sizden daha fazla uzaklaşıyorlar. Kimisi her şeyi denemek istiyor, kimisi içine kapanık, kimisinin dünya umurunda değil, kimisi de her ne kadar kötü de gözükse iyi biri. Oyun bunu gerçekten çok güzel bir şekilde yansıtıyor. Oyunumuzun karakter modellemeleri ve hareketli animasyonları da güzeldi. Bazı sahnelerde karakterler biraz donuk ve hareketli animasyonlarsa biraz yavan kalıyor. Genel anlamda oyunun animasyon ve karakter modellemelerinin başarılı olduğunu söylemem gerekli. Ayrıca neredeyse oyunun son kısımlarına kadar her bir karakterin İngilizce seslendirmesi var, bu da oyuna ayrı bir gerçekçilik katmış.

Gelelim oyunun en can alıcı noktalarına. Oyunda her şey iyi ve güzel bir şekilde ilerken yapımcıya bir anda gökten vahiy inmesi sonucu oyun bir anda bitiyor. Evet doğru duydunuz; karakterlerle tonca şey yapıyoruz, birçok seçim yapıyoruz ve oyun bir anda bitiyor. Karakterlere özel son göremiyoruz. Ayrıca oyunun başında bir kız arkadaşımız var, ona ve bütün kızlara anlamlı bir hikâye yazılacağını düşünmüştüm. Oyunun son çeyreğini yapımcı öyle bir saçmalıyor ki gerçekten üzülüyorsunuz. Saatlerce oyunu oynayıp görmek istediğim son bu değildi. O kadar karakterlerle ilerledim, birçok kayıt aldım, birçok seçim yaptım ve hangisi daha iyi olur diye düşündüm. Bu sefer bu oyun güzel olacak demiştim ancak bu unsurlar çerçevesinde yapımımız ortalama bir oyundan öteye gidemez. Oyun yaklaşık bütün yolları da görerek oynamak isterseniz 6-7 saat içinde bitiyor. Oyunumuzun global forumlarda 5 yıldız üzerinden 3.5 yıldız aldığını da söylemem gerekli.

Çok güzel bir oyun olabilirdi ancak oyun böyle bitmemeliydi. Yapımcı kesinlikle bu oyunun ikincisini yapmalı, çünkü her şeyi ortada bıraktı. Son zamanlarda birçok yapımda bunu görmeye başladım, oyunun sonları aceleye getiriliyor ve git gide kaliteli oyunların sayısı azalıyor...

Değerlendirmemi oyunumuzun final sürümüne göre yaptım :)
 
Üst Alt