hangisinden devam etmeliyim ? - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

hangisinden devam etmeliyim ?

• Konuyu başlatan ferhat3659
  • Başlangıç tarihi
F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba arkadaşlar siteyi yeni keşfettim ve bayıldım şimdiye kadar da summer's gone my roommate 2 bide freshwomen oynadım . sizce bundan sonra hangisini denemeliyim ? ipucu olarak seçenekleri daha çok ve grafikleri iyi olan oyunlar daha iyi bence yani benim vereceğim kararlara göre hareket etmesi iyi oyunların hepsi öyle ama daha fazla olan var mı ?

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
ferhat3659 sitede ki türkçe en iyi oyunu es geçmişsin "being a dik"
Bunu oynadıktan sonra sırayla;
The deluca family
City of broken dreamers
Summertime saga
University of problems
What a legend
Shut up and dance
Become a rockstar
Milfy city
Sunshine love
Halfway house
Varsa ingilizce olarak da şu oyunları;
Innocent Witches
Once in a lifetime (mükemmel hikayesi ve işleyişi var)
Life in woodchester
Confined with goddesses
Motherless
Artemis

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The deluca family
City of broken dreamers
Summertime saga
University of problems
What a legend
Shut up and dance
Become a rockstar
Milfy city
Sunshine love
Halfway house
Innocent Witches
Life in woodchester
Confined with goddesses
Motherless
Artemis
tamam hocam teşekkür ederim bakıcam hepsine

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle Demon boy oynaman gerek :)
demon boyu oynadım az önce çok iyi hem vr gibi hem secenekleri de fena sayılmaz yani 10-15 cümle de bir secenek geliyor o kısmı ve konusu hoşuma gitti ama güncellemeler neden bu kadar geç geliyor sanırım en son 2021 de gelmiş yada oyun 2021 de yüklenmiş o zamandan bu zaman 2 yıl geçti neden final olmadı hala , aq ev sahibesiyle esmer kadın nydia mı ne dokunamadık bile doğru düzgün asdasdasdasd bir de bu tarz var mı başka oyunlar

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
The deluca family
City of broken dreamers
Summertime saga
University of problems
What a legend
Shut up and dance
Become a rockstar
Milfy city
Sunshine love
Halfway house
Innocent Witches
Life in woodchester
Confined with goddesses
Motherless
Artemis
hocam ilk yazdığın being a dik ten başlamak istiyorum bir sürü bölüm falan var orda bakınca kafam karıştı biraz o oyuna bakıp hangisini indirmem gerektiğini söyer misin bana yada link atabilme şansın varmıdır yüklenen her bölümü oynamak için

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
hocam ilk yazdığın being a dik ten başlamak istiyorum bir sürü bölüm falan var orda bakınca kafam karıştı biraz o oyuna bakıp hangisini indirmem gerektiğini söyer misin bana yada link atabilme şansın varmıdır yüklenen her bölümü oynamak için
Oyunun hacmi büyük olduğu için yapımcı ikiye böldü yeni sezonla birlikte. İlk indireceğin , sezon 1 ve 2 yazan linklerden olacak bölüm 1 ve 8'i kapsıyor bu bölümleri bitirdikten sonra sezon 3 yazan linklerden oyunu indirip oyunun şu anki güncel bölümüne geleceksin.
3. sezona başlarken yeni sezon da yer alan mc'nin eski sevgilisinin spin-off bölümü var hemen hemen 1.5 saat sürüyor oyun başka herhalde diyip çıkma devam et. Tavsiyem oynaman yönünde istersen ayarlardan geçebiliyorsun
Toplam oynama süresi 20 saati geçiyor. Sitede ki en iyi türkçe oyun oynamakta geç bile kalmışsın derim.
Daha iyi anlaman için resim halinde atayım. İlk aşağıdaki ana oyun yazan kısımdan
Screenshot_20230626-194457_Chrome.jpg
İlk 2 sezonu bitirdikten sonra spin-off ve 9. bölümü kapsayan sezon 3 bölüm 1 yazan kısımdan indireceksin
Screenshot_20230626-194521_Chrome.jpg

Son düzenleme:
F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun hacmi büyük olduğu için yapımcı ikiye böldü yeni sezonla birlikte. İlk indireceğin , sezon 1 ve 2 yazan linklerden olacak bölüm 1 ve 8'i kapsıyor bu bölümleri bitirdikten sonra sezon 3 yazan linklerden oyunu indirip oyunun şu anki güncel bölümüne geleceksin.
3. sezona başlarken yeni sezon da yer alan mc'nin eski sevgilisinin spin-off bölümü var hemen hemen 1.5 saat sürüyor oyun başka herhalde diyip çıkma devam et. Tavsiyem oynaman yönünde istersen ayarlardan geçebiliyorsun
Toplam oynama süresi 20 saati geçiyor. Sitede ki en iyi türkçe oyun oynamakta geç bile kalmışsın derim.
Daha iyi anlaman için resim halinde atayım. İlk aşağıdaki ana oyun yazan kısımdan
Ekli dosyayı görüntüle 14431
İlk 2 sezonu bitirdikten sonra spin-off ve 9. bölümü kapsayan sezon 3 bölüm 1 yazan kısımdan indireceksin

F

ferhat3659

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tamam dostum teşekkür ettim şu oyunlar bile insana birşeyler katıyo resmen hiç bir şeyi aceleye getirmemek ve centilmen olmak :D milf city deyim şuan caroline resmen aşık oldum :D o biter bitmez dediklerini yaparım sağolasın

PatPat

PatPat

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
demon boyu oynadım az önce çok iyi hem vr gibi hem secenekleri de fena sayılmaz yani 10-15 cümle de bir secenek geliyor o kısmı ve konusu hoşuma gitti ama güncellemeler neden bu kadar geç geliyor sanırım en son 2021 de gelmiş yada oyun 2021 de yüklenmiş o zamandan bu zaman 2 yıl geçti neden final olmadı hala , aq ev sahibesiyle esmer kadın nydia mı ne dokunamadık bile doğru düzgün asdasdasdasd bir de bu tarz var mı başka oyunlar
Kral yapımci oyunu yarıda bırakıp kaçtı nezaman gelir bı fikrimiz yok

Üst Alt