Haley's Story - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Haley's Story

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.1 Pre-Patched
F

Ferat3169

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mega linki bozuk ne zaman yenilenebilir acaba?

F

Ferat3169

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK linki bozuktu düzeltilmiş teşekkürler

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Kısa olmayan hat da oynanışı uzun olan bir oyun ile yine karşı karşıyayız. Zaten 6,5 Gb. olan bir oyundan da bu beklenirdi. Şunu da hemen berilmek isterim uzun sevmiyor iseniz sıkılabilirsiniz. Konuşma ve diyologlar çok fazla. Tek kurtalır tarafı allahdan oyunda görev yapma veya bir şeyler bulup konuyu ilerletme yok. Bu yüzden otomatige alıp oynayabilirsiniz. Böyle bile oynasanız günde 2 saat deseniz gercekten diyologları okumak ve anlamak için en azından 5 ile 10 gün oynama süresini size garanti ederim.

Konusuna gelince kasabadan şehre gitmiş abla kardeşin ( ikizsiniz bu arada) iş, yaşam, sosyal arkadaşlar, çevre ve eski yaşamlarında yaşadıklarının ayrıntılı bir anlatımı ile karşılaşıyoruz. Her ne kadar sıradanda gelse uzunlugu dolasıyla yan karekterlerinde yaşamlarından kesitler anlatılmaya çalışmış. Çalışılmış diyorum çünki hikaye çok ayrıntılı ve detaylı yapılmak istenirken aslında sıkıcı olmuş. Yan karekterler ve cizimler güzel resimler yani. Ama aynı şeyi hareketli anilerde söyliyemeyecegim. 6 ana kızımız var. bunlar dan 3 konuda bir çok kere karşımıza cıksada 3çü üzerine sahneler ve konu ilerletilmiş. Hele bir yan komşu var tek bir sahnemiz var, gene Lisa adlı kızımızın ablası var tek bir sahne ile geçiştirilmiş. Oysaki oyunda hikaye olarak bir çok fırsat ve imkan var iken 3 yardımcı kız ile toplam 5 sahne var zaten galeri kilidini aşagıdan acabiliyorsunuz buradanda ne demek istedigimi anlarsınız.

Anilere gelince evet resimler ve çizimler güzel, konuşmalar ve diyologlar güzel ama 70 li yılların yeşilcam flimleri gibi bir şey göremiyorsunuz. Acıları çok kötü. Bu yüzden bu kadar uzun bir oyuna BANA GÖRE yakışmayacak anileri var. Bizler bu forumda 1-2 GB. ne aslan oyunlar gördügümüz için bu bende büyük bir hayal kırıklıgı oluşturdu. Bir yıldızı buradan kırdım.

Yaptıgınız secimler konuya etki ediyor ya sahneler acılmıyor yada başkası ile ilişkiniz ilerliyor bu acıdan oyunu oynucak iseniz sadece secimlerden önce save alıp ilerlemenizi öneririm.

Gelerim 2. yıldızı neden kırdıgıma, Müzik var, ses yok. Bari sadece adult sahnelere basit bir ses koysaydın. Gene bu kadar uzun bir yapımda ve boyutu bu kadar büyük bir yapımda bence büyük eksiklik.

Boş vaktiniz ve zamanınız varsa KESİNLİKLE berbat veya kötü degil, ama uzun, çok bir şey ummadan otomatikde oynamanızı öneririm.

Saygılarım ile....

C

cek123cek

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İngilizceniz varsa oynayın , konusu fantezili ama oldukça uzun ve diyalogları eğlenceli kimi zaman komik kimi zaman duygusal olan hoş bir oyun , oynarken sıkılmadım akıp gitti

M

mjste

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aynen bende mega ve aylink harici baska düzgün bir siteyi tercih ederim fıtık ediyor 5 dakikadır ugrasıyorum neye izin verdigimiz belli degil indirmekten vazgeçmek zorunda kalıyoruz.

Üst Alt