Haley's Story Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Haley's Story Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.98.4
Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Budur işte be! budur ya.ne kadar yazsam anlatamam bu oyunu oynarken aldığım zevki.Oynayıp en beğeneceğim oyunun bu katagori de olması.... Aylardır sitde romantizm,romantizm diyip durdum.Cinsellik tamam fakat karakterler arasında ki ilişkiyi farklı yönlerden anlatıp gerçek bir aşk hikâyesi görmek istiyordum, buldum sonunda.Hikâye o kadar güzel işlenmiş ki dizi izler gibi oynadım. Bitmesini istemedim ama bi o kadar da oynayıp görmek istedim.Tam bir gecemi bu oyuna ayırıp 7.5 saate bitirdim.

Animasyonlara bayıldım rederlar da çok güzel özellikle haleyin yan profilden görüntüsü aşırı iyi.Sürekli birbirlerine sokulup hep bir temas halinde olmaları,diğer oyunların aksine sevgilerini sadece sex ile değil kedi gibi birbirini sevmeleri,çeşitli jestler, o kadar diri ve güzel ki oynarken kelebekler uçuştu karım da. Dediğim gibi romantizm hastası olduğum için fazla dramatize etmiş olabilirim ama gerçekten mükkemmel bir iş. Hiç bitmez umarım bholder gibi şirkette yükselerek önümüzde ki engelleri aştığımız bi oyun gibi olur umarım. O hippi kamyonetinden kurtulup Haleye bir araba almak harka olur.

Oyunun ana kurgusu üstüne yan hikâyeler eklenmiş sürekli bir pozitiflik hakim değil ama oyun genelli renkli ve pozitif. Zaten oyun boyu çalan arka fon müzikten anlarsınız.Haleyin sürekli bizle oynaması dışarı da bizimle güvende hissetmesi,başka bir yere gittiği zaman bile laptopla canlı arayıp yayını açık bırakarak uyuması,geçmişte yaşadığı dramatik ve üzücü durumu yavaş yavaş çözmemiz.İşlenecek daha fazla konu lazım.Yeterli değil şuan hikâye olmasa yine oynarım o kadar beğendim.

EKsi yönlerine gelirsek.En büyük eksisi bitmesi.hahahaha.Şaka bir yana oyunda yeterli alan yok. Yeni mekanlar olsa 3 alan icinde geçiyor oyun,karakter sıkıntısı yok zaten sadece haley ile oynadım tek artı puan vermedim diger karakterlere.Oynadığım en güzel oyundu.Ve büyük bir fan kazandı.

Ekli dosyalar

• S10921-05240413.jpg
    S10921-05240413.jpg
    406.2 KB · Görüntüleme: 41
Andygarcia

Andygarcia

Destekçi Plus
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
2$
PC mega linki bozulmuş

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    20.7 KB · Görüntüleme: 9
Apsny

Apsny

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1.1 sürümü ile final verdi 🥰 yapımcı yeni bir oyun daha yapıyor ancak daha çok erken aşamada.

F

Feyzal

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme ne zaman geldi en son buna

V

vito_1998

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
windows linklerinin hiçbiri çalışmıyo?

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Windows bütün linkler kırık, yenilermisiniz?

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Lütfen şu linklere bi el atın be AOÇ ekibi.

R

Reylinq

S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Bunun Devamı gelcek mi?

Sage<3

Sage<3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Budur işte be! budur ya.ne kadar yazsam anlatamam bu oyunu oynarken aldığım zevki.Oynayıp en beğeneceğim oyunun bu katagori de olması.... Aylardır sitde romantizm,romantizm diyip durdum.Cinsellik tamam fakat karakterler arasında ki ilişkiyi farklı yönlerden anlatıp gerçek bir aşk hikâyesi görmek istiyordum, buldum sonunda.Hikâye o kadar güzel işlenmiş ki dizi izler gibi oynadım. Bitmesini istemedim ama bi o kadar da oynayıp görmek istedim.Tam bir gecemi bu oyuna ayırıp 7.5 saate bitirdim.

Animasyonlara bayıldım rederlar da çok güzel özellikle haleyin yan profilden görüntüsü aşırı iyi.Sürekli birbirlerine sokulup hep bir temas halinde olmaları,diğer oyunların aksine sevgilerini sadece sex ile değil kedi gibi birbirini sevmeleri,çeşitli jestler, o kadar diri ve güzel ki oynarken kelebekler uçuştu karım da. Dediğim gibi romantizm hastası olduğum için fazla dramatize etmiş olabilirim ama gerçekten mükkemmel bir iş. Hiç bitmez umarım bholder gibi şirkette yükselerek önümüzde ki engelleri aştığımız bi oyun gibi olur umarım. O hippi kamyonetinden kurtulup Haleye bir araba almak harka olur.

Oyunun ana kurgusu üstüne yan hikâyeler eklenmiş sürekli bir pozitiflik hakim değil ama oyun genelli renkli ve pozitif. Zaten oyun boyu çalan arka fon müzikten anlarsınız.Haleyin sürekli bizle oynaması dışarı da bizimle güvende hissetmesi,başka bir yere gittiği zaman bile laptopla canlı arayıp yayını açık bırakarak uyuması,geçmişte yaşadığı dramatik ve üzücü durumu yavaş yavaş çözmemiz.İşlenecek daha fazla konu lazım.Yeterli değil şuan hikâye olmasa yine oynarım o kadar beğendim.

EKsi yönlerine gelirsek.En büyük eksisi bitmesi.hahahaha.Şaka bir yana oyunda yeterli alan yok. Yeni mekanlar olsa 3 alan icinde geçiyor oyun,karakter sıkıntısı yok zaten sadece haley ile oynadım tek artı puan vermedim diger karakterlere.Oynadığım en güzel oyundu.Ve büyük bir fan kazandı.
Knk bende senin gibi düşünüyorum Samimi bir aşk hikâyesi var . bu tarz oyunların artırılması gerek sitede. buna benzer çok güzel oyunlarda oynadım tabi . İstersen seninle paylaşabilirim isimlerini. Sende önerebileceğin aşk oyunlarını yazarsan sevinirim

Sage<3

Sage<3

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Mesela what a legend oynadın mı ?

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
türkçe yama linki kırık lütfen yenileyin

Üst Alt