Hack'n Stalk Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Hack'n Stalk Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
K

kaangul2166

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hocam alakasız olabilir ama bu oyundaki karakterleri kıyafetleri ortamları hangi programlarla yapıyorlar bilgisi olan var mı?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Zorlayıcı bir oyun olduğunu kesinlikle söylemek lazım.Yaptığınız en ufak şey bile belli sonları ve şeçenekleri kaçırmanıza sebep olabiliyor.Çerezlik bir oyun olduğunu söylemekte fayda var,ancak bütün sonları görerek oynamak isterseniz 3-4 saatinizi alır.Tabii bütün sonları görmek isteseniz bile yaptığınız en ufak yanlış,sizi sil baştan başlatıyor.Açıkcası benim oyunu çözmem biraz uzun sürdü,başkaları daha kolay çözmüş olabilir :)

Oyunun normal modu yerine hikaye modunu oynamanız sizin için daha iyi olabilir.Bu oyunu bir hayli kolay kılıyor,ama siz ben görev yapmayı seviyorum diyorsanız,kesinlikle normal modda oynayın.Oyunun 2017 yılında yapıldığını düşünürsek,gayet başarılı bir oyun olmuş.Kimileri oyunu,görsellerini veya görevlerini beğenmeyebilir,ancak oyunun 2017 yılında çıktığını kesinlikle gözden kaçırmayın.Oyun yapıldığı yıla göre aşırı derecede başarılı olmuş bir yapım,tabii bu benim şahsi düşüncem.Belli oyunları yapım tarihlerine göre değerlendirmek gerekli.

Oyunun güzel ve sade bir hikayesi var,kafeye bir kız geliyor ve onu bir şekilde elde etmeye çalışıyorsunuz.Çerezlik bir oyundan ultra ütopik bir hikaye beklemek haksızlık olacaktır.Zamanla belli şeyleri açarak ve görevleri yaparak oyunda ilerliyorsunuz.Oyunda etkileşime girebileceğiniz yerler;bilgisayar,kahve makinesi,kızın oturduğu kısım ve kızın vücüdu.Belli yerlere tıklayarak belli şeylere ulaşıyorsunuz.Bu bilgiler ile oyun ilerliyor,kızın fotoğraflarını çekerek de (gizlice) DarkWeb'ten bir şeyler alıyorsunuz.

Oyunda bir sürü animasyon ya da etkileşime girebileceğiniz karakterler yok.Oyun tek bir kadın üzerinden ilerliyor,sınırlı animasyonları ve sınırlı görselleri var.Bundan dolayı beklentinizi buna göre ayarlayın,oyundan çok da fazla bir şey beklemeyin.Oyunun kendisi AAA bir yapım değil :)

Oyunda iki adet yol bulunuyor;ya şehvet yolundan gideceksiniz ya da aşk yolundan.Sizlere tavsiyem iki adet kayıt alın ve her iki sonu da görün(tabii görmek istiyorsanız).Olabildiğince yüksek puanlar almaya çalışın ve yanlış yapmayın,yaptığınız en ufak şey sonrası bile bilgisayardan kayıt alın.Baştaki bazı şeçenekler hariç,çoğu şey sizlere puan kazandırıyor.

Açıkçası oynarken keyif aldığım ve bazı şeyleri çözerken sinir hastası olduğum bir oyun oldu,ancak genel anlamda oyunu beğendim.Çok fazla animasyonu ve sahnesi yok(yapım yılına göre de çok bir beklenti içine girmemiştim zaten).Oyundaki ufak şeçimlerin ve sex sahnelerindeki görevlerin bile bir değeri var.The Architect'in Goons Of Raid oyunu da dahil olmak üzere,böyle zorlayıcı oyunları var,benim için bu oyunlara ayrı bir haz katıyor.Yapamadığım şeyleri tekrar tekrar yapmaya uğraşıyorum.

Yılına göre güzel bir oyun olup;az animasyonu ve görseli olan,tek karakterden ilerlenen,şeçimlerinin etkisinin çok olduğu,başarılı bir yapım olmuş.Umuyorum Hack'n Stalk 2 ve 3 serisini de görebiliriz :)

-Donald Trump düş yakamdan D: -

P

poseidonxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunun 2cisi varmış sanırım gelir mi ?

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Evlerden Uzak rehbersiz oynası zor.

Üst Alt