Hack'n Stalk 2 Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Türkçe Hack'n Stalk 2 Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
T

tarantababu99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Galerinin tamamını açmak için herhangi bir hile veya kod yok mu?

Y

Yakuza2834

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
okul güvenlik kapı şifresi ne??

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyunun yapımının 2018 yılında bittiğini düşünürsek yılına göre gerçekten çok başarılı bir yapım olmuş. Daha önce Goons Raid Her ve Hack'n Stalk'ın ilk oyununu oynamış iseniz sizleri nasıl bir ambiyansın beklediğini az çok biliyorsunuz demektir. İlk oyunda olduğu gibi görev sistemli ilerleyerek sahnelerin kilidini açıyoruz ve şeçimlerimiz ile oyunu büyük oranda etkiliyoruz. Bütün sahneleri görebilmek adına 2 adet yoldan gitmeniz iyi olacaktır; aşk ve şehvet. Önceden sizleri uyarayım, oyunun kayıt alma sistemi ne yazık ki çok iyi değil. Oyunun geliştirme süreci 2018 yılında bittiği için bazı şeyler biraz sinirinizi bozabilir. Sağ üst kısımdaki telefondan, kayıt alabildiğiniz her an oyunu kayıt etmeyi unutmayın, aksi taktirde oyun sizler için bir çileye dönüşebilir.

Oyunun hikayesi ilk oyundakinden biraz daha farklı, bir arkadaşımız tarafından bir eve casus misali sızıyor ve o evdeki bazı şeyleri sızdırmaya çalışıyoruz. Tabii hikaye şekillenmeye başladıkça evdeki olayları sızdırıp sızdırmamak sizlere kalıyor. Hikayeye bir evin şoförü olarak başlıyoruz, evdeki karakterleri tanıyoruz ve ardından hikayeye şekillenmeye başlıyor. Oyunda gidebildiğimiz sınırlı sayıda mekan var bunlar çok fazla değil. Aynı zamanda oyunun bütün sonları ve yan sahneleri görerek oynarsanız yaklaşık 8 ila 12 saatinizi alabilir. Tek bir sondan giderseniz oyun çok daha kısa bir zamanda (4-5 saat gibi) bitebilir.

Oyunda bir şeyler yaşayabileceğiniz 3 tane ana karakter bulunmakta. Oyunun ileriki zamanlarında bazıları arasında şeçim yapmanız gerekiyor. Karakter modellemelerinin güzel olduğunu söyleyebilirim, sonuçta oyun 2018 yılında bitmiş bir yapım. Oyundaki hareketli animasyonlar güzel ve doyurucu ancak oyunda çok fazla sahne olmadığını belirtmem lazım. Ayrıca mevcut sahneleri açmak için çok fazla uğraşmanız gerekiyor, Architect'in oyunlarının basit olmadığını belirtmekte fayda var. Bir şeyi yaparken on kez düşünmeniz lazım, aksi taktirde oyunda bulunan kayıt sistemi yüzünden, sahneleri açmak için bir hayli uğraş göstermek zorunda kalabilirsiniz.

Oyunun herkese hitap etmediğini söylemekte fayda var. Oyunda çok fazla düşünmeniz lazım, yani bir nevi beyninizi belli şeyler için biraz fazla yoruyorsunuz. Aynı zamanda oyundaki sahneleri açsanız bile belli mini gameler oynamız gerekli, bunları yapamadığınız taktirde belli sahneleri ya da gidişatları da kaçırmanız muhtemel. Tabii bu mini gameleri oyunun başında kapatabiliyorsunuz. Oyun bir nevi zorlanmayı seven oyuncular için yapılmış, ben çok zorlanmaya gelemem, her şey için bu kadar kafa yoramam diyorsanız beklentinizi ona göre ayarlayıp oyuna öyle girmelisiniz.

Açıkçası ben oyunu oynarken çok keyif aldım ancak dediğim gibi oyunun geliştirme süreci 2018 yılında bitmiş. Bundan dolayı oyun her kesim oyuncuya hitap etmeyebilir ancak kesinlikle hala gideri var. Oyunda birçok son bulunduğunu belirtmem lazım, ben içlerinden 5 tanesine ulaşabildim ama oyunda daha fazla son olması muhtemel.

Ayrıca oyundaki çeviri gerçekten muazzam olmuş, çeviren kişinin eline sağlık. Özellikle çeviren kişinin belli RPG oyunlarına yaptığı küçük göndermeler ve çevirdiği bazı cümleler oyundan daha fazla keyif almamı sağladı. Açıkçası oyun çevirilerinde argo terimleri görmek ve çevirinin birebir aynısını görmek daha hoşuma gidiyor. Bundan dolayı da Adult Oyun Çeviri'ye teşekkür ediyorum.

Gerçekten tadımlık ve güzel bir oyun olmuş, arka planda güzel bir müzik sizlere eşlik ediyor, tabii bu sesi kısmak mümkün olmadığı için bilgisayarın ses ayarlarından kısmanızda fayda var yoksa sağır olursunuz :D . Ayrıca oyunun bir sonunda ilk oyuna gönderme var, bundan dolayı ikinci oyunu oynamadan Hack'n Stalk'ın ilk oyununu oynayın :)

Kingstachon

Kingstachon

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Oyunda nasıl kayıt alabilirim?

S

Silinen üye 51248

bu oyunun 3 su mu cıkmıs ben mi patreon da yanlış anladım acaba? Ve çıkmışsa eğer çevirisi gelir mi?

Jaweed

Jaweed

N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Deneyelim..

Ekli dosyalar

• 85789167ab0671e285682b6416b16284.gif
    85789167ab0671e285682b6416b16284.gif
    831.8 KB · Görüntüleme: 0
Üst Alt