Grafikleri iyi,uzun soluklu oyun önerisi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Grafikleri iyi,uzun soluklu oyun önerisi

• Konuyu başlatan yasuo3162
  • Başlangıç tarihi
yasuo3162

yasuo3162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar aklınıza ne geliyorsa yazarsanız sevinirim yeni oyun arayışı içindeyim bilindik bilinmedik fark etmez grafikleri iyi ve uzun soluklu olursa güzel olur.

M

MsK

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertime Saga (Mükemmel Ötesi eğer 3d gibi bir benzeri oyun olsaydı en iyi oyun olurdu, hikaye,render-grafik, animasyonlar mükemmel ötesi)
What a Legend (Summertime Saga gibi...)
F.I.L.F (Bence renderlar mı ya da grafikler mi desem bana tam olarak iyi gelmedi lakin animasyonlar ve hikayesi mükemmel)
Stranded Dick (bunun bir tek bence animasyonu berbat harici olarak mükemmel)
Benim oynadığım bu kadar şimdi ben de senin gibi arıyorum yine başlığın altına gelirse sayende öğreneceğiz. İyi oyunlar, iyi geceler...

yasuo3162

yasuo3162

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertime Saga (Mükemmel Ötesi eğer 3d gibi bir benzeri oyun olsaydı en iyi oyun olurdu, hikaye,render-grafik, animasyonlar mükemmel ötesi)
What a Legend (Summertime Saga gibi...)
F.I.L.F (Bence renderlar mı ya da grafikler mi desem bana tam olarak iyi gelmedi lakin animasyonlar ve hikayesi mükemmel)
Stranded Dick (bunun bir tek bence animasyonu berbat harici olarak mükemmel)
Benim oynadığım bu kadar şimdi ben de senin gibi arıyorum yine başlığın altına gelirse sayende öğreneceğiz. İyi oyunlar, iyi geceler...
Stranded Dick adlı oyunda hata varmış sanırım kamp ateşi diyorlar onun için yüklememiştim ama bi deneyim sağ ol

OZTAC

OZTAC

Çok Bakmayın Profil Eskimesin
Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Web Sitesi
www.bombabomba.com
Kredi
0$
Being a Dik, City of Broken Dreamers, Nlt üçlemesi, Artemis, Forgatten Paradise, Tales From Unending Void, Lust Theory

Üst Alt