google driveden indiremiyorum erişim istiyor - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

google driveden indiremiyorum erişim istiyor

• Konuyu başlatan oryantel63
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O

oryantel63

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
hocam google driveden indirme yapamıyorum erişim reddedildi diyor diğer sitelerdede upload hızı çok yavaş nasıl halledebiliriz lütfen yardım edebilirmisiniz saygılarımla

Çözüm
Lunael
Google Drive linklerinde genel olarak sorun var, malesef başka linklerden indirmelisiniz. Pc kullanıyorsanız İDM programını deneyebilirsiniz.
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Google Drive linklerinde genel olarak sorun var, malesef başka linklerden indirmelisiniz. Pc kullanıyorsanız İDM programını deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt