Good Girl Gone Bad Türkçe Yapay Zeka - Final - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Good Girl Gone Bad Türkçe Yapay Zeka - Final

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
efsane ya 2d oyunlarından sonra 3d oyunlarından gram zevk almıyorum, kadın karakterleri yönetmekte ayrı bir zevk neden mi iyice fahişeye çevirdik karakteride ondan :D :DD:

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bana göre oyun çok iyi bi çok farklı sonu ve hikaye gidişatı var baştan defalarca başlayıp farklı seçeneklerke farklı sonlara gidebiliriz sıkmıyo hele ki boyutuna göre gayet iyi, bunun gibi birçok oyun bekliyorum
efsaneydi ya kadını kötü yola soktuk bir dahakine daha az kötü yola sokarak oynayacağım :D saga kadar iyiydi 2d oyunlarından sonra 3d oyunlar etkilemiyor beni

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok güzel bir oyun...Ana karakter çok hassas duygusal bir karakterdi ve ben bu yüzden çok mutlu bir son hakettiğini düşündüm ve öyle bir şekilde bitirdim oyunu...
İlginç olan diğer kadın karakterlerin biri hariç hepsi, kötü yollara düştüler ve ben ana karakteri böyle bir sondan kurtardığım için açıkçası kendimle de gurur duyuyorum.
Oyunun sonunda son derece mutlu, huzurlu bir kadındı Ashley ^^

A

Athen4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu orijinal dilde nasıl indirebilirim?

Phoenix

Phoenix

Editör
Kredi
0$
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Eva Kiss adlı yapımcımızın ilk oyunu. Oynadığım başarılı oyunlardan bir tanesidir. Hem görsel anlamda hem de hikâye anlamında bu kadar çeşitlilik sunup da bunu aynı zamanda bu kadar güzel yapan nadir yapımlardan. Hikâyemizin ana karakteri bir kadın, yaptığınız seçimlere bağlı olarak büyük değişimlere sebep oluyorsunuz. Oyunda aldığınız iyilik ve kötülük puanları var; bu puanları dengeli bir şekilde götüremiyorsunuz. Bundan dolayı iki adet kayıt alın ve iki yolu da deneyin.

Yaptığınız her seçimin neredeyse bir etkisi oluyor. Açıkçası belli yerlerde seçimleri yaparken ecel terleri dökmeniz muhtemel. Özellikle yaptığınız seçimler karakterinizi şekillendiriyor. Kimlerle konuştuğunuz, kime iyi kime kötü davrandığınız, kiminle bir ilişki kurduğunuz çok önemli. İlişki çeşitliliği çok fazla; isterseniz eşcinsel olabiliyorsunuz, trans bir bireyi tercih edebiliyorsunuz ya da erkeklere yönelebiliyorsunuz. Oyundaki iradeniz gerçekten çok fazla ve bu da sizleri bir rope play havasına sokuyor. Karakteri derinden hissedip ona göre davranıyorsunuz. Açıkçası bu çok nadir yapımlarda bulunuyor. Aynı zamanda hiçbir fanteziden de mahrum kalmıyorsunuz. Nereye yönelmek istiyorsanız, neleri görmek istiyorsanız onları görüyorsunuz.

Hikâyemiz normal bir kızın yaşantısını işliyor. Bunu güzel, kötü ya da fantastik yapacak olan da sizlersiniz. Karakteri istediğiniz gibi yönlendiriyorsunuz. Hiçbir şeyi zorla yapmak zorunda değilsiniz. Her şey iki dudağınız arasında. Bu söylediklerim hikâyeye o kadar iyi yedirilmiş ki hayran kalmamak elde değil. Yani hikâye ve karakterler konusunda bir şüpheniz olmasın.

Karakterlerin hepsi gerçekten çok güzel bir şekilde modellenmiş. Özellikle oyundaki karakter çeşitliliği çok fazla ve her birinin ayrı bir kişiliği bulunuyor. Neredeyse her karakterin bir uğraşı ve meşguliyeti var. Öyle oyun dolu olsun diye konulmuş karakter yok. Oyunda herhangi bir hareketli animasyon bulunmuyor ancak göreceğiniz sahnelerin sizleri bir hayli tatmin edeceğini düşünüyorum. Özellikle oyun tarzı itibariyle belli oyuncuların bir hayli hoşuna gidebilir. Lütfen hareketli animasyon yok diye oyunu oynamamazlık etmeyin, çok şey kaçırırsınız. Sizleri fazlasıyla tatmin edecek pek çok sahne var, hatta oyundaki sahnelerin bir hayli fazla olduğunu söylemek istiyorum.

Sadece kendi kişiliğinizi değil yakın arkadaşınızın kişiliğini bile değiştirmeniz mümkün. Oyunu oynarken bir yandan da karakterimiz istediğimize göre şekilleniyor. Örneğin karakterin saçı, vücudu, dövmeleri vb. şeyler sizin seçimlerinize göre şekil alıyor. Uzun lafın kısası bir karar verip de değiştiremediğiniz şey neredeyse yok. Oyunun arka planında devamlı bir müzik yok ancak arada arkada müzikler çalıyor. Onun haricinde bütün sahneleri açarak oynamak isterseniz oyun yaklaşık 1 gününüzü alır. Oyunumuzun 4 tane sonu var. Yaptığınız seçimlere bağlı olarak göreceğiniz sonlardaki yan sahnelerin büyük oranda değiştiğini göreceksiniz. Açıkçası bütün sonları aşırı derecede beğendim. Ben Eva ile birlikte bütün kızlara yürüyüp aynı zamanda da erkek arkadaşımıza sadık kalmaya çalıştım, bu da nasıl sadık kalmaksa artık :D bu oyundaki erkeklerin egosu hiç çekilmiyor :D

Eğer herkesle bir ilişki kurduysak ona göre bir son, sadık kaldıysak da ona göre bir son alıyoruz. Oyunun kötü sonu bulunmuyor, her şekliyle oyunun sonlarının çok havalı olduğunu söyleyebilirim. Yapay zeka çevirisine bir güncelleme gelmeli, çeviri gerçekten çok yetersiz kalmış. Bundan dolayı oyunu bir süre sonra İngilizce oynamak zorunda kaldım.

Kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. İnanılmaz derecede başarılı bir oyun olmuş. Yapımcımız şu anda ''Our Red String'' adlı oyununu geliştirmekte. Anladığım kadarıyla da orada hem erkek hem de kadın olmak üzere iki karakteri yönetiyoruz. Umarım yapımcımız bir sonraki oyunlarına animasyon da ekler. Çok başarılı bir yapımcı, oyunun hikâyesi sizleri çok güzel bir şekilde sürüklüyor. Bir nevi yapımcı kendi hikâyenizi yazmanıza izin veriyor. İşte aradığım roley play bu :D

Buraya bütün sahneleri açan bir mod yüklüyorum, oyuna entegre edilebilir. Oyunculara kolaylık sağlar:

Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benimde denediğim bir oyundur.
Kadın ana karakterli bir oyunu bir kadın olarak deneyimlediğim ilk oyun bu.
Ronaxian isimli arkadaşımızın da dediği gibi çok fazla özgürlük veren bir oyun bu.
Öyle bi özgürlük ki midenizi bulandıracak şeylerden, romantizmden başınızı döndürcek şeylere kadar...
Ben daha önce de bu oyunla ilgili yorum yapmış ve kendi oynadığım ilerleme hakkında bilgi vermiştim.
Oyundaki erkek karakterlerden sadece sarışın olan birini beğenmiştim.
Erkek arkadaşımız ne kadar yavan biriyse geriye kalan tüm erkekler de bir o kadar kibir abidesi.
Ortası yok herhalde diye düşünüp sonradan sadece demin bahsettiğim sarışın erkekle olan sonla bitirmiştim.
Bana doğru geldi bilmiyorum...
Spor salonu olan şahıs ile rap yapan siyahi adamı da kendi karakterimin ününü yükseltmek için kullanıp onlara avuçlarını yalatmıştım kısaca.
Hiçbiri elde edemedi benim karakterimi yani ^^
Her neyse ama şunu da belirtmek gerekir ki siz oyundaki diğer karakterlerin hayatıyla ilgili seçimlere de çok fazla etki edebiliyorsunuz.
Sizlerden ricam diğerlerine olmasa da ana karaktere karşı kibar ve anlayışlı olmanız olur sanırım...
Bunu beklemeye her ne kadar bir hakkım olmasa da...
İyi forumlar...

P

Pasaraya

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gallery mod diye birşey gördüm youtubede nasıl kuruluyor o hali

Kabiliyetlierk

Kabiliyetlierk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mu little Angela benziyor mu biraz

K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu birkaç farklı sonla bitirdim ama yeni bir yol denerken bir durum fark ettim. Oyunda belli seçim anlarında oyun hata ekranına düşüyor. Tamam bu alışılmadık bir durum değil "Yoksay" dediğimizde devam ediyor ama bu hata durumlarının bazıları tam seçim yapacağımız anda oluyor. Yani o an seçimlerden biri o hata ile otomatik seçilip devam ediliyor ve ben sırf bu yüzden oyunun çok kritik bir seçiminde istediğim seçimi yapamıyorum. Yönettiğimiz karakter ayrılma seçeneğini otomatik seçerek devam ediyor. Şimdi gelelim benim soruma; Bu hata durumu sadece bu sitedeki halinde mi mevcut yoksa İngilizce versiyondaki apklarda da aynı hata var mı?

Ekleme:
Ronaxian üstad. Yorumunda oyunu İngilizce versiyonuyla oynadığını yazmışsın. O versiyonda bu problem var mıydı?

Son düzenleme:
K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu birkaç farklı sonla bitirdim ama yeni bir yol denerken bir durum fark ettim. Oyunda belli seçim anlarında oyun hata ekranına düşüyor. Tamam bu alışılmadık bir durum değil "Yoksay" dediğimizde devam ediyor ama bu hata durumlarının bazıları tam seçim yapacağımız anda oluyor. Yani o an seçimlerden biri o hata ile otomatik seçilip devam ediliyor ve ben sırf bu yüzden oyunun çok kritik bir seçiminde istediğim seçimi yapamıyorum. Yönettiğimiz karakter ayrılma seçeneğini otomatik seçerek devam ediyor. Şimdi gelelim benim soruma; Bu hata durumu sadece bu sitedeki halinde mi mevcut yoksa İngilizce versiyondaki apklarda da aynı hata var mı?

Ekleme:
Ronaxian üstad. Yorumunda oyunu İngilizce versiyonuyla oynadığını yazmışsın. O versiyonda bu problem var mıydı?
Bekleyemedim kendim araştırdım. Bulduğum İngilizce versiyonda bahsettiğim sorun yoktu. Sonra garanti olsun diye buradaki linkten oyunu tekrar indirip kontrol ettim. Hala aynı hata devam ediyor. Sorun buradaki apkdan kaynaklı. Üstelik bu hata verme durumu oyunun içinde birçok yerde karşıma çıktı. Seçimin sonuçlara bu kadar fazla etki ettiği böylesi bir oyun için keyif kaçıran bir durum olmuş.

Ekleme:
Ronaxian üstad. İngilizce versiyonda bu mod dosyasını androidde nereye atmamız lazım sitesindeki açıklamada "game" klasöründen bahsedilmiş ama öyle bir klasör bulamadım data dosyalarında.

Son düzenleme:
Üst Alt