Good Girl Giselle - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Good Girl Giselle

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Good Girl Giselle.jpg

GENEL BAKIŞ

Dağ köyünden başkente taşınmak için kadın kahramanı ve onun seçimlerine göre şekillenen bir oyunu takip ediyoruz. Bu noktada yerel barda garson / barmen olarak bir işe başladı fakat erkek müşterilerin pekte iyi olmadığı bir yer. İyi oyunlar ?...

Paylaşılan Tarih: 20.04.2022
Destek Olmak İçin: alliterativeactivities
Sürüm:
1.0
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 453.8 MB

Oyun Konuları
3DCG, Female protagonist, Adventure, Animated, BDSM, Interracial, Vaginal Sex, Sex Toys, Lesbian
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Good Girl Giselle oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP

GÖRSELLER

AdultoyunÇevir.jpg AdultoyunÇevir1.jpg AdultoyunÇevir2.jpg

Son düzenleme:
Berk269

Berk269

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android sürümü eklenecek mi

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Alliterativeactivities adlı yapımcımızın ilk oyunu. Açıkçası oyuna hiçbir beklentim olmadan girdim, çünkü oyunumuzun tekrara dayalı görev sistemi olduğunu ve çerez bir yapım olduğunu biliyordum. Oyunumuz çerez bir yapım olmasına rağmen beni bir hayli şaşırttı. Oynarken keyif aldığım bir oyun oldu. Tabii oyunun mekaniklerini ve ne anlattığını anlamam biraz zaman aldı.

Oyunumuzun ana karakteri bir kadın. Bir olay sonrası ana karakterimizin bir nevi sevgilisi olan adamın başına bir şeyler geliyor. Biz de onu düştüğü kötü durumdan kurtarmak istiyoruz. Tabii bunun için de para kazanmamız lazım. Bu süreç boyunca yaptığınız ya da yapacağınız seçimlerin bir önemi olmuyor. Çünkü bir şekilde başka kişilerle birlikte olmanız gerekiyor. Tabii bununla birlikte kara para kazanmanız da lazım. Bütün bunları daha birkaç ay önce tanıştığınız adam için yapıyorsunuz. Bunu yapma sebebimizin ise geçmişte anne ve babamızın yaşadıkları.

Ana karakterimiz her şeyi iyi niyetle yapıyor ve hiç olmayacak şeyleri de yapmak zorunda kalıyor. Hepsi sadece bir adam için. Bu süreç boyunca onun karakter gelişimine de ufaktan tanık oluyorsunuz. Hikâye çok hızlı anlatılsa da bence kesinlikle çerez bir oyun için hikâyenin gideri var.

Oyun görev sistemi ile ilerliyor.
Tabii bu görev sistemi çok da zor değil. Haftanın 7 günü ne yapacağınızı seçiyorsunuz. Bununla birlikte oyun sizlere belli ana görevler veriyor, bu görevleri yaptıkça da oyunumuzun hikâyesi ilerliyor. Ana hikâyeden ayrı olarak; bazen çalışmaya, birileriyle kahve içmeye ya da spor yapmaya gidiyorsunuz, bu kısımlarda da rastgele sahneler görüyorsunuz. Kaçırdığınız sahneleri açmak için oyunun galeri menüsüne giderseniz oyun orada ne yapmanız gerektiğini de ayrıca size söylüyor.

Oyundaki bazı karakterler hazır olarak alınmış ancak bazı karakterleri daha önce hiçbir oyunda görmedim. Aynı zamanda bazı karakterler GTA 5'deki South Side tiplemelerine oldukça benziyordu. Açıkçası ben karakterleri görsel anlamda ortalama buldum ancak tarz itibarıyla karakterler çok hoşuma gitti. Oyundaki bazı hareketli animasyonlar fena değildi ancak genel olarak oyundan animasyon anlamında pek de bir şey beklemeyin. Ayrıca oyunumuzun arka planında müzik de bulunuyor, oyunu sessiz bir şekilde oynamıyorsunuz.

Eğer tekrara dayalı görev sistemini sevmiyorsanız bu oyun size hitap etmiyor. Ayrıca bu görevleri bitirip de inanılmaz derecede güzel hareketli animasyon sahneleri de almayacaksınız. Açıkçası oyunumuz ortalama bir yapım olmuş, yaklaşık 1-2 saat içinde oyunu bitiriyorsunuz. Çerez bir yapım olduğu için görev sistemi sizleri çok da sıkmayabilir, bundan dolayı boş vaktinizde denemenizde fayda var.

Üst Alt