GodTube - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
  • Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.9
TripKolik

TripKolik

Editör
Katılım
16 Ağu 2020
Mesajlar
819
Tepki puanı
2,384
Puan
0
Kredi
0$
AdultOyunCeviri45.jpg

GENEL BAKIŞ

GodTube VR, oyuncuların Divine Infinity karakterlerini alıp başka bir alternatif "evrene" yerleştirmelerini sağlayan yeni bir seçenektir. Denemek!
"GodTube"un piyasaya sürülmesiyle oyuncular doğrudan TÜM sahnelere atlayabilirler. Bu, hikaye modunda kaçırmış olabileceğiniz belirli sahneler olup olmadığını da kontrol etmenizi sağlar.
İlk sürüm mevcut tüm müstehcen sahneleri ekliyor, bu her hikaye sürümünde güncellenecek ve ayrıca alternatif sahneler gibi bazı ekstra ek içerikler ekleyeceğiz (Çok evrenli müstehcen sahneler).


Paylaşılan Tarih: 01.08.2021
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.9
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 787.6 MB


Oyun Konuları
2DCG, Parody, Big tits, MILF, Sci-fi, Blowjob, Titjob
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra GodTube oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MIXDROP


GÖRSELLER


AdultOyunCeviri.jpg AdultOyunCeviri1.jpg AdultOyunCeviri2.jpg
 
Üst Alt