Glimpses of the Past Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Glimpses of the Past Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.4.0
MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Ntr nedir? Oyunun ilerleyişi için açık mı olması kapalı mı olması daha iyi?
Oyunun NTR mantığına bağlı. NTR opsiyonel olduğunda açma/kapama yerinde hikayeye etki edebilir gibi yazılar olması gerekiyor.

Kesenler

Kesenler

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bar çıkışında Zoe ile nasıl birlikte olabiliyoruz

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun un yeni bolumleri ne zaman gelecek acaba

B

burak85

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna hiriş yapamıyorum hata veriyor çözümü nedir göz ardı et diyorum geri dön diyorum olmuyor

M

Mahmut ş

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir oyunun çevrilmesi istiyorum kaç kişinin istemesi lazım çevrilmesi için

Leão Frosty

Leão Frosty

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun u da severek oynuyorum baya cok guzel Hikaye taban i ve oyun un 5 ve 6 bolumleri dha gelmedi mi yaa

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Bu oyun u da severek oynuyorum baya cok guzel Hikaye taban i ve oyun un 5 ve 6 bolumleri dha gelmedi mi yaa
Ukrayna-Rusya savaşı bitmeden gelmeyecek, hatta belki hiç gelmez. Yapımcı yeni bölümü hazırlamış ancak Ukraynalı olduğu için savaş bitene kadar yüklememe kararı vermiş. Savaş bitse ve yapımcı yeni bölüm yüklese dahi yapay zeka çevirisi olduğu için yalnızca içerik ayıyla birlikte güncellenir burada.

RangeR

RangeR

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Cloud linklerde oyunun 0.3 eski sürümü var.

Üst Alt