Glamour Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Android Diğer Türkçe Glamour Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güncel Sürüm Bilgisi
0.49
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
glamourtrr-min.jpg

GENEL BAKIŞ

Küçük bir kasabadan, ana karakteriniz (erkek veya kız, seçiminize bağlı) 18 yaşına giriyor ve üniversiteye gitme vakti geliyor. Neyse ki, büyük bir şehre taşındıkları için yeni bir kolej bulmakta zorlanmıyorlar. Oyun boyunca, iki karakterin eline de canlı yayınlar, arkadaşlıklar, cinsel fırsatlar geçecek, ama tüm bunları aşırı korumacı bir ebeveynden kaçınarak yapmaları gerekiyor! İşin garip yanı, kolej için para ödemelerine de gerek yok! Tek yapmaları gereken, tuhaf bir sözleşme imzalayıp kolej kurallarına uymayı kabul etmek, ama bu kuralları çiğnemek ciddi sonuçlar doğurabilir. Hatta, kolejden kovulmaya kadar varabilir... Üstelik sadece bu değil, gelecekte de kurallar değişebilir.
Paylaşılan Tarih: 16.10.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.49
Platformlar: Windows, Android (Kesin Değil)
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: Belli Değil
Tahmini Oynanış Süresi: 20-25 Saat Arası

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Female protagonist, Multiple Protagonist, School setting, Corruption, Spanking, Masturbation, Voyeurism, Interracial, Sex toys, Vaginal sex, Handjob, Oral sex, Lesbian, Simulator, Drugs
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Glamour oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

BU OYUNUN ÇEVİRİSİ ŞU ANLIK İPTAL EDİLDİ, İLERİDE TEKRARDAN BAŞLANACAKTIR!

GÖRSELLER

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg

Son düzenleme:
D

Deneme4

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel bir oyuna benziyor denicem

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Buralar değerlenir, ben şimdiden yerimi ayırtayım. :sneaky:

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Android olmazsa bide üzer

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Fiyata baktım da yok artık dedim. Being A Dik harici başka oyuna para vermeyeceğimi anladım. 55.78 Türk lirasını ben Being A Dik için saklıyorum. Daha pahalıya çıksa da fark etmez üstüne ekleyip Being A Dik oyununa vereceğim. Bu oyun bu fiyata kesinlikle değmez.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Fiyata baktım da yok artık dedim. Being A Dik harici başka oyuna para vermeyeceğimi anladım. 55.78 Türk lirasını ben Being A Dik için saklıyorum. Daha pahalıya çıksa da fark etmez üstüne ekleyip Being A Dik oyununa vereceğim. Bu oyun bu fiyata kesinlikle değmez.
Tek seferlik alındığında, tüm sürümlere erişebiliyorsun. O fiyat şu anki fiyatı, oyun çıktığında daha da artacak.

marcuso

marcuso

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Eğer android versiyonu gelirse kesinlikle çok güzel olur

marcuso

marcuso

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
hahahahah 15 dolar az olmuş ya
Kanka adamlar uğraşıyor sadece yapay zeka ile oyunlar gelmiyor ki özel çeviri yapıyorlar bu ülkede pizzanın fiyatı bile dolar cinsinden 4-5 dolar oyun 3 dolar bence aşırı değil

H

hasrty123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Fiyata laf edenler olmuş, eğer bu fiyatı veremiyorsanız bazı sitelerde ingilizce versiyonları var gidip oynayabilirsiniz. Automatic Translator'lar ile bile çok fazla hata çıkıyor ve zamanınızın çoğunu düzenlemek ile uğraşıyorsunuz ve bazı kelimeler de tam o anlama gelmeyebiliyor ve bu oyundan aldığınız zevki bozabiliyor. Bir çok zorluğu var 3$ 5$ bunun karşısında çocuk parası. Burası hayır kurumu değil.
Dersen illa türkçe oynamak istiyorum RenPy Auto Translation kullanabilirsin tabi yapabilirseniz.

K

Kn54

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android olursa kesinlikle alacağım oyun.

I

ilkel58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı Big Brother Another Story den farklı bir oyun mu yapmış yoksa ufak değişiklikler ile bu oyuna mı çevirmiş acaba ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt