Girl House Türkçe - 1.5.2 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Girl House Türkçe - 1.5.2

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.5.2
S

saitamakun9

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Burda tam olarak ne yapmam gerekiyor burnuna değdir diyor değdiriyorum olmuyor
Screenshot_2021-04-26-20-43-47-506_girlhouse.adultoyunceviri.com.jpg

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
saitamakun9 beline ve ayağına sürtünüz.

S

saitamakun9

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
saitamakun9 beline ve ayağına sürtünüz.
Ayağına sürttükten sonra resimdeki gibi sırtüstü dönüyor ve bir kere daha dönmesi gerekiyor bunun için de burnuna ve ya kulağına sürmem gerekiyormuş ama sürtmeme rağmen olmuyor orda çok ufak bir noktada mı dokunmam gereken yer

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Ayağına sürttükten sonra resimdeki gibi sırtüstü dönüyor ve bir kere daha dönmesi gerekiyor bunun için de burnuna ve ya kulağına sürmem gerekiyormuş ama sürtmeme rağmen olmuyor orda çok ufak bir noktada mı dokunmam gereken yer
Beline sürttünüz mü beli olması lazım diye biliyorum ama her yere tıklamayı deneyiniz olmazsa Discord'da bilenler vardır. Join the Adult Oyun Çeviri Discord Server!

N

Nakara

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel oyun. Takıldığınız bir yer olursa bana ulaşın :)
Tebrikler oyunun bu versiyonunun sonu yapımı devam ediyor dedi yani oyun bitti mi devamını mı bekleyeceğiz ayrıca ertesi gün fotoğrafçıya gidecektik kişiyi ikna ettim fakat oyun bitti mi bilemedim yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

M

menkara

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende dogru secenekler yesil gozukuyor nasil kapaticam tercihlerde vurgula kapali zaten

M

menkara

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda bug ku var tuyle dokunuyorum burnuna kulagina olmuyor

S

sweetnothing

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyuunun başında hastaneden nasıl kaçıyoruz

A

Asa001

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Lolanın odasının kapısının deliğinden bakarken ne yapacağım geçemiyorım orayı yardımcı olur musunuz

K

Komutanlogar0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Paket ayrıştırma hatası alıyorum nasıl düzeltirim ?

Üst Alt