Giriş Yapamıyorum! - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Giriş Yapamıyorum!

• Konuyu başlatan kaangul2166
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kaangul2166

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Konu sabitlerini okudum. Kullanıcı adımda veya şifremde Türkçe karakter yok. İ ş ç gibi karakterler yok yani. Ona rağmen giriş yap butonu çalışmıyor.

Çözüm
S
Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Aksi takdirde giriş yapamamanız mümkün değil. Dikkatlice kontrol edip tekrar giriş yapmayı deneyin. Bu sorun internet bağlantınızdan da kaynaklanıyor olabilir.

Ya da oyuna erişiminiz olmayabilir.
S

Silinen üye 28892

Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Aksi takdirde giriş yapamamanız mümkün değil. Dikkatlice kontrol edip tekrar giriş yapmayı deneyin. Bu sorun internet bağlantınızdan da kaynaklanıyor olabilir.

Ya da oyuna erişiminiz olmayabilir.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt