Game of Whores Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Game of Whores Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.21
Madrox

Madrox

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Son sürüm yapay zeka da olsa Türkçe mi? İşte beklenen hareketler bunlar, elinize sağlık.

M

Meleğim yok

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
En son sanssa gerci mi ne var onun odasını temizletim son şık olan sonra beni izledi sonra ki günler de aynı şekilde ama ondan sonrası yok yapamadım güncelleme mi gelmesi lazım devamı yok mu varsa yardım edebilecek var mı dc sunucusuna yazdım şuanlık bir cevap yok

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
En son sanssa gerci mi ne var onun odasını temizletim son şık olan sonra beni izledi sonra ki günler de aynı şekilde ama ondan sonrası yok yapamadım güncelleme mi gelmesi lazım devamı yok mu varsa yardım edebilecek var mı dc sunucusuna yazdım şuanlık bir cevap yok
Hayır daha yeni sürümü çıkmamış.

E

Emrtmbl55

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sanssanin ikinci görevine basıyorum göreve girmiyor ne yapmam lazım

Kesto

Kesto

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun 0.22 güncellemesi çıkmış.
Bunu çevirisi olacak mı?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oyunun 0.22 güncellemesi çıkmış.
Bunu çevirisi olacak mı?
Yapay zeka oyunlarımız sadece içerik ayı etkinliklerinde güncelleniyor, bu da genelde yılda 2 kere oluyor. Kesin olmamakla birlikte, bir daha ki etkinlik eylül ayında olabilir.

xrom quynh

xrom quynh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun sanırım hatalı çünkü bir süre sonra her şey aynı oluyor?

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Discord sunucumuzda #oyun veya #spoiler kanalına yazarasanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

YıkıkLord

YıkıkLord

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler şu sansanın ikinci görevine bi türlü başlıyamıyorum bileniniz varmı¿?

P

Promovic771

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gemiye genelevi kurucam herşeyi hallettim kızlarlada konuşup işleri hallettim oyun ilerlemiyor bir kaç günde atladım belki birşey olur diye ama oyun ilerlemiyor bittimi oyun

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Gemiye genelevi kurucam herşeyi hallettim kızlarlada konuşup işleri hallettim oyun ilerlemiyor bir kaç günde atladım belki birşey olur diye ama oyun ilerlemiyor bittimi oyun
Büyük ihtimalle şuanki mevcut son sürümü bitirmişsindir. Yeni güncellemeleri beklemen gerekiyor.

Üst Alt