Friendly Visit - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Friendly Visit

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Friendly Visit.jpg

GENEL BAKIŞ

Bastırılmış arzuları olan dul Leona Gammons, oğlunu bir gün yeni arkadaşı George ile tanışmak için evinde ağırlar. George'un ufak bir yaramazlığıyla işler beklenmedik bir yöne dönmeye başladı..

Paylaşılan Tarih: 05.02.2021
Destek Olmak İçin: Shannon809
Sürüm:
1.0
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.07 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.05 GB

Oyun Konuları
3DCG, MILF, Mind Break, Ahegao, Cheating, Big Tits, Big Ass, Vaginal Sex, Oral Sex, Creampie, Big Dick, Big Balls
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Friendly Visit oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - MEDIAFIRE

MAC

MEGA - MEDIAFIRE

GÖRSELLER

AdultOyunÇeviri.jpg AdultOyunÇeviri1.jpg

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Oyun yaklaşık 2 ila 3 dakika sürüyor.Yapımcının ayrı bir fantezi kafası var zira oyuna girdiğinizde tam olarak ''WTF'' diyorsunuz.Yani isterseniz bir girip bakın derim ancak ben pek de tavsiye etmiyorum.Çerezlik bir oyun dahi olsa bile bir insan bu görsellikleri yapabiliyorken neden böyle bir oyun yapar,insan hayret ediyor doğrusu.

Biraz ağır bir yorum olacak ama 2 ila 3 dakika dahi ayırmaya gerek olmadığını düşünüyorum.Şahsen yapımcının bir şeyleri trollemek amacıyla bu oyunu yaptığını düşünüyorum.Sizler için kendimi feda ettim arkadaşlar,oyun yaklaşık 1 GB ancak hemen bitiyor.İndirmek isteyen indirir ama ben kesinlikle tavsiye etmiyorum :D

İndirecek olursanız,ani bir gülme duyusu sizlere eşlik edecektir :D

Üst Alt