FreshWomen Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe FreshWomen Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.5.121
T

tyler_rake12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
en son babamız bizi kamyonda baygın halde götürdüğü yerde bitmişti bu güncelleme ondan sonraki mi acaba

A

adideniz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynamak İstiyen Arkadaşlarıma; Animasyonları Güzel Ve Sizi De Tatmin Edeceğini Söyleyebilirim Ve Bazı Sahnelerde Gülme Krizine Girebilirsiniz Ayrıca. Saygılar

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynamak İstiyen Arkadaşlarıma; Animasyonları Güzel Ve Sizi De Tatmin Edeceğini Söyleyebilirim Ve Bazı Sahnelerde Gülme Krizine Girebilirsiniz Ayrıca. Saygılar
hocam oyunu bitirdin mi acaba? en son şurada kalmıştı oyun; (bitirmediysen bakma)

mc en son babası tarafından ele geçiriliyordu bayılıyordu sanırım

acaba yeni bölüm mü geldi yoksa grafik animasyon cart curt güncellemesi mi? dc'de net bi cevap alamadım herkes kendi en son oynadığı yeri yazmış oraları geçtiydim ben zaten.

gobc87

gobc87

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
hocam oyunu bitirdin mi acaba? en son şurada kalmıştı oyun; (bitirmediysen bakma)

mc en son babası tarafından ele geçiriliyordu bayılıyordu sanırım

acaba yeni bölüm mü geldi yoksa grafik animasyon cart curt güncellemesi mi? dc'de net bi cevap alamadım herkes kendi en son oynadığı yeri yazmış oraları geçtiydim ben zaten.
en son senin oynadığın yer gelmiş türkçe olarak

gobc87

gobc87

Güncelleme Abonesi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
yeni bölümü çıkacak oyunun betada

Prometheus0

Prometheus0

Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
yeni güncelleme ne zaman gelecek belirli bir tarihi var mı?

josque1907

josque1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Normalde cevaplarda rehber olurdu pozitif cevapler renklendirilmiş olurdu, bu oyuna özel mi bilerek yapılmadı yoksa artık böyle mi devam edilecek.

josque1907

josque1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hatırladığım kadarıyla bu oyunda da vardı yanlışmı hatırlıyorum
şuan yok maalesef uzun zamandır yoktum daha önceden dediğim olay bütün oyunlarda vardı hemen hemen , şuan yeni betadan çıkan oyunlarda göremedim.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şuan yok maalesef uzun zamandır yoktum daha önceden dediğim olay bütün oyunlarda vardı hemen hemen , şuan yeni betadan çıkan oyunlarda göremedim.
tek bir mantıklı durumun olduğu konularda yapılıyor aslında ama bu oyunda yanlış hatırlamıyorsam çok fazla 2-3 kadın arasında kalınan durum vardı sahne olarak. hal böyle olunca işin içine tercih gireceği için yeşil yapmamış olabilirler.

josque1907

josque1907

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
tek bir mantıklı durumun olduğu konularda yapılıyor aslında ama bu oyunda yanlış hatırlamıyorsam çok fazla 2-3 kadın arasında kalınan durum vardı sahne olarak. hal böyle olunca işin içine tercih gireceği için yeşil yapmamış olabilirler.
default olarak kapalı geliyormuş oyun ayarlarına bakınca rehberi aktif etme butonu vardı :')

Üst Alt