Free Pass İncelemesi - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Free Pass İncelemesi

  • Konuyu başlatan Ronaxian
  • Başlangıç tarihi
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
331
Tepki puanı
497
Yaş
26
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
cover-1.15.jpg

HİKÂYENİN ANA TEMELLERİ

Evliliği neredeyse yok olmak üzere olan bir kadın karakteri oynuyorsunuz. Kocanız size ihanet ediyor ve başka bir kadınla birlikte oluyor ancak siz eski gelenekten gelme bir kadınsınız. Kocanızla olan evliliğinizi bozmak ve yuvanızı yıkmak istemiyorsunuz. Onu affetmeye karar veriyorsunuz. Tabii bu süreç içinde evliliğiniz pek de iyi gitmiyor. Bir seçim yapmanız lazım; ya önünüze bakıp hayatınıza devam edeceksiniz ya da sadık kalacaksınız.

Önünüze birçok kişi çıkacak, sizi farklı yollara çekecekler. Bu süreç boyunca yaptığınız seçimlerle ya karakterinizi olgunlaştıracaksınız ya da daha fazla yalnızlaşacaksınız.

+ OYUNUN İYİ YANLARI

+ Oyunumuzun güzel bir hikâyesi var.
+ Oyundaki bazı karakterler çok güzel bir şekilde tanıtılıyor.
+ Oyundaki karakter modellemeleri çok güzel.
+ Seçimlerimize bağlı olarak oyunun sonlarını seçebiliyoruz.
+ Farklı ilişkiler yaşayabiliyoruz, yani seveceğimiz karşı cinsi tamamıyla biz seçiyoruz.
+ Oyunda her istediğimizi elde edebiliyoruz.

- OYUNUN KÖTÜ YANLARI

- Oyunumuzun hikâyesi çok hızlı bir şekilde akıyor, bazı olaylar çok hızlı bir şekilde yaşanıyor.
- Oyundaki 2-3 animasyon hariç çoğu animasyon sahnesi yetersiz.
- Bazı karakterlerin yaşadıkları çok çabuk bir şekilde kestirilip atılıyor.
- Seçimlerimiz için çok da fazla cezalandırılmıyoruz.

Oyunumuza buradan ulaşabilirsiniz: https://adultoyunceviri.com/konular/free-pass-turkce-yapay-zeka.1969/

- KENDİ OYUN TECRÜBEM VE DEĞERLENDİRMEM -


After Choicess adlı yapımcımızın üçüncü oyunu. Açıkçası ben oyunu keyifle oynadım. Öncelikle hikâyemizin ana karakteri bir kadın. Evliliği dağılmak üzere olan bir kadın karakteri oynuyoruz. Bu süreç içinde yaptığımız seçimlere bağlı olarak hikâye şekilleniyor. Oyunda gidebileceğiniz çok fazla yol var. Bunlardan bazıları şöyle; sadece erkeklerle takılan biri olabilirsiniz, lezbiyen ve trans bireylerle takılan biri olabilirsiniz. Tabii bunların hepsini aynı anda yapmanız da mümkün ancak dediğim gibi bunlar tamamıyla oyuncunun zevkine bırakılmış. İsterseniz kocanıza sadık kalıp evliliğinizi toparlayın, - bence bunu tercih etmeyin :D- isterseniz erkeklerle, isterseniz de kadınlarla takılın.

Açıkçası ben oyunun bu yönünü çok sevdim. İstemediğiniz içeriği görmüyorsunuz. Oyunumuzun hikâyesi ise gayet hoştu. Genel anlamda hikâyedeki çoğu unsur aceleye getirilmişti. Yapımcımız karakterlerini güzel bir şekilde tanıtıyor; bazı yerlerde karakterlerin neler yaşadığını görmeniz de mümkün oluyor, bu kısımların biraz daha uzun olmasını isterdim ancak hiç olmamasından iyidir. Eğer hikâyedeki unsurlar bu kadar aceleye getirilmiş olmasaydı oyunumuz top tier bir yapım olabilirmiş. Hani yemek yaparsınız da bir şeyi eksik olur ya, işte oyunumuzun hikâyesi bana tam anlamıyla onu hissettirdi. Aradığım tadı bulmaya çok yaklaştım ancak tam anlamıyla o tadı bulamadım.

Oyundaki karakterlerin modellemelerini gerçekten çok beğendim. Hareketli animasyonlar için uğraşılmış ancak birkaç sahne haricinde oyunumuzdaki çoğu animasyon sahnesi ortalama kalmış. Tabii bu oyunumuzun görsel sahnelerinin kötü olduğu anlamına gelmiyor. Oyunun animasyonsuz sahneleri gerçekten çok güzel. Özellikle içlerinden bazıları iştah kabartan türden olmuş.

Özellikle mazlum bir kadından, ayağı yere basan bir kadın karaktere evrildiğimiz yolu oynamaktan çok keyif aldım. Tabii oyundaki tek ayağı yere basan ve mücadeleci olan kadın karakter biz değiliz. Yanımızda da çok akıllı kadınlar var. Sanırım bundan dolayı ''kadın gibi kadının, kadın sevgilisi olur'' mottosuyla oyunu oynadım :D Oyunumuzdaki futa içeriğini herkes beğenmeyebilir, özellikle eşcinsellik yolundan gidersiniz bunu görmeniz muhtemel. Açıkçası ben oyunumuzdaki Sienna karakterini ve onun hikâyesini çok beğendim. Hikâyemizi etkileyici kılan şeylerden biri onun hikâyesi oluyor.

Oyunumuzun arka planında müzikleri bulunuyor, ayrıca oyunumuz yaklaşık 2-3 saat kadar sürüyor. Oyunda çok fazla son var. Yaptığınız seçimlere bağlı olarak oyunda bir nevi son beğeniyorsunuz. Oyunun sonuna ulaştığınızda birçok son göreceksiniz, eğer o sonları tetikleyecek bir şey yapmadıysanız o sonları açamıyorsunuz. Diyelim ki kadınlara yürüdünüz, erkeklere yüz vermediniz; oyunun sonunda, örneğin ''Derek'' diye bir son olacak, üstüne tıkladığınız zaman oyun sizlere '' Bu sonu açmak için gerekli seçimleri yapmadın.'' diyecek.

Evet, elimizde çerezlik bir oyun var. Oyunumuzun herkese hitap eden bir yönü var. Bence şans verilmesi gereken bir oyun. Beklentilerinizi çok yükseklere çıkarmayın. Çerezlik bir oyuna göre yapımcımız bence çok iyi bir iş çıkarmış.

İncelememi oyunumuzun final sürümüne göre yaptım.
 
Deepİmpact.

Deepİmpact.

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Katılım
21 Kas 2021
Mesajlar
27
Tepki puanı
3
Puan
0
Kredi
1$
Bu oyunun çevrilmesi lazim
 
Scarlet42

Scarlet42

Kayıtlı Üye
Katılım
7 Ağu 2020
Mesajlar
137
Tepki puanı
35
Puan
0
Kredi
0$
Hem kadın başrol hem Ronaxian olumlu eleştirisi almış.
Kesinlikle deneyeceğim ^^
 
Üst Alt