Follower - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Unity Follower

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.7
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
Follower.jpg

GENEL BAKIŞ

Bu Anthony'nin Hikayesi. New Coral City'deki kardeşine ulaşır ve bir can almaya çalışır. Oyunun başında Anthony kardeşinin evinde yaşıyor ve biraz para kazanmak için bir pizzacıda çalışacak ... ama hayali bir Fotoğrafçı olmak İyi oyunlar ?

Paylaşılan Tarih: 3.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.7
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.30 GB

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Big Ass, Big Tits, Date-Sim, Doggystyle, Erotic Adventure, Forced, Groping, Humiliation, Male Protagonist, Seduction, Voyeur
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Follower oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - WORKUPLOAD

GÖRSELLER

96561_Foll6.png 96562_foll8.png 96571_Foll5.png

Son düzenleme:
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Görev sistemi olan güzel bir oyun ancak eski tarz olduğu için birkaç problemi var.Örneğin geçiş menülerinde oyundan atıyor ve bir yerden bir yere giderken oyun çökebiliyor ya da siyah ekran verebiliyor.Geliştirme sistemi eski olduğu için ne yazık ki birkaç problemi var.Aynı zamanda oyunda saatin kaç olduğunu da göremiyoruz,ayrıntılı bir puan sistemi yapılmış ancak ilerleyişe dair bir rehber olmaması zamanla beni baydı.Yaklaşık 2 saat oynadım ancak 6-7 kez oyunun çökmesi ve saveyi oyunun her noktasında alamamamız diğer kötü unsurlardan biri olmuş.Görev sistemli güzel bir oyun ancak eski tarz olduğu için birkaç problemi var.Saveyi her yerde alamama olayına bir süre katlandım ancak oyunu çözmeye çalışırken sürekli oyunun çökmesi,oyuna olan ilgimi söndürdü.Bunlar benim yaşadığım kişisel tecrübeler oldu.Oyuna bir şans verebilirsiniz;gerçekten güzel gözükmesi ve görevli sistemi hoşuma gitmişti ancak sürekli ve sürekli çökme sorunu beni baydı.Başka oyunlara yönelip ileride bu oyuna şans tanıyacağım.Keşke görevler hakkında ufak da olsa bir ipucu olsaydı...

Üst Alt