Femdom Wife Game - Zoe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Unity Femdom Wife Game - Zoe

• Konuyu başlatan XRP
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.72
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri88.jpg
GENEL BAKIŞ

Femdom Wife Game, partnerinizin baskın hale gelmesiyle ilgili kısa hikayeler sunar. 3B gerçek zamanlı ve tamamen animasyonlu bir oyunda yer alan bu femdom oyunu, erotik romanlara benzeyen bir oyundur. Oyun, boynuzlamak, iffet, ayak fetişi gibi femdom içeriğine güçlü bir şekilde odaklanıyor. Bu oyun Zoe hakkındadır.Şimdiden iyi eğlenceler

Paylaşılan Tarih: 02.02.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.72
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.25 GB
Oyun Boyutu MAC: 1.27 GB

Oyun Konuları
3D GAME, MALE PROTAGONIST, ANIMATED,ORAL SEX, FEMALE DOMINATION,CHEATING,MULTIPLE ENDINGS,VAGINAL SEX,BDSM,CHASTITY,NTR
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Femdom Wife Game - Zoe oyununu çalıştırın.

- Görev günlüğünde, çoğu görev, sol kontrol + sol tıklama kullanılarak "hata ayıklama" moduna geçirilebilir.

Oyun durumundan bağımsız olarak bir "hata ayıklama" olayının kilidi açılacak, yani mümkün olan en kısa sürede gerçekleşecek.

- sol kontrol + M size 100$ verecek

- sol kontrol + W size 10 iyilik verecek

- sol kontrol + G, bekaret kafesini donatacak veya kaldıracak

- sol kontrol + I Zoe ile alakalı bir şey tam anlamadım.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - PIXELDRAIN

MAC

MEGA - PIXELDRAIN

GÖRSELLER

AdultOyunCeviri91.jpg AdultOyunCeviri90.jpg AdultOyunCeviri89.jpg

Son düzenleme:
G

ghostmustang

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle denenmeli. Çok yönlü tatmin edici bir oyun. Özellikle fetiş sevenler için, ayak, cuckold her türlü fetiş mevcut..

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok beğendim. Oyun başlarda boş geliyor fakat ilerlediğinizde random olaylar gelişiyor. "J" tuşuna basıp istediğiniz fanteziyi takip edebiliyorsunuz. Görevler için basit İngilizce yeterli. Umarım yapımcı detaylandırır ve devam eder.

Opps

Opps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile olmuyor deneni yapiyorum olmuyor yardimm

hehe132

hehe132

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok beğendim. Oyun başlarda boş geliyor fakat ilerlediğinizde random olaylar gelişiyor. "J" tuşuna basıp istediğiniz fanteziyi takip edebiliyorsunuz. Görevler için basit İngilizce yeterli. Umarım yapımcı detaylandırır ve devam eder.
Hileyi yapabildin mi görevler bölümünde iken ctrl + mouse sol tıklama yapıyorum açılmıyor

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hileyi yapabildin mi görevler bölümünde iken ctrl + mouse sol tıklama yapıyorum açılmıyor
Hileyi yapmadım çünkü oyunda 20 gün civarı bir şey olmuyor. Ben zaten harcamayı unuttuğum için 5000 dolar para birikmişti. Sonradan kıyafetleri aldım. Hilesiz oynadım.

Y

yigitpasa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
MEGA LINKINDE SIKINTI VAR CLOUD MAİL RU DAN GELIRMI LINK?

Üst Alt