F.I.L.F. - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy F.I.L.F.

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0b
Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Eyw o kadar aradım bulamadim ama 1 saat sonra bildirim geldi rehbere ulaştım şuan herşey tikrinda gidiyor
Yardımınız için teşekkürler
Ayrıca buna benzer açık dünya oyunları varmı . oymadiklarim
Milf City
The deluca family
Ve şimdi oynadığım filf
Forumda arama kısmına Sandbox yazarak açık dünya oyunlarına ulaşabilirsiniz.

DozgerMirza

DozgerMirza

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
Yeni sürüm ne zaman gelir

Camez97

Camez97

24 Yaşında Ateşli
S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
6$
Ya şu oyuna bir güncelleme getirinnnn artıkkkkk 🥰 lütfeeennn Mackenzie CumaLee

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Ya şu oyuna bir güncelleme getirinnnn artıkkkkk 🥰 lütfeeennn Mackenzie CumaLee
Bu konu oyunun ingilizce versiyonuna ait konusu, Türkçe versiyonu zaten en güncel haliyle sitede mevcut.

T

Thorus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun kendi kendini güncelliyormu yoksa silip yüklemek mi gerek

T

Thorus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu konu oyunun ingilizce versiyonuna ait konusu, Türkçe versiyonu zaten en güncel haliyle sitede mevcut.
Bu oyunun Türkçesine niye erişilmiyor ve mega link çalışmıyor

T

Thorus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Peki belli bir zaman sonra ücretsiz olurmu ?

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
ICCreations adlı yapımcımızın dördüncü oyunu. Oyunumuz 2018'den bu yana geliştiriliyor, yapımcımız aynı zamanda ''Altered Destiny'' oyununu da 2020 yılında piyasa sürünce F.I.L.F. ancak 2023'te final yapabildi. Oynarken keyif aldığım oyunlardan bir tanesi oldu. Elimizde klasik bir ev hikâyesi var bundan dolayı hikâye konusunda beklentilerinizi arşa çıkarmayın. Oyunumuzun yapısı; Girl Of The House, Man Of The House, My Cute Roommate vb. gibi. Size verilmiş bir hikâye var ve siz bunu oynuyorsunuz. Oyunda çok az seçim yapıyorsunuz ve oyunumuzun seçimleri daha çok oyunun sonlarına doğru oluyor. Bu seçimler çok önemli değil, sadece final sahnesinde yaşanacak olan ufak tefek şeyleri değiştiriyor, bu değişimler de pek önemli değil açıkçası.

Oyunumuz görev sistemli ve gezilebilir bir haritası var. Oyunumuzun son zamanlarda oynadığım görev sistemi en kolay olan oyunlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Oyunun gezilebilir haritası çok sade ve çoğu şeyi çok kolay bir şekilde görebiliyorsunuz. Görevler için bir rehberiniz yok, bazı kısımlardaki görevleri yapabilmek için karakterler arasındaki diyalogları dikkatli okumalısınız. Bu oyunda her karakter birbirine bağlı; eğer görevler ilerlemiyorsa diğer karakterlerin hikâyesinden ilerlemeniz gerekli, aksi taktirde görevleri harita göremezsiniz. Karakterlerle konuşmayı ihmal etmeyin, görevleri ilerletemediğiniz taktirde farklı şeyleri de deneyin. Açıkçası ben oyunun görev sistemindeki sadeliğini beğendim. Görevleri yapmak konusunda bir zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum, yeter ki belli kısımları okuyarak oynayın :D

Oyundaki karakterlerin güzel olduğunu söyleyebilirim. İçlerinden birkaç tanesi hazır olarak alınmış ancak oyun genel olarak karakter modellemesi anlamında başarılıydı. Karakterlerin çok zorlayıcı olduğunu söyleyemem, her şeyi çok çabuk kabulleniyorlar. Tabii belli yerlerde ''aman yakalanmayalım'' moduna giriyorsunuz. Oyunumuzun bir nevi harem tarzı var. Karakterler derinlemesine işlenmiyor, her birinin karakteri farklı ancak biz bunu yeterince hissedemiyoruz. Yapımcı belli şeyleri çok kolay elde edilebilir yapmış. Karakterlerin daha derinlemesine işlenmesini beklerdim. En azından belli şeyleri kabul etme konusunda bu kadar aceleci karakterler oyun zevkinizi biraz köreltiyor. Oyundaki hareketli animasyonlar, oyunun ortalarına kadar size ''eh işte'' dedirtiyor. Oyunun orta kısmını geçtikten sonra göreceğiniz animasyonların sizleri tatmin edeceğini düşünüyorum. Oyunun başlarındaki animasyonlar pek yeterli değil ancak genel anlamda animasyonların güzel olduğunu söyleyebilmek mümkün. Ayrıca oyunumuzun arka planında her ne kadar sahnelere özel efekt sesleri olmasa da müzik var :)

Oyunumuzu hiç başından kalkmadan oynarsanız yaklaşık 8-9 saat içinde bitirirsiniz. Yayıla yayıla oynarsanız muhtemelen 1-2 gün içinde bitirirsiniz. Oynarken güzel vakit geçirdiğim bir oyun oldu. Sadece belli şeylerin çok hızlı bir şekilde gerçekleştiğini düşünüyorum. Oyundaki eksikleri ben derinden hissedemedim, çünkü oyunun akışı hoşuma gitti. Ana karakterler haricinde oyunun birkaç yan karakter ile desteklenmesi oyuna canlılık katmıştı. Oyunumuz kaldığı yerden devam edecek ancak yapımcı bunu artık ne zaman yapar onu bilemiyorum. Ayrıca oyunumuzun final sahnesini de bir hayli beğendim. Hikâye konusunda her ne kadar tatmin olamasam da oyunun; işlenişini, ambiyansını, modellemelerini, haritasını, karakterlerini bir hayli beğendim. Şans verilmesi gereken bir oyun olmuş. Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım, bu da oyunun işlenişiyle alakalı olsa gerek :D

Oyunumuz final vereli 2 gün oldu, sitemizde güncel değil, umarım en kısa sürede güncellenir. Her ne kadar oyunumuzun Türkçesi de olsa İngilizce oynarken de zorlanmayacağınız bir oyun olduğunu düşünüyorum. Oyundaki metinler az ve bazı kelimeler çok giriş seviyedeydi :) Zaten çoğu şeyi anlamanıza gerek bile olmuyor.

Son düzenleme:
Üst Alt