FILF Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe FILF Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Telefondan izin verilmedl uyarısı alıyorum nasıl düzeltirim ?
Telefon sürümünüz android 13 ise şu anlık normal bir şekilde oynayamazsınız. Biz oyunu android 13'e uyumlu hale getirene kadar discord sunucumuza katılıp android 13 üzerinden oynama yöntemine bakabilirsiniz.

K

Koptr25

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu açarken gerekli izin verilmedi diyor sorun nedir

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Oyunu açarken gerekli izin verilmedi diyor sorun nedir
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

J

jazz0641

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
filf v0.15a sonu kayit dosyasi lazim.0.18b de kayit dosyalarimi actigimda hata veriyor en basa aliyor.discordda bulamadim kayit dosyasini
elinde olan ulasirsa sevinirim.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
filf v0.15a sonu kayit dosyasi lazim.0.18b de kayit dosyalarimi actigimda hata veriyor en basa aliyor.discordda bulamadim kayit dosyasini
elinde olan ulasirsa sevinirim.
0.15a Sonunun kayıt dosyasını bulmanız zor kayıt dosyaları uyumsuzluk gösterdiği için yeni sürümde baştan birisi oynayıp v0.15a'nın sonunu bilmesi gerekiyor.

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
ICCreations adlı yapımcımızın dördüncü oyunu. Oyunumuz 2018'den bu yana geliştiriliyor, yapımcımız aynı zamanda ''Altered Destiny'' oyununu da 2020 yılında piyasa sürünce F.I.L.F. ancak 2023'te final yapabildi. Oynarken keyif aldığım oyunlardan bir tanesi oldu. Elimizde klasik bir ev hikâyesi var bundan dolayı hikâye konusunda beklentilerinizi arşa çıkarmayın. Oyunumuzun yapısı; Girl Of The House, Man Of The House, My Cute Roommate vb. gibi. Size verilmiş bir hikâye var ve siz bunu oynuyorsunuz. Oyunda çok az seçim yapıyorsunuz ve oyunumuzun seçimleri daha çok oyunun sonlarına doğru oluyor. Bu seçimler çok önemli değil, sadece final sahnesinde yaşanacak olan ufak tefek şeyleri değiştiriyor, bu değişimler de pek önemli değil açıkçası.

Oyunumuz görev sistemli ve gezilebilir bir haritası var. Oyunumuzun son zamanlarda oynadığım görev sistemi en kolay olan oyunlardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Oyunun gezilebilir haritası çok sade ve çoğu şeyi çok kolay bir şekilde görebiliyorsunuz. Görevler için bir rehberiniz yok, bazı kısımlardaki görevleri yapabilmek için karakterler arasındaki diyalogları dikkatli okumalısınız. Bu oyunda her karakter birbirine bağlı; eğer görevler ilerlemiyorsa diğer karakterlerin hikâyesinden ilerlemeniz gerekli, aksi taktirde görevleri harita göremezsiniz. Karakterlerle konuşmayı ihmal etmeyin, görevleri ilerletemediğiniz taktirde farklı şeyleri de deneyin. Açıkçası ben oyunun görev sistemindeki sadeliğini beğendim. Görevleri yapmak konusunda bir zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum, yeter ki belli kısımları okuyarak oynayın :D

Oyundaki karakterlerin güzel olduğunu söyleyebilirim. İçlerinden birkaç tanesi hazır olarak alınmış ancak oyun genel olarak karakter modellemesi anlamında başarılıydı. Karakterlerin çok zorlayıcı olduğunu söyleyemem, her şeyi çok çabuk kabulleniyorlar. Tabii belli yerlerde ''aman yakalanmayalım'' moduna giriyorsunuz. Oyunumuzun bir nevi harem tarzı var. Karakterler derinlemesine işlenmiyor, her birinin karakteri farklı ancak biz bunu yeterince hissedemiyoruz. Yapımcı belli şeyleri çok kolay elde edilebilir yapmış. Karakterlerin daha derinlemesine işlenmesini beklerdim. En azından belli şeyleri kabul etme konusunda bu kadar aceleci karakterler oyun zevkinizi biraz köreltiyor. Oyundaki hareketli animasyonlar, oyunun ortalarına kadar size ''eh işte'' dedirtiyor. Oyunun orta kısmını geçtikten sonra göreceğiniz animasyonların sizleri tatmin edeceğini düşünüyorum. Oyunun başlarındaki animasyonlar pek yeterli değil ancak genel anlamda animasyonların güzel olduğunu söyleyebilmek mümkün. Ayrıca oyunumuzun arka planında her ne kadar sahnelere özel efekt sesleri olmasa da müzik var :)

Oyunumuzu hiç başından kalkmadan oynarsanız yaklaşık 8-9 saat içinde bitirirsiniz. Yayıla yayıla oynarsanız muhtemelen 1-2 gün içinde bitirirsiniz. Oynarken güzel vakit geçirdiğim bir oyun oldu. Sadece belli şeylerin çok hızlı bir şekilde gerçekleştiğini düşünüyorum. Oyundaki eksikleri ben derinden hissedemedim, çünkü oyunun akışı hoşuma gitti. Ana karakterler haricinde oyunun birkaç yan karakter ile desteklenmesi oyuna canlılık katmıştı. Oyunumuz kaldığı yerden devam edecek ancak yapımcı bunu artık ne zaman yapar onu bilemiyorum. Ayrıca oyunumuzun final sahnesini de bir hayli beğendim. Hikâye konusunda her ne kadar tatmin olamasam da oyunun; işlenişini, ambiyansını, modellemelerini, haritasını, karakterlerini bir hayli beğendim. Şans verilmesi gereken bir oyun olmuş. Oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım, bu da oyunun işlenişiyle alakalı olsa gerek :D

Oyunumuz final vereli 2 hafta kadar oldu, sitemizde güncel değil, umarım en kısa sürede güncellenir. Her ne kadar oyunumuzun Türkçesi de olsa İngilizce oynarken de zorlanmayacağınız bir oyun olduğunu düşünüyorum. Oyundaki metinler az ve bazı kelimeler çok giriş seviyedeydi :) Zaten çoğu şeyi anlamanıza gerek bile olmuyor.

Shipowner

Shipowner

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Güzel oyun tavsiye ederim rehberle oynayın ama biraz karısık

A

Aras Ğ

Kayıtlı Üye
Kredi
0$