Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Element-174 Türkçe Yapay Zeka

Mackenzie

Yönetici
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

"Element-174", seçimlerinizle ve kararlarınızla oyunun hikayesine yön verebileceğiniz kurgusal bir görsel roman. Branchfield Üniversitesi'ne yeni kabul edildin, çeşitli öğrenciler ve öğretmenlerle tanıştıkça, kendini ve etrafındaki değiştirebilecek bir gizem ortaya çıkar. "Sen bu hikayede kim olmayı seçeceksin?"

Paylaşılan Tarih: 26.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.18
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.61 GB
Oyun Boyutu APK: 389 MB

Oyun Konuları
3DCG, Male protagonist, Sci-fi, School setting, Anal sex, Big tits, Group sex, Oral sex, Drugs, Exhibitionism, Handjob, Interracial, Lesbian, Masturbation, MILF, Superpowers, Teasing, Titfuck, Vaginal sex, Virgin, Voyeurism

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Element-174 oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS
CLOUD - MEGA - GDRIVE

ANDROID
CLOUD - MEGA - GDRIVE

GÖRSELLER

411813_Y7Llc.jpg AdminPennyJoin.jpg ApartmentCarolineSmile.jpg ApartmentMaliaMother.jpg DormSarahAsk2.jpg

"Zoom

Destekçi Plus
şu ilk resimdeki sarışın beni benden aldı sırf onun için indiricem

SworD

Kayıtlı Üye
90's Fantastik Gençlik dizilerine o kadar benziyor ki.İyi bir oyun oldu benim için. Oyunda ''Jules'' karakterini beğendim doğrusu.Emeğinize sağlık.
:)(y)

Sai

Kayıtlı Üye
Güzel mi bakalım.