Dreams of Desire - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Dreams of Desire

Güncel Sürüm Bilgisi
Final 1.0 Definitive Edition
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
AdultOyunCeviri100.jpg

GENEL BAKIŞ

Turner la birlikte, büyük ve küçük kız Arkadaşlarımla ve askeri personeli Dave ile birlikte yaşayan ortak bir evde Yaz tatili sona ererken, işler kahramanımız için acımasız görünüyor, Davenin bir zamanlar onun öğrencisi olduğu askeri okula götürmek için yakında eve geliyor. Ancak kahramanımızın başka fikirleri de var. Asla asker olmak istemez. İşler kaçınılmaz görünmeye başladığında, zihnin yolları hakkında eski bir kitap üzerine yoğunlaşmaya başlar. Yeni bilgi birikimi sayesinde yaşamının akışını değiştirebilir. Ama nasıl yapacak?

Paylaşılan Tarih: 16.07.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Episode 12 Elite v1.0.3 (1.0 Definitive Edition Elite)
Platformlar: Windows, Mac, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 4.14 GB
Oyun Boyutu MAC: 4.12 GB
Oyun Boyutu APK: 915.98 MB
Türkçe çevirisine ulaşmak için: TIKLAYIN

Oyun Konuları
3DCG, Animated, Male protagonist, Multiple endings, Interracial, MILF, Corruption, Cheating, Big tits, Big ass, BDSM, Anal sex, Vaginal sex, Oral sex, Footjob, Titfuck, Group sex, Multiple penetration, Handjob, Harem, Mind control, Monster, Sex toys, Sleep sex, Stripping, Voyeurism, Creampie, Masturbation
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Dreams of Desire oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - UPLOADHAVEN - RACATY

MAC

MEGA

ANDROİD

MEGA - WORKUPLOAD

GÖRSELLER

18015_6ridmzm8.jpg 18020_S8KDWat6.jpg 18025_ZTeGiaiD.jpg 271206_gDIxuDw.jpg 271208_vKyiSSP.jpg

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Güzel bir oyun. Denemenizi tavsiye ederim.

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Turkce dil secenegi yokmu
Aşağıdaki linkten yapay zeka ile çevrilmiş haline ulaşabilirsin.

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostlarım yapay zeka değildir umarım ben bazıları gibi kıllık yapmayan biriyim bilen bilir renpy oyunları çevirmek zor fakat bu oyunun yapay zeka çevirili oynamıştım cidden kanser olacaktım eğer değilse oynamak isterim ...

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
dostlarım yapay zeka değildir umarım ben bazıları gibi kıllık yapmayan biriyim bilen bilir renpy oyunları çevirmek zor fakat bu oyunun yapay zeka çevirili oynamıştım cidden kanser olacaktım eğer değilse oynamak isterim ...
Bu oyunun Türkçe çevirisi bulunmuyor. Sadece yapay zeka çevirisi mevcut.

T

Taraftar

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yukledim ama uygulama yuklenmedi diyor

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Yukledim ama uygulama yuklenmedi diyor
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

K

kratos532

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
cidden çok iyi oyun hikayesinin içine girdinizmi kolay kolay çıkamıyorsunuz

M

Mdr237

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gençlerbirliği bana yardım edermisiniz bu normal hikaye bittikten sonra odalar arasında geziyoruz ya ordan sonrasını Bi getiremiyorum ben ya yardımcı olur musunuz bana

Üst Alt