Doomination Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Doomination Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.16
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
doomnt.jpg

GENEL BAKIŞ

Doomination oyunu, çizgi roman tabanlı bir parodi görsel roman oyunudur. Dünyanın hükümdarı olma hayalini gerçekleştirmesine bir adım kalmış olan Doktor Doom artık yenilmiş, güçlerinden ve bilgisinden mahrum kalmıştır. Yardımına Ratri adında gizemli bir cadı geldi ve Doom'un içinde fatihlerin kadim gücü, Dominium'u uyandıracaktır. Doktor Doom'un intikam ve dünya hakimiyeti arzusundan dolayı Ratri ile bir ittifak kuracak ve fetih planını başlatacaktır

Güncellenen Tarih: 27.01.2024
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.16
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 734 MB
Oyun Boyutu APK: 715 MB
Tahmini Oynanış Süresi: 2 - 4 Saat

Oyun Konuları
Blackmail, Corruption, Handjob, Oral Sex, Sex, Slave, Stripping, Teasing, Gangbang, Voyeurism, Assjob, Toying, Animated, 2D Game, 2DCG, Mobile game, Mind control, Prostitution, Swinging, Trainer, Anal Sex, Masturbation

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Doomination oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS

MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

1875014_doomination_01-min.png 1875016_doomination_03-min.png 1875020_doomination_06-min.png image (1)-min.pngimage (2)-min.png image (3)-min.png image (4)-min.png image (5)-min.pngimage (6)-min.png

Son düzenleme:
LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyunu daha önce gözüme kestirmiştim marvel evrenindeki hatunların olması çok iyi denenir

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Erken erişimden çıkmış olması güzel ama görevler hâlâ ingilizce

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Baya güzel oyun ben beğendim ama herkese göre değil.

A

altar 888

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Canlı yayına nasıl bağlanacağım

N

Nicksiztosbaga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hile kodunu bilen bizimle de paylaşsın ilerleyemiyoruz