Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Divergence: Beyond The Singularity

MelanKolia

Editör
AdultOyunCeviri-min.png

GENEL BAKIŞ
Yapay genel zekanın gerçek olduğu ve androidlerin artık insan toplumunun bir parçası olduğu , ilgi çekici, ayrıntılı ve geleceğe dair bir yolculuğa çıkacaksınız.Oyun sırasında, çoğu farklı sonuçlarla sonuçlanan çok sayıda seçenekle karşılaşacaksınız.Bu oyun size isteğinize göre uyarlama imkanı sunar.

Paylaşılan Tarih: 18.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 6 v0.6.1
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 643.6 MB
MAC Dosya Boyutu: 410.24MB

Oyun Konuları
3DCG, Multiple protagonist, Male protagonist,, Female protagonist, Sci-fi, Vaginal sex, Big and normal tits, Big and normal ass
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Divergence: Beyond The Singularit oyununu çalıştırın.

İNDİR
WINDOWS

MEGA - MIXDROP

MAC

FILESUPLOAD - WORKUPLOAD

GÖRSELLER

Adultoyunceviri1.png Adultoyunceviri2.jpg Adultoyunceviri5.png

Son düzenleme:

aşak

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2040

GENEL BAKIŞ
Yapay genel zekanın gerçek olduğu ve androidlerin artık insan toplumunun bir parçası olduğu , ilgi çekici, ayrıntılı ve geleceğe dair bir yolculuğa çıkacaksınız.Oyun sırasında, çoğu farklı sonuçlarla sonuçlanan çok sayıda seçenekle karşılaşacaksınız.Bu oyun size isteğinize göre uyarlama imkanı sunar.

Paylaşılan Tarih: 18.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: Bölüm 5
Platformlar: Windows, Mac
Dil Seçenekleri: İngilizce
PC Dosya Boyutu: 643.6 MB
MAC Dosya Boyutu: 410.24MB

Oyun Konuları
3DCG, Multiple protagonist, Male protagonist,, Female protagonist, Sci-fi, Vaginal sex, Big and normal tits, Big and normal ass
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Divergence: Beyond The Singularit oyununu çalıştırın.
Admin biri bana yardımcı olabilirim

Andygarcia

Kayıtlı Üye
Türkçeye çevirilmesi gereken bir oyun , devamını bekliyorum

ReckyRey

Moderatör
Ben oyunları indirsemde giremiyorum kullanıcı adı şifremi girmeme ragmen
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.