Dirty Texts - New Intern - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Dirty Texts - New Intern

Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
Phoenix

Phoenix

Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,038
Çözümler
8
Tepki puanı
338
Konum
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Puan
0
Kredi
0$
bannerv1.png

GENEL BAKIŞ

"Dirty Texts" serisinin bir parçası olan "New Intern" adlı oyunda, Hookstone Pazarlama Ltd'nin CEO'su olarak oynarsınız. Bu şirket ulusal öneme sahip bir pazarlama kuruluşudur. Oyun, yeni bir çalışan olan Sophie'nin stajyer olarak göreve başlamasıyla başlar. Sophie'yi yönlendirmek ve şirket için başarılı, üretken bir varlık haline getirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sophie, akıllı bir genç kızdır ve kendisine yeterince değer verilmeyen biriyle ilişkisi vardır. Soru şudur: Onun profesyonel başarısına yardımcı olabilecek bir mentör bulacak mısınız, yoksa sizin gerçekten hayallerindeki adam olduğunuzu mu keşfedecek? Aynı şekilde, belki de o size o kadar güçlü bir şekilde aşık olur ki, tüm isteklerinizi, ne kadar karanlık olursa olsun, yerine getirmeye istekli olur. İyi oyunlar...

Paylaşılan Tarih: 26.08.2023
Güncellenen Tarih: 26.08.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 1.0
Platformlar: Windows, Mac,
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 67 MB
Oyun Boyutu MAC: 49MB

Oyun Konuları
3DCG, Blowjob, Handjob, Vaginal Sex, Corruption, Creampie, Facial, Cheating, Stripping, Teasing, Romance
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Dirty Texts - New Internoyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - GOFILE

MAC


MEGA - MIXDROP


GÖRSELLERresim_2023-08-26_190801133.png resim_2023-08-26_190810291.png
 
Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Katılım
30 Ocak 2021
Mesajlar
383
Tepki puanı
587
Yaş
27
Konum
Eskişehir
Puan
0
Kredi
5$
Oyunumuzun yapımcısı Royal Candy. Yapımcımızı ''No More Secrets, No More Money'' adlı oyunlarıyla hatırlamanız mümkün. Bu oyununda daha değişik bir tarz denemiş. Oyunda ana karakterimizin ufak bir şirketi var, burada belli projelerin reklamını yapıyoruz ya da şirketler ile reklam anlaşmaları koparmaya çalışıyoruz.

Bu süreç içinde de şirkete yeni katılan ve bize stajyer asistanlık yapacak bir kız geliyor. Oyundaki bütün süreç telefon mesajlaşmaları ile ilerliyor. İlk başlarda stajyer asistanımız olan Sophie'ye her gün yapılacak işlerin listesini ve yapacaklarını mesaj atıyoruz. Oyun ilerledikçe seçim yapmamız gereken seçenekler ortaya çıkıyor, bu seçimlerin tamamının, diyalogların hepsinin de telefon üzerinden ilerlediğini unutmayın. Yaptığımız seçimler sonucu; aşk, şehvet, ürpertici (creepy) puanlarını alıyorsunuz. Tabii bu puanları görebilmeniz için oyunu kolay modda oynamanız gerekli. Oyunu normal modda oynarsanız zorlanabilirsiniz.

Oyunumuzdaki bütün sahneler Sophie'nin bize attığı fotoğraflardan oluşuyor. Yaptığınız seçimlere bağlı olarak oyunun sonlarına doğru daha açık ve müstehcen sahneleri elde ediyorsunuz. Oyunda sadece bir tane ilişki sahnesi olduğunu söylemem gerekli. Yaptığınız seçimlere bağlı olarak da oyunda 4 tane son görüyorsunuz. Ayrıca oyunda herhangi bir hareketli animasyon sahnesi ya da müzik bulunmuyor. Ses olarak sadece gelip giden mesajların efekt sesi var.

Oyunumuz bütün sonlarıyla beraber yaklaşık 30-45 dakika kadar sürüyor. Sadece bir tane sonda çok ufak bir sahne görüyorsunuz, onun dışındaki bütün sonlar bir resim ile bitiyor. Oynanabilir bir oyun ancak beklentinizi çok büyültmeyin, çerez bir oyun olduğu için ben oynarken çok keyif aldım. Oyunda ilişkiye girebileceğiniz sadece bir kadın var ve bütün olaylar bir telefonda geçiyor. Ayrıca kadın karakterimizin modellemesini ve sahnelerini başarılı bulduğumu söylemem gerekli.

Bence oyuna yapay zeka çevirisi eklenebilir. Eğer oyunu İngilizce oynamak isterseniz hem biraz dil bilgisine hem de günlük hayattaki İngilizce dil bilgisine ihtiyacınız var. Oyunun bazı sahnelerinde İngilizce terimler ya da espriler kullanılıyor.

Bütün sonlara şu şekilde ulaşabilirsiniz. Oynamayanlar açmasın, spoliler!
Sadece aşk(love) içeren seçenekleri seçin/ Sadece şehvet(lust) içerenleri seçin/
Aşk ve ürpertici(creepy) seçenekleri seçin ancak ürpetici seçenekleri doğru yerde seçmeniz gerekli/ Sadece ürpertici seçenekleri seçin.
 
Üst Alt