depolama alanı sorunu - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

depolama alanı sorunu

• Konuyu başlatan Maximilian
  • Başlangıç tarihi
M

Maximilian

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhabalar yüksek GB lı oyunlari kurarken sorun yaşamıyordum because ı love her oyunu kurdum bitirdim sildim ama depolama alanında oyun hala kurulu gibi yer kaplıyor burdan bi çözüm aradım telefonu yeniden baslatip tekrar baktım ama hala aynı play storeda bi sürü temizlik uygulaması kullandım ama sonuç hayla aynı yardımcı olursanız sevinirim eski model bir telefon kullanıyorum bu yüzden depolama alanı az 😕

Çözüm
MRainb0w
Önbellek ve verileri temizlediniz mi? Oyunu kaldırmadan önce bunları yapmadıysanız bu yüzden dolayı olabilir.
Üst Alt