Demon Boy - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.
Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.42
G

Gay serv

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chapter 5 ne zaman gelir

G

Gnn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu tarz oyunları nerden bulabilirim özel güçleri olan vs gibi

yigittahask

yigittahask

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çok beğendim, ancak çokta hızlı bitti. Umarım yakında devamı gelir...

Kalenderr

Kalenderr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İlk defa bir oyuna yorum yapıyorum, Oyunun grafikleri ve kadınları muazzam. Şuan için oynanışı fazla kısa ve hevesi kursakta bıraktığı için oyun ilerlemeden oynamayı tavsiye etmiyorum maks 30 - 40 dk arası sürüyor. Böylesine güzel kadınların ve grafiğin olduğu oyunda hikayeyi daha ne kadar kötü yapabilirlerdi acaba? Aşırı absürt ve hayali olduğu için sırf oyundaki milfler için oynuyosunuz. Son dönemdeki marvel filmleri gibi bize görsellikten başka bir şey sunmuyor, tabii yine de seçeneklerin ve farklı yolların olması kayda değer + bir özellik. Eğer yapımcı adam akıllı normal bir hikaye örgüsü kurgulayıp kadın havzasını genişletirse bu oyun çok net badik'e rakip olur.

Üst Alt