DeLuca Family İlerleyemiyorum - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

DeLuca Family İlerleyemiyorum

• Konuyu başlatan Njordx
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

Njordx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba 0.7.1 deki butun gorevleri yaptim 0.7.2 ye guncelledim guncelledikden sonra eiza diye kizil bi kizin kardesini kurtardigimiz gorevi yaptim sonra eiza benim askerim oldu hikayeye devam et dememe ragmen devam etmiyor ne yapmaliyim?

Çözüm
Mackenzie
Oyunun son sürümü sorunlu çıkmıştı, herkes o hatayı yaşamaz ama belli görevleri yapmadan görev atlandığında felan bazı buglarla karşılaşabiliyorsun. Buna yapabilecek bir şeyimiz yok, yapımcısı düzeltirse paylaşırız zaten.
U

Ucany

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu adam vurdugumuz görevden sonra ne yapacaz benim oyun yarım yamalak gidiyor çoğu şeyi yanlış yaptım eizi nin kardeşi ni falan kurtarmadjm

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Isabel şarap görevinde ilerlemiyor. Ne yaparsam yapım ilerlemiyor. Bütün ilerlemeyi sırasıyla yaptım ama oyun kaldı öylece.

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.7.1i yeniden kurdum orda bütün görevler sorunsuz geçiliyor. Ama 7.2de isabel görevinde bug var gibi. 7.2yi bitiren varsa bana söylesin lütfen kafayı taktım bu oyunu bitirecem.

Y

ygt6880

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu silip tekrardan oynayın ve yüklerken operadan ve cloud sitesini tercih edin
Dediğini de yaptım yine aynı. Oyunu sildim yeniden indirip yükledim değişiklik yok. Isabelin şarap görevine gelince görev açılmıyor. Wilfredle şarap diyalogu çıkmıyor o yüzden oyun ilerlemiyor orda kaldı yine.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Oyunun son sürümü sorunlu çıkmıştı, herkes o hatayı yaşamaz ama belli görevleri yapmadan görev atlandığında felan bazı buglarla karşılaşabiliyorsun. Buna yapabilecek bir şeyimiz yok, yapımcısı düzeltirse paylaşırız zaten.

Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt