Delta Zone - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Güncel Sürüm Bilgisi
v15.1
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
adultoyunceviribanner12.jpg

GENEL BAKIŞ

DELTA ZONE oyunu yüksek kaliteli grafiklere, derin oynanabilirliğe ve iyi animasyonlara sahip, tamamen sansürsüz cyberpunk temalı bir fps oyunudur. Ivy adında bir karakter olarak oynuyorsun ve canavarlar tarafından istila edilmiş, haydutlar ve diğer tehlikeler tarafından işgal edilen Delta Zone'da hayatta kalmaya çalışıyorsun. Silahlar yapabilecek, siber yazılımlarla kendini değiştirebilecek, bir striptiz kulübünde gösteri yapabilecek ve Ivy'nin yüzünü değiştirebileceksin.

Paylaşılan Tarih: 14.12.2021
Güncellenen Tarih: 14.05.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 15.1
Platformlar: Windows
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 8.22 GB

Oyun Konuları
3D Game, Female protagonist, Sci-Fi, Animated, Adventure, Tentacles, Combat, Horror, Shooter, Simulator, Ahegao
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Delta Zone oyununu çalıştırın.

SANSÜRSÜZ OYNAMAK İÇİN "nsfw" KODUNU KULLANIN.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - ANONFILE

GÖRSELLER

ADULTOYUNCEVİRİ3.jpg ADULTOYUNCEVİRİ2.jpg ADULTOYUNCEVİRİ1.jpg

Son düzenleme:
H

htr0709

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu tam anlayamadım açıkçası biri anlatabilir mi

Cherry Soda

Cherry Soda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu Oyun Android'e Çıkarsa Güzel Olur Oyun Tek Kelime İle Muhteşem Merakla Bekliyorum Türkçesini

Simurq

Simurq

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
başka link yok mu mixdorp felaket yavaş megada 2gb üstü indirmio :D

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
oyun tam bir saçmalık abidesi... 1 saatimi geri ver yapımcı...

EistBjorn

EistBjorn

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Sana katılıyorum dostum, hiç bir duyguyu tam olarak yaşayamadığın saçma sapan bir yapım. bu tarz bir oyun arıyorsanız gidin wild life a bakın derim

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
Sana katılıyorum dostum, hiç bir duyguyu tam olarak yaşayamadığın saçma sapan bir yapım. bu tarz bir oyun arıyorsanız gidin wild life a bakın derim
yılanlar tarafından yakalanıyorsun.. ve malum orana burana giriyor.. tam bir saçmalık... sürekli dolanıp duruyorsun aynı haritada :)

babanevdemi

babanevdemi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
başka link yok mu mixdorp felaket yavaş megada 2gb üstü indirmio :D
sana legal olarak nasıl indireceğini söylüyorum. mega ıp adresine göre indirme kısıtlamasına gider sen de modemi aç kapa yaparak ıp ni değiştiriyorsun sonrasında sayfaya f5 çekiyorsun kaldığın yerden devam ediyorsun bu kadar ;)

Üst Alt