Defenestration - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Rpgm Android Defenestration

Güncel Sürüm Bilgisi
v.0.5b
XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,192
Çözümler
2
Tepki puanı
2,880
Konum
Rüzgarın savurduğu yaprak parçasında...
Puan
0
Kredi
0$
AdultOyunCeviri65.jpg
GENEL BAKIŞ

Defenestration fütürist bir Sovyetler Birliği'nde geçiyor, oyuncu okuldan yeni çıkmış gelecek vaat eden genç bir kız olan Kira rolünü üstleniyor. Alışılmadık bir megapoliste ayakları üzerinde durmasına yardımcı olun, çeşitli günlük sorunlar ve farklı karakterlerle uğraşın. Bazıları sana yardım etmeye çalışacak, bazıları seni yozlaştırmaya çalışacak. Oyun seçim tabanlı ve yarı açık dünyalı olarak planlandı. Bu da savaş sistemi olmadığı anlamına geliyor. Mevcut sürüm en az beş saatlik oynanış süresine sahip.

Paylaşılan Tarih: 29.01.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5b
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.05 GB
Oyun Boyutu APK: 351.2 MB


Oyun Konuları
2dcg; Corruption; Female Protagonist; Mental Changes; Anal Sex; Ahegao; Bdsm; Bukkake; Creampie; Exhibitionism; Drugs; Group sex; Groping; Humiliation; Lactation; Lesbian; Oral Sex; Pregnancy; Sex Toys; Sexual Harassment; Transformation; Vaginal sex; Mind control; Humor; Adventure; Rpg; Sci-fi.
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Defenestration oyununu çalıştırın.


İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS

MEGA - PIXELDRAIN

ANDROİD(Eski Sürüm)

MEGA


GÖRSELLER

AdultOyunCeviri66.jpg AdultOyunCeviri67.jpg AdultOyunCeviri68.jpg


 
Son düzenleme:
Üst Alt