Dawnbreaker Aeon's Reach Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Dawnbreaker Aeon's Reach Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Final
Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
mustafa445566 Man of the house ve Lucky mark oynayabilirsin.

K

keskin06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Oyunu indirdim android ckiud linkinden fakat oyuna giriyor tekrar atıyor hemen

K

keskin06

Kredi
1$
Oppo reno 2z iki gün önce Türkçe oyunlardan iki oyun indirdim sıkıntısız oynadım bugün yapay zekadan iki oyun indirdim ikisinde de aynı problemi yaşıyorum

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Oppo reno 2z iki gün önce Türkçe oyunlardan iki oyun indirdim sıkıntısız oynadım bugün yapay zekadan iki oyun indirdim ikisinde de aynı problemi yaşıyorum
Bu sorun oyun motorundan kaynaklı bir durum ve genelde oppo cihazlarda yaşanıyor. Her oyunda yaşamazsınız ama yaşadığınız oyunlarda olur. Malesef şu anlık bir çözümü yok. Motorun kendi yapımcılarının düzeltmesi gereken bir sorun.

K

keskin06

Kredi
1$
Bu sorun oyun motorundan kaynaklı bir durum ve genelde oppo cihazlarda yaşanıyor. Her oyunda yaşamazsınız ama yaşadığınız oyunlarda olur. Malesef şu anlık bir çözümü yok. Motorun kendi yapımcılarının düzeltmesi gereken bir sorun.
Teşekkür ederim yapabileceğimiz birşey yok o zaman

Ronaxian

Ronaxian

Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
5$
Futa oyun tarzını ve ambiyansını seviyorsanız oynanabilecek bir oyun, oyunun ortalama ve basit bir hikayesi var, yani hikaye zorlayıcı değil, idare eder durumda ve oyunun bir nevi çerezlik olduğunu söylemem lazım çünkü çok uzun sürmüyor. Oynayacaklar için tekrar tekrar söylüyorum ana karakterlerimiz bir kadın ve bir futa birey, yani futa içeriklerini sevmiyorsanız bu oyun sizlere hitap etmiyor.

Oyundaki bütün karakterleri başarılı bulduğumu söyleyebilirim, ayrıca oyundaki hareketli animasyonlar da çok güzeldi. Oyundaki seçeneklerinizin oyuna etkisi var ancak bunlar etki yönünden çok etkili değil. Oyunda 4 tane ana karakter var ve belli günler onları ziyaret edebiliyorsunuz, aynı zamanda hikaye boyunca sadece bir tane kadın karakterden ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu sorunu da şöyle çözüyorsunuz; ayrı ayrı kayıtlar alıp bütün kadınları ziyaret ediyorsunuz, aynı zamanda belli seçeneklerde belli karakterlerin yolunu da tercih etmeniz lazım. Örneğin bir karakteri ziyaret ettiniz, ardından oyunun ilerleyen zamanlarında onun fikirlerini de benimsemeniz lazım, aksi taktirde sahneleri açamıyorsunuz. Oyunun sonu ortak yani oyunda karaktere özel bir son bulunmuyor.

Oyun bir nevi sizleri 4 tane karakter için ayrı ayrı oynamaya itiyor ve buna mecbur kalıyorsunuz. Oyun çok uzun olmadığı için bunu yapmak inanın hiç zor değil, çünkü oyunun ilerleyişi ve kadınlar ile yaşadığımız sahneler benzer, bunlar sadece görsel yönlerden ayrılıyor. Ayrıca oyunda bu 4 karakter hariç bir karakterler de sahneniniz bulunuyor.

Evet, Dawnbreaker Aeon's Reach çerez bir oyundur. Hikayesi idare eder düzeyde, yani çok büyük bir beklentiye girmeyin, oyunun arka planında güzel de bir müziği var, animasyon ve görsel konusunda başarılı bir oyun olmuş. Açıkçası futa tarzını seviyorsanız ve baş rolde futa bir karakter görmek istiyorsanız, keyifli dakikalar geçirtebilecek bir oyun.

Yapımcımız CrazySky3D genellikle futa tarzı içerikleri bulunmakta, çok nadir olarak futa tarzından uzak kalan oyunları var. Zevkler ve renkler tartışılmaz ancak ben çoğu oyun türünü oynadığım için keyifli vakit geçirdiğimi söyleyebilirim. Daha önce de Neon Nights isimli kısa oyununu oynamıştım. Umarım yapımcı ileride daha uzun soluklu oyunlar yapar, animasyon ve görsel konusunda çok başarılı; uzun soluklu bir oyun yapıp hikayeyi işini de kotarırsa çok daha güzel oyunlarını görmek işten bile değil :)

Andygarcia

Andygarcia

Destekçi Plus
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
2$
Oynandı , güzeldi keşke harem olsa 🥲

K

Kojima

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun fantastik bilim kurgu türünde. Fantastik dememin sebebi ana karakterin cinsel organı cinsel birleşme sırasında kadının karnını hamileymiş gibi devasa boyutlarda şişiriyor, bir boşalıyor oluk oluk doldurup taşırıyor, kadın karakterler oral yaparken fizik kurallarına aykırı şekilde devasa cinsel organla fantastik açılarda fantastik deepthroatlar yapıyolar. Tabi bunlar yapımcının tercihi olabilir ama bilim kurgu bile olsa iş fantaziye kaydımı ben durumu içselleştiremiyorum. Seveni için güzel bişeydir illaki ama ben kendi fikrimi belirtmek istedim.

Oyunda futa var ama onun da kendi içinde farklı versiyonları olabiliyor sanırım. Bu oyunda bizim yönettiğimiz karakter futa ama dışarıdan bakınca her şeyiyle kadın gibi gözükse de vajina yerine penise sahip. Bazı versiyonlarında her iki organda olabiliyormuş sanırım. Bizim karakterimizde sadece penis var vajina yok. Yani kimse bizi dürtemiyor. Bence görsel olarak sıkıntı yok. Ben kadın vücudunu seviyorum. Bir kadının vücudunda tek farklılık olarak penis olup başka kadını becermesi beni mevzudan soğutmuyor. Oynamak isteyen durumu bilerek indirsin oyunu.

Çizimler, karakter modellemeleri, müzikler ve basit düzeyde de olsa ses efektleri iyiydi. Menü tasarımı oldukça iyi ancak ben mi bulamadım bilmiyorum geri tuşu yok. Menü arayüzünü açınca her seferinde geri dönemeyip oyun yükleme kısmından son kaydımı yüklemek zorunda kaldım.

Buradan sonra oyun içeriğine dair bir şeyler yazacağım için spoiler olarak işaretleyeceğim.

Oyunda daha iyi olabilirmiş dediğim diğer unsurlar da cinsel içerikli sahnelerin azlığı ve yapımcının bize güzel güzel kadınları gösterip o kadınlarla hiçbir şey yaşatmaması. Ya yapımcı kardeşim oyunda gördüğümüz tüm kadınlara atlayalım demiyorum da en azından oyun sonunda bizim gibi olduğunu iddia eden elflerin lideri kadınla bi sahne ayarlayaydın be. Gerçi bizim gibi futa olduğunu söylemişti, o iş nasıl olcak onu tam bilemedim şimdi ama o kadın olmasa da bizi esir alan o iki komutan kızdan biri de olurdu yani.

Zaten yapımcının bu konuda cimri olduğunu oyunu oynarken hissediyosunuz. Gemideki mürettebatla bişeyler yaşayabilmek için sanırım oyunun yarısını geçiyoruz. O bişeyler yaşama mevzusunda da cimri davranmış. Diğerleriyle bişeyler olabilmesi için kayıt noktasına dönüp neredeyse baştan tekrar tekrar oynamak gerekiyor.

Hikayesi meh denecek düzeyde ortalama bir hikaye. Karakterler b sınıfı amerikan filmi klişelerinden fırlamış gibi. Beyni patlama çatlamadan başka bir şeye çalışmayan kırık asker tiplemesi, potansiyelinin farkında olmayan özgüvensiz silik güzel kız (Doktor Layla), mekanik ve elektronik cihazlarla kafayı bozmuş hacker tiplemesi, dominant karakterli kaptan. Tamam bazıları mecburen öyle olması gerekiyor onlara sözüm yok da patlama çatlama delisi asker karakter çok abartılı yazılmış. Zaten bu tip karakterlere filmlerde de uyuz oluyorum belki onun önyargısıdır ama yine de oyun boyu beni baya ayar etti bu karakter. Neyse ki oyun çok uzun değil.

Oyunda sayılı seçim anı var onların bir kısmı ilişki geliştirmeye yararken bir kısmı da oyunu alternatif sonla bitirmenizi sağlıyor. Oyunda 1 tane erkek karakter var (bizim karakter futa olduğu için onu saymıyorum). O erkek de düşmanımız olan özel bir şirketin paralı askeri. Erkek karakteri kısa denebilecek bir kısımda görüyoruz o kadar. Oyunda pek cinsel sahne olmadığı için o erkek karakter böyle bir oluşum içinde bulunmuyor. O karakter dışında hepsinin kadın olması görsel açıdan güzel bence ama demin de dediğim gibi cinsel sahnelere çoğu dahil olamıyor maalesef.

Netice olarak bence oyun ortalama bir iş olmuş. Çok bir beklentiye girmeden arada çıtır çerez oynarım derseniz deneyebilirsiniz ama önemli nokta fazla beklentiye girmeyin.

I

illegalycl

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyununda girişinde problem var açılmıyor bilginize arz ederim

Üst Alt